تالار گفتمان مانشت
اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - mmsaeed - 12 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۰۱ ق.ظ

(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۳۹ ق.ظ)saharp نوشته شده توسط:  اگه به سازمان سنجش دسترسی داشتم تا الان ۲ ،۳ باری شیشه هاشو پایین آورده بودم Angry.حیففففففففففف

آقا اینکارو نکن جونه من
باز واسه اعلام نتایج دکترا ان شاالله باید بیای همین سایت ها اونوقت ادیتت میکنند
بزار اذیتمون کنند
هرکی دلتوشکست صداش رو درنیار ۱ روز دلش میشکنه و صداش در میادHuh
ای که گفتم چه ربطی داشت؟؟؟

اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - esi - 12 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۰۴ ق.ظ

به نظرم تا اینا خودشونو جمع کنن ، صبحونرو بزن و یه چرخی بزنن ، بعد یارو به هرعلتی دلش بسوزه(وظیفه نیست فقط جهت رضای خدا) و بخواد کار ۳ ماه ای رو که بهش سپردن تو ۵ دقیقه بذاره تو سایت فکر کنم سایت ۱۱و۱۲ بشه !!!

اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - alirrrrrr - 12 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۰۶ ق.ظ

بچه ها به نشونه اعتراض همه سایت سنجشو تحریم کنین ،جاش مانشتو رفرش کنین!!Big Grin

RE: اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - saharp - 12 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۰۷ ق.ظ

(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۵۷ ق.ظ)hosseini25 نوشته شده توسط:  [undefined=undefined]
(12 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۵۵ ق.ظ)saharp نوشته شده توسط:  فکر کنم اگه من جایگاهمو ترک کنم نتایج اعلام بشه چون موقع نتایج اولیه هم بمحض اینکه کامپیوترمو خاموش کردم نتایج اعلام شدSad
پس با یه ترک جایگاه خوشحالمون کن

باشه پس من رفتم که کامپیوترمو خاموش کنم اما وقتی دوباره روشن کردم و نتایج رو سایت سنجش نبود همون کاری رو که گفتم میکنم

اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - هاتف - ۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۰۸ ق.ظ

الان وقتشه ها، اگه الان قول شیرینی بگیری از بچه ها همه حاضرند بدن، فردا دیره.
از الان برای موج و masoud05 پ.خ کنید که به کمتر از شام راضی نمی شید، مازیار صفایی و Nfe89 و بقیه هم که میشناسید پیدا کنید، من برای زمستوت غذا ذخیره نمی کنم ها بچه ها Big Grin

اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - ghaderiyaser - 12 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۱۱ ق.ظ

الان شبکه خبر گفت امروز جواب میاد. خوب شد گفت نمیدونستم. Big Grin Big Grin

اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - hosseini25 - 12 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۱۱ ق.ظ

من میگم سنجش این چند ماه کاری نکرده الان تازه امروز صبح شروع کردن انتخاب رشته هامونو بررسی میکنن اونا هم شب امتحانین

اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - reza_shadow - 12 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۱۲ ق.ظ

منم استرس دارم!!!!! ولی نمی دونم چرا؟؟؟؟؟

RE: اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - moj.haghighipour - 12 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۱۷ ق.ظ

(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۱۱ ق.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط:  الان شبکه خبر گفت امروز جواب میاد. خوب شد گفت نمیدونستم. Big Grin Big Grin

آخه من موندم وسط این همه استرس و پای کامپیوتر بودن تو تلویزیون از کجا دیدی؟؟؟

RE: اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - alirrrrrr - 12 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۱۷ ق.ظ

(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۱۱ ق.ظ)hosseini25 نوشته شده توسط:  من میگم سنجش این چند ماه کاری نکرده الان تازه امروز صبح شروع کردن انتخاب رشته هامونو بررسی میکنن اونا هم شب امتحانین

نه من شنیدم برگه هامونو تصحیح کردن!،ولی حالا دارن تایپ میکنن تازهBig Grin

اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - ghaderiyaser - 12 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۱۸ ق.ظ

دستت درد نکنه. صداش از اتاق بغلی اومد. پانتومیم که نیست

اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - fe_atash - 12 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۱۹ ق.ظ

چرا کارشناسی ارشد box اش اومد بالا ولی خبر جدید توش نیست!

اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - esi - 12 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۱۹ ق.ظ

نتایج اومد بچه ها
الهی به امید تو

اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - ghaderiyaser - 12 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۱۹ ق.ظ

جواب اومد

RE: اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - saharp - 12 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۱۹ ق.ظ

بچه ها اومد