تالار گفتمان مانشت
روزانه امیرکبیر یا شبانه دانشگاه تهران ؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

روزانه امیرکبیر یا شبانه دانشگاه تهران ؟ - king_computer86 - 08 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۲۴ ب.ظ

سلام
من رتبم ۵۵ نرم افزار شده ، بین شبانه نرم افزار دانشگاه تهران و روزانه نرم امیرکبیر کدوم رو اولویت قرار بدم ، هدفم اینه که بعد ارشد ادامه تحصیل بدم خارج از کشور ( apply ) !
شک دارم که روزانه دانشگاه تهران رو بیارم !

روزانه امیرکبیر یا شبانه دانشگاه تهران ؟ - maryam_s - 08 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۳ ب.ظ

به نظرم بعیده که روزانه تهران قبول نشید.
بعدم اینکه بستگی داره علاقه تون توی چه فیلد هایی باشه، باید با توجه به علاقه تون به فیلدهای نرم افزار و بررسی وضعیت این دو تا دانشگاه توی اون فیلدها تصمیم بگیرید.

روزانه امیرکبیر یا شبانه دانشگاه تهران ؟ - انرژی مثبت - ۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۸ ب.ظ

به نظر منم که به احتمال زیاد روزانه تهران رو میارید بنابریان حتما اول روزانش ور بزنید. بعد اگه نظر من باشه تهران واسه اپلای راحت تره البته خب هزینه شانه رو باید در نظر بگیرید. اگه هزینه اش مساله ای نیست و به قول دوستمون زمینه کاری اساتیدش ور م یپسندید اول تهران رو بزنید.

روزانه امیرکبیر یا شبانه دانشگاه تهران ؟ - king_computer86 - 09 خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۳۶ ق.ظ

مرسی از راهنمایی دوستان .
آخه ظرفیت ها کمتر شده از این جهت نگرانم که روزانه تهران رو نیارم .
یعنی تا ۳۱ نفر ظرفیت روزانه های شریف و تهران و ۲۴ تا با رتبه ۵۵ من فاصله داره .
علاقمندی من در حوزه گرافیک است ، برنامه نویسی گرافیکی و GPU ، طراحی و توسعه بازی و ... . واسه همینم می خوام اپلای کنم چون این زمینه ها زیاد تو کشور ما کار نمی شه .

RE: روزانه امیرکبیر یا شبانه دانشگاه تهران ؟ - mamani - 09 خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۳۸ ق.ظ

(۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۲۴ ب.ظ)king_computer86 نوشته شده توسط:  سلام
من رتبم ۵۵ نرم افزار شده ، بین شبانه نرم افزار دانشگاه تهران و روزانه نرم امیرکبیر کدوم رو اولویت قرار بدم ، هدفم اینه که بعد ارشد ادامه تحصیل بدم خارج از کشور ( apply ) !
شک دارم که روزانه دانشگاه تهران رو بیارم !

حتما برو شبانه چون خریدن مدرک قیمت بالاتری داره یه پرس و جو بکنین
دانشگاه تهران هم اعتبار بالاتری داره

روزانه امیرکبیر یا شبانه دانشگاه تهران ؟ - Bache Mosbat - 09 خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۴۰ ق.ظ

دوستمون راست می گن. اگر ۱۰۰ درصد می خواین اپلای کنین هزینه ی خرید مدرک نزدیک ۲ میلیون بیشتز از هزینه ی تحصیل شبانه است.

روزانه امیرکبیر یا شبانه دانشگاه تهران ؟ - king_computer86 - 09 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۲۹ ق.ظ

کسی می دونه ظرفیت روزانه و شبانه نرم دانشگاه تهران پارسال نسبت به امسال چه قدر تغییر کرده ؟

RE: روزانه امیرکبیر یا شبانه دانشگاه تهران ؟ - mehran_jodavi - 09 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۶ ب.ظ

(۰۹ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۲۹ ق.ظ)king_computer86 نوشته شده توسط:  کسی می دونه ظرفیت روزانه و شبانه نرم دانشگاه تهران پارسال نسبت به امسال چه قدر تغییر کرده ؟

روزانه پارسال ۱۹ تا امسال ۱۱
شبانه پارسال ۶ امسال ۵

روزانه امیرکبیر یا شبانه دانشگاه تهران ؟ - king_computer86 - 10 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۱۷ ب.ظ

خب این نتیجه گیری منه ، لطفا نظرتون رو بگین ، مرسی .
۳۳۲۷۹ صنعتی شریف روزانه ۱
۳۳۲۷۴ دانشگاه تهران روزانه ۲
۳۳۲۹۲ صنعتی شریف شبانه ۳
۳۳۲۸۹ دانشگاه تهران شبانه ۴
۳۳۲۷۸ صنعتی امیرکبیر روزانه ۵
۳۳۲۹۱ صنعتی امیرکبیر شبانه ۶
۳۳۲۷۶ شهید بهشتی روزانه ۷
۳۳۲۸۲ علم و صنعت روزانه ۸