تالار گفتمان مانشت
کتاب برای مجموعه سوالات - نسخه‌ی قابل چاپ

کتاب برای مجموعه سوالات - Mr Mohammad - 01 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۴ ب.ظ

دوستان گرامی با آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما عزیزان میخواستم مطرح کنید برای اینکه مجموعه کامل سوالات کنکورهای سالهای قبل رو داشته باشیم از چه کتابی استفاده کنیم؟ نوشته کدوم موسسه رو؟ کدوم انتشارات رو؟ (برای مهندسی کامپیوتر گرایشهای هوش مصنوعی و نرم افزار)

RE: کتاب برای مجموعه سوالات - Sunshine Off - 01 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۸ ب.ظ

(۰۱ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۴ ب.ظ)Mr Mohammad نوشته شده توسط:  دوستان گرامی با آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما عزیزان میخواستم مطرح کنید برای اینکه مجموعه کامل سوالات کنکورهای سالهای قبل رو داشته باشیم از چه کتابی استفاده کنیم؟ نوشته کدوم موسسه رو؟ کدوم انتشارات رو؟ (برای مهندسی کامپیوتر گرایشهای هوش مصنوعی و نرم افزار)
انتشارات سنجش.

RE: کتاب برای مجموعه سوالات - Mr Mohammad - 02 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۳ ب.ظ

سپاس از معرفی کتاب دوست عزیز ولی شنیدم انتشارات سنجش پاسخ ها و تشریح های غلط زیاد داره درسته؟

کتاب برای مجموعه سوالات - esi - 02 مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۵۸ ب.ظ

آره ، یکی از دوستان منم انتشارات سنجش رو گرفته بود راضی نبود و می گفت خیلی غلط داره.
من خودم انتشارات گسترش علوم پایه رو گرفتم خوب ، بدک نیست، کامل نیست و خیلی سوالا رو جواب تشریحی نداده اما کتاب بهتری از اون هم پیدا نکردم.
اگه اشتباه نکرده باشم سالهای ۸۸و۸۹و۹۰ رو هر سال رو رو جداگونه داده و سال های قبل ۸۸-۸۱ رو با هم تویه جلد چاپ کرده.
به نظر من بهترین گزینه واسه مجموعه سوالات همین کتابهای گسترش علوم پایه است و مجبوریم به همین بسنده کنید. ترجیحا درس به درس تست هارو از کتاب هر درس بزنی بهتره اما خوب واسه جمع بندی داشتن مجموعه کامل سوالات هم خالی از لطف نیست و واسه شبیه سازی کنکور مفیده.

RE: کتاب برای مجموعه سوالات - Sunshine Off - 02 مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۱ ب.ظ

من به جوابهای تشریحی اون زیاد توجه نمیکردم بیشترکلیدهاوحذفی ها را میخواستم بفهمم کدوم سوالات هست.

کتاب برای مجموعه سوالات - azad_ahmadi - 02 مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۴۵ ب.ظ

کتاب سازمان سنجش که کنکور ۱۰ سال اخیر همه رشته هارو هم داره. بنظر کتاب جالبی میومد. قیمتش ۱۳ تومن بود،
امسال که سوال تکراری هم داده بودن(ساختمان- که مال سال ۸۳ بود) یکی از دوستا می گفت سوال رو نخونده تستش رو زده بود. درکل کتاب خوبیه برای مرور تستای سالای قبل.

کتاب برای مجموعه سوالات - f_f - 31 مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۲۳ ق.ظ

کتاب سنجش خیلی غلط داره.من خوندمش ولی اصلا راضی نبودم