تالار گفتمان مانشت
۳۶۳ معماری، ۳۷۵ نرم و ۴۱۲ هوش - نسخه‌ی قابل چاپ

۳۶۳ معماری، ۳۷۵ نرم و ۴۱۲ هوش - memco - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۵۳ ب.ظ

سلام دوستان .کارناممو پیوست کردم.لطفا راهنمایی کنید
با رتبه ۳۶۳ معماری و ۳۷۵ نرم و ۴۱۲ هوش تهران یا اصفهان روزانه یا شبانه جایی میارم؟
ممنون

رتبه ۳۶۳ معماری - nomad:D - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۰۳ ب.ظ

والا آماری که پارسال نشون میده برای گرایش معماری شااااااااااااید شبانه دانشگاه اصفهان رو بیارید.

RE: رتبه ۳۶۳ معماری - memco - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۴۸ ب.ظ

چقدر ناامید کنندهConfused

رتبه ۳۶۳ معماری و ۳۷۵ نرم و ۴۱۲ هوش - memco - 07 خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۳۸ ب.ظ

ایکاش دوستان یه نظری به ما رتبه بدا هم مینداختن.همش در مورد رتبه خوبا مشورت ندید خب.یعنی ما بذاریم سال بعد؟؟؟

RE: رتبه ۳۶۳ معماری و ۳۷۵ نرم و ۴۱۲ هوش - a i - 07 خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۱۱ ب.ظ

(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۳۸ ب.ظ)memco نوشته شده توسط:  ایکاش دوستان یه نظری به ما رتبه بدا هم مینداختن.همش در مورد رتبه خوبا مشورت ندید خب.یعنی ما بذاریم سال بعد؟؟؟

۹۹٪ هوش روزانه شاهرود یا سمنان قبولی .

رتبه ۳۶۳ معماری و ۳۷۵ نرم و ۴۱۲ هوش - memco - 07 خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۴۰ ب.ظ

یعنی تبریز، اصفهان ،مشهد ، شیراز هیچ کدوم روزانه یا شبانه نمیارم؟

RE: رتبه ۳۶۳ معماری و ۳۷۵ نرم و ۴۱۲ هوش - رایحه - ۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۱۰ ب.ظ

سلام دوست عزیز.بهتون تبریک میگم رتبه های خوبی دارید.
به نظرم هوش شبانه فردوسی و با یه احتمالی هوش روزانه فردوسی قبولید.Smile پیشاپیش تبریک.

RE: رتبه ۳۶۳ معماری و ۳۷۵ نرم و ۴۱۲ هوش - مازیار صفایی - ۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۱۶ ب.ظ

(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۱۰ ب.ظ)رایحه نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز.بهتون تبریک میگم رتبه های خوبی دارید.
به نظرم هوش شبانه فردوسی و با یه احتمالی هوش روزانه فردوسی قبولید.Smile پیشاپیش تبریک.

بعید می دونم!
دانشگاه فردوسی رتبه های بالاتری رو نسبت به شیراز و اصفهان می گیره....

RE: رتبه ۳۶۳ معماری و ۳۷۵ نرم و ۴۱۲ هوش - memco - 07 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۳ ب.ظ

(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۱۰ ب.ظ)رایحه نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز.بهتون تبریک میگم رتبه های خوبی دارید.

سلام.ممنون که امیدواری دادین.خدا کنه همینطور بشه

(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۱۶ ب.ظ)مازیار صفایی نوشته شده توسط:  بعید می دونم!
دانشگاه فردوسی رتبه های بالاتری رو نسبت به شیراز و اصفهان می گیره....

بابا اینقدر بدبینی ام خوب نیست.بذار حداقل یه دو سه ماه دلمون خوش باشهBig Grin

RE: رتبه ۳۶۳ معماری و ۳۷۵ نرم و ۴۱۲ هوش - hadi-sadjad - 08 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۷ ق.ظ

سلام
در مورد هوش و نرم افزار اطلاعاتی ندارم ولی در مورد معماری خودم با رتبه ی ۳۵۵ پارسال هیچ جا قبول نشدم ( البته من فقط دانشگاه های تهران - روزانه و شبانه - رو زدم ) ولی تا جایی که من خبر دارم تا رتبه ی ۵۰۰ اردبیل قبول شدن
در ضمن اگر اطلاعات دقیق تری می خوایید میتونید با پارسه تماس بگیرید راهنماییتون میکنند.
موفق باشید

RE: رتبه ۳۶۳ معماری و ۳۷۵ نرم و ۴۱۲ هوش - memco - 08 خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۰۸ ق.ظ

(۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۷ ق.ظ)hadi-sadjad نوشته شده توسط:  سلام
در مورد هوش و نرم افزار اطلاعاتی ندارم ولی در مورد معماری خودم با رتبه ی ۳۵۵ پارسال هیچ جا قبول نشدم ( البته من فقط دانشگاه های تهران - روزانه و شبانه - رو زدم ) ولی تا جایی که من خبر دارم تا رتبه ی ۵۰۰ اردبیل قبول شدن
در ضمن اگر اطلاعات دقیق تری می خوایید میتونید با پارسه تماس بگیرید راهنماییتون میکنند.
موفق باشید

سلام.ممنون از پاسختون.برای معماری به تهران امیدی ندارم .دوستان میگن شاید شبانه اصفهان بیارم