تالار گفتمان مانشت
انتقاد در مورد جلسه سوم گروه درسی ساختمان داده - نسخه‌ی قابل چاپ

انتقاد در مورد جلسه سوم گروه درسی ساختمان داده - samaneh_aftab - 11 مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۱۰ ق.ظ

سلام خسته نباشید
با تشکر از زحمات شما. مرسی که اینقدر به فکر کمک به کنکوریها هستید
خوش به حال کسایی که میتونن سر ساعت تو این گروه ها حاضر شن

ولی یکی مثل من ، که مثلا" ساعت ۱۰-۱۱ شب نمیتونه بیاد ، متاسفانه فرداش که میاد، نه تنها تاپیک قفل شده، بلکه سوالا را هم نمیتونه ببینه

براش هم ایمیل زده نشده(حتی اگه عضو گروه بوده) و وقتی فرداش میاد ، متاسفانه فقط میشه جوابای دوستان را دید
کاش به اون پیشنهاداتی که توی تاپیک "آیا گروه های درسی ادامه پیدا کنند یا نه" تا جاییکه میشد رسیدگی کرد

کاش حداقل اگه تاپیک را میبندین، سوالاشو پاک نمیکردین و میذاشتین که ما هم بتونیم ببینیم

جلسه دوم گروه خوب بود چون سوالا رو میشد فرداش ببینیم. هرچند که بازهم چون قفل بود نمیشد جواب داد(مثلا من برای شمارش گام های برنامه ، به ۱ روشی حل کردم که خیلی راحته و خوب جواب میده ولی چون تاپیک قفله و اون روز هم سر جلسه نبودم، متاسفانه نمیشه جواب اون سوالو توضیح بدم تا اگه دوست دیگه ای هم براش سوال بود، بهش کمک بشه)

ببخشید اینقدر جمله بندی ام بده
اخه خیلی تو ذوقم خورد وقتی دیدم نمیتونم سوالا را ببینم Sad

انتقاد در مورد جلسه سوم گروه درسی ساختمان داده - Fardad-A - 11 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۲ ب.ظ

سلام
انتقاد شما از بابت اینکه نمیتونید سوالات را دانلود کنید وارده. نمیدونم چرا این اشکال وجود داره که لینک دانلودش نمایش داده نمیشه سعی میکنم مشکلش را حل کنم. سوالات هرگز را پاک نکردیم. الآن هم مشکلش را تا فردا حل میکنم.از جمعه میتونید دانلود کنید.

شما میتونید جواب سوالات را بفرستید تا باسم خودتون در تاپیک گذاشته بشه.
سعی میکنم مشکلات را حل کنم ولی بجهت اینکه اظهار نظرهای مختلفی خارج از موضوع در تاپیک گذاشته میشه نمیتونیم باز بگذاریم. قرار بر این هست که سوالات و جوابهاشون در بخش سوال و جواب هر درس گذاشته بشه.

من از شما عذرخواهی میکنم و سعی میکنم مشکلات بتدریج حل بشه.

انتقاد در مورد جلسه سوم گروه درسی ساختمان داده - zarei1991 - 11 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۹ ب.ظ

میشه به من اطلاع بدید کی به کی امتحانای گسسته و ساختمان داده رو می گیرید؟اصلا از چه مباحثی؟کاش یکی پیدا بشه رام بندازه؟
بگه از کجا میاد و کی؟یکی کمکم کنه.......

RE: انتقاد در مورد جلسه سوم گروه درسی ساختمان داده - samaneh_aftab - 11 مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۵۳ ب.ظ

(۱۱ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۲ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  سلام
انتقاد شما از بابت اینکه نمیتونید سوالات را دانلود کنید وارده. نمیدونم چرا این اشکال وجود داره که لینک دانلودش نمایش داده نمیشه سعی میکنم مشکلش را حل کنم. سوالات هرگز را پاک نکردیم. الآن هم مشکلش را تا فردا حل میکنم.از جمعه میتونید دانلود کنید.

شما میتونید جواب سوالات را بفرستید تا باسم خودتون در تاپیک گذاشته بشه.
سعی میکنم مشکلات را حل کنم ولی بجهت اینکه اظهار نظرهای مختلفی خارج از موضوع در تاپیک گذاشته میشه نمیتونیم باز بگذاریم. قرار بر این هست که سوالات و جوابهاشون در بخش سوال و جواب هر درس گذاشته بشه.

من از شما عذرخواهی میکنم و سعی میکنم مشکلات بتدریج حل بشه.

ممنون خیلی لطف میکنید. مرسی که پیگیر کارها هستید

انتقاد در مورد جلسه سوم گروه درسی ساختمان داده - Fardad-A - 11 مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۵۸ ب.ظ

همانطور که عرض کردم حذف نشده بود.درست شد. میتونید سوالات را دانلود کنید.