تالار گفتمان مانشت
بررسی مدارک و امکانسنجی قبولی دکتری - نسخه‌ی قابل چاپ

بررسی مدارک و امکانسنجی قبولی دکتری - peniya - 09 تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۵ ق.ظ

سلام دوستان
فکر میکنم نیاز به این بحث داشته باشیم که برای قبولی مصاحبه چه شرایطی داشته باشی امکان قبولی هست. اگر دوستان مدارکی(مقاله ، کتاب ، معدل لیسانس/فوق لیسانس و ... ) که دارند رو بیان کنند میشه تا حدی شرایطمون را با هم بسنجیم. یکی از نگرانی های اکثر ما این هست که دیگر داوطلب ها چه شرایطی دارند و ما نسبت به آنها در چه جایگاهی هستیم.

به نظر شما با شرایط زیر امکان قبولی دکتری دانشگاه شریف یا امیرکبیر وجود داره ؟

لیسانس - IT - آزاد - معدل ۱۷/۴۶ (نامه دانشجو ممتازی داره)
فوق لیسانس-IT - امنیت - امیرکبیر - معدل ۱۷/**

۲ مقاله ISI - ...
۲ مقاله ارائه شده در کنفرانس انجمن رمز ایران - IEEE
۱ مقاله ارائه شده در کنفرانس AINA - Rank B

IELTS - ن ۶/۰

معرفی نامه - استاد راهنما

RE: بررسی مدارک و امکانسنجی قبولی دکتری - lsamimi - 12 تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۴ ق.ظ

(۰۹ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۵ ق.ظ)peniya نوشته شده توسط:  سلام دوستان
فکر میکنم نیاز به این بحث داشته باشیم که برای قبولی مصاحبه چه شرایطی داشته باشی امکان قبولی هست. اگر دوستان مدارکی(مقاله ، کتاب ، معدل لیسانس/فوق لیسانس و ... ) که دارند رو بیان کنند میشه تا حدی شرایطمون را با هم بسنجیم. یکی از نگرانی های اکثر ما این هست که دیگر داوطلب ها چه شرایطی دارند و ما نسبت به آنها در چه جایگاهی هستیم.

۲ مقاله ISI - ...

IELTS - ن ۶/۰

شما که دانشجوی امیرکبیر بودید راحت میتونید با اساتید اونجا صحبت کنید و نظرشون رو بپرسید. معمولا هر دانشگاهی دانشجوهای خودش رو بیشتر از بقیه قبول داره. شرایط خوبی دارید، انشا الله که جای خوبی قبول بشید. فقط شما از طریق آزمون شرکت میکنید یا بدون آزمون؟

RE: بررسی مدارک و امکانسنجی قبولی دکتری - peniya - 12 تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۵ ق.ظ

(۱۲ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۴ ق.ظ)lsamimi نوشته شده توسط:  
(09 تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۵ ق.ظ)peniya نوشته شده توسط:  سلام دوستان

۲ مقاله ISI - ...

IELTS - ن ۶/۰

شما که دانشجوی امیرکبیر بودید راحت میتونید با اساتید اونجا صحبت کنید و نظرشون رو بپرسید. معمولا هر دانشگاهی دانشجوهای خودش رو بیشتر از بقیه قبول داره. شرایط خوبی دارید، انشا الله که جای خوبی قبول بشید. فقط شما از طریق آزمون شرکت میکنید یا بدون آزمون؟
ممنون از پاسختون
تا نمراتم نیاد و معدلم مشخص نشه نمی تونم بگم آزمون یا بدون آزمون.
دانشگاه امیرکبیر ۴ تا استاد امنیت داره که استاد راهنمای خودم دانشجو دکتری نمی گیره و (با یکی از اساتید هم خودم نمی خوام)
می خوام بدونم شرایط سایر داوطلب ها چی هست که احتمال قبولیم رو بسنجم. در واقع بدونم داوطلب های قبول شده چه شرایطی داشتن. چون وقتی با اساتید صحبت می کنی شرایطتت رو می پرسن و بعد می گن باید شرایط سایر داوطلب ها مشخص بشه. Huh

RE: بررسی مدارک و امکانسنجی قبولی دکتری - ارشدخون - ۱۴ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۷ ب.ظ

من اگه جای شما بودم پذیرش میگرفتم برا امریکا.چون شرایطتتون خوبه