تالار گفتمان مانشت
روش درست درس خوندن از صفر( الکترونیک دیجیتال و vlsi) - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳
روش درست درس خوندن از صفر( الکترونیک دیجیتال و vlsi) - fatemeh85 - 12 خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۴۸ ب.ظ

سلام دوستان
از اونجایی که این دوتا درس خیلی به هم وابسته هستن برای همین یه تاپیک براشون درست کردم امیدوارم تاپیک مفیدی بشه
خدارو شکر امسال بچه های معماری رتبه های خوبی آوردن پس لطفا اوناییکه تو این دو درس قوی هستن مارو هم راهنمایی کنن ؟
خیلی ممنونم

روش درست درس خوندن از صفر( الکترونیک دیجیتال و vlsi) - narges_r - 12 خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۰۶ ب.ظ

خوبه اول در مورد منابع صحبت بشه بعد در مورد نحوه مطالعه!

روش درست درس خوندن از صفر( الکترونیک دیجیتال و vlsi) - unicornux - 12 خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۲۴ ب.ظ

به نظر من کتاب vlsi آقای صاحب الزمانی خیلی خوبه.واسه دیجیتال هم که کتاب منبع کمه در واقع دیجیتال سر فصل هاش بین الکترونیک و vlsi پخشه.ولی کتاب صدرا و میر عشقی هم خوبه اما کتاب دیجیتال پارسه ضعیف بود.البته اینا نظر من بود..

روش درست درس خوندن از صفر( الکترونیک دیجیتال و vlsi) - fatemeh85 - 13 خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۵۴ ب.ظ

vlsi صاحب الزمانی خیلی کامل نیست بعلاوه یه قسمتهایی رو گنگ توضیح داده.
کتاب میرعشقی مال گروه برق نیست؟

روش درست درس خوندن از صفر( الکترونیک دیجیتال و vlsi) - nomad:D - 13 خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۴۲ ب.ظ

من واسه این درسها کلاس استاد کتیرایی رو رفتم.
ولی واسه امسال میخوام کتاب صاحب الزمانی رو بخونم.
فاطمه خانم! یعنی نظر شما اینه که اگر این کتاب و بخونم زمانم رو الکی از دست میدم؟
چون گفتید که کاملا همه مطالب رو پوشش نمیده.
در مورد کتاب دیجیتال آیت اللهی چی میدونید دوستان؟

روش درست درس خوندن از صفر( الکترونیک دیجیتال و vlsi) - narges_r - 13 خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۴۲ ب.ظ

بنظرم کتاب صاحب الزمانی کتاب خوبیه
با اینکه پارسال من کامل نخوندمش اما تونستم تا حدودی سوالارو جواب بدم
اما برای دیجیتال نمیدونم باید چی خوند؟!
یا تست از چه کتابی کار کرد؟ چون کتاب صاحب الزمانی تستهاش بنظرم مناسب کنکور نیست

RE: روش درست درس خوندن از صفر( الکترونیک دیجیتال و vlsi) - nomad:D - 13 خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۳۵ ب.ظ

(۱۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۴۲ ب.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  بنظرم کتاب صاحب الزمانی کتاب خوبیه

شما خودتون چی برای این ۲ تا درس میخوای بخونی؟

روش درست درس خوندن از صفر( الکترونیک دیجیتال و vlsi) - fatemeh85 - 14 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۱۵ ق.ظ

منم موافقم خیلی از تستای کتاب صاحب الزمانی بدرد کنکور نمیخوره ..
نمیگم خوندنش وقت تلف کردنه اما با خوندن تنها این کتاب برای vlsi نمیشه به سوالای این درس جواب داد Sad
کتاب دیجیتال آیت الهی رو من دارم بد نیست اما اونم تمریناش بدرد کنکور نمیخوره و متن درس هم خیلی کامل نیست. من از آقای اکبر شنیدم که برای درس دیجیتال کتاب جکسون انتشارات نص رو معرفی کردن البته من خودم این کتابو ندیدم...
من انتظار داشتم دوستان کارشناس ارشدمون که همه دانشجوی تهران هستن و رتبه های خوبی تو گرایش معماری داشتن بهمون کمک کنن برای خوندن این دوتا درس!!!!!!!!!!!

RE: روش درست درس خوندن از صفر( الکترونیک دیجیتال و vlsi) - narges_r - 14 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۱۶ ق.ظ

(۱۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۳۵ ب.ظ)nomad:D نوشته شده توسط:  
(13 خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۴۲ ب.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  بنظرم کتاب صاحب الزمانی کتاب خوبیه

شما خودتون چی برای این ۲ تا درس میخوای بخونی؟

من تو برنامم حتما کتاب صاحب الزمانی هست ولی دوست داشتم یک جزوه خوب داشتم و از کتاب صاحب الزمانی به عنوان کتاب مرجع و برای مراجعه موردی استفاده میکردم
برای دیجیتال هم یک کتابی داشتم که الان دقیق اسمشو یادم نیست (فکرمیکنم صدیقی) که بنظرم خیلی کتاب خوبی نبود
کتابهای دیجیتال و VLSI راهیان هم داشتم که اصلا بنظرم مناسب نیست

البته من نتونستم این دو درسو کامل بخونم ولی با این حال ۴ سوالو با اطمینان درست جواب دادم ولی اشتباه بزرگم این بود که سوالهای شک دارو جواب دادم و اینکه یه کمی هم بخاطر خستگی و مسائل دیگه بی دقتی کردم درصدم پایین اومد

روش درست درس خوندن از صفر( الکترونیک دیجیتال و vlsi) - ali.329 - 14 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۱۳ ق.ظ

به نظر من واسه الکترونیک دیجیتال فقط و فقط کتاب دانش پژوهان برین نوشته علیرضا احسانی.واسه vlsi کتاب صاحب الزمانی خوبه.تست هم گسرش علو پایه بدک نیست.

روش درست درس خوندن از صفر( الکترونیک دیجیتال و vlsi) - unicornux - 15 خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۲۶ ب.ظ

دوستان این لا به لا اگه به لینک دانلود هر کدوم ازین کتابا دسترسی دارن اونم بزارن ممنون میشیم واقعا...

روش درست درس خوندن از صفر( الکترونیک دیجیتال و vlsi) - narges_r - 17 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۳ ق.ظ

من امروز کتاب الکترونیک دیجیتال پورانو خریدم بنظرم کتاب خوبیه
من پارسال هرچی دنبال این کتاب رفتم گفتن پوران همچین کتابی نداره
امروز وقتی دیدمش کلی خوشحال شدم

روش درست درس خوندن از صفر( الکترونیک دیجیتال و vlsi) - unicornux - 17 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۵ ق.ظ

چی داره که فکر میکنید خوبه؟کدوم ویژگیش نظرتونو جذب کرد؟کتاب دیگه ای هم خوندین؟چه وجه تمایزی بین پوران و اون کتاب هست؟

روش درست درس خوندن از صفر( الکترونیک دیجیتال و vlsi) - narges_r - 17 خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ

من برای دیجیتال هیچ منبعی نداشتم
یک کتاب داشتم که اون هم فقط درسو تا یک حدی (نه خیلی خوب و نه خیلی بد در حد معمولی) توضیح داده بود و هیچ تستی نداشت
حداقل با این کتاب تستها و حلشونو دارم
حداقل میدونم چه مباحثی تو کنکور میادBig Grin

پس میشه به تستهای کتاب صاحب الزمانی امیدوار بود؟
اخه من پارسال فقط تستهای فصلهای اول خوندم بنظرم راحت بودن و فکر میکردم تستهای کنکور از تستهای این کتاب مشکل تر هستن!

روش درست درس خوندن از صفر( الکترونیک دیجیتال و vlsi) - narges_r - 17 خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۴۳ ق.ظ

میشه در مورد نحوه مطالعتون هم توضیح بدید؟
اینکه میگید کتاب صاحب الزمانی رو ۳بار خوندید یعنی همه کتابو خط به خط سه بار خوندید؟