تالار گفتمان مانشت
کدوم را برای انتخاب رشته ترجیح می دین؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

کدوم را برای انتخاب رشته ترجیح می دین؟ - irisadaf - 26 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۱۸ ب.ظ

می خواستم کاملا منطقی و منصفانه بر سر مسائل زیر بحث کنیم:

اگر امسال خداینکرده رتبتون در حد روزانه تهران و اصفهان و شیراز و مشهد هم نبود. مثلا برای گرایش هوش مصنوعی حدود ۳۰۰ تا ۴۵۰ (اگه درست برآورد کرده باشم) کدوم مورد را انتخاب می کنین و ترجیح می دین؟ چرا؟ (اگه سال اولتون باشه که ارشد دادین و بتونین دوباره بدین )

۱- اصلا حاضر نیستم انتخاب رشته بکنم ، دوباره میخوام ۶ ماه درس بخونم و کنکور بدم ، چون میدونم قدرتشو دارم.Cool

۲- ارزشش را نداره دوباره بخونیم و ۱ سال عقب بیفتیم و معلومم نیست چه اتفاقاتی بیفته پس تا یه جایی از پایین قانعم:Angel

۲-۱- به دوره هایی مثل آموزش محور دانشگاههایی مثل اصفهان و شیراز و .... هم قانعم اگه بیارم ولی شبانه نمی رم.Big Grin

۲-۲- به شبانه دانشگاههایی مثل اصفهان و شیراز و .... هم قانعم اما روزانه دانشگاه های شهرستانهای یه کم سطح پایین تر (بی ادبی نشه) مثل همدان و ..... حاضر نیستم برم.Rolleyes

۲-۳- به روزانه شهرستانهای یه کم سطح پایین تر مثل همدان و ..... هم قانعم اما غیر انتفاعی نمیرم.Undecided

۲-۴- غیر انتفاعی های خوب مثل دانشگاه امام رضا علیه اسلام و شیخ بهایی هم قانعم اما مجازی و بین الملل دیگه نمیرم.Confused

۲-۵- هر جا باشه میرم.SadTongue

خودم تا ۲-۲ حاضرم

کدوم را برای انتخاب رشته ترجیح می دین؟ - M.H.P - 26 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۳۱ ب.ظ

من اگه انتخاب کنم بین ۱ و ۲ انتخاب میکنم البته بستگی داره به شرایطمHuh

کدوم را برای انتخاب رشته ترجیح می دین؟ - blackhalo1989 - 26 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۳۸ ب.ظ

کاملا بستگی به هدف و شرایطتون داره. من اگه جایی که میخواستم قبول نمیشدم یه سال دیگه میخوندم.

RE: کدوم را برای انتخاب رشته ترجیح می دین؟ - Sunshine Off - 26 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۵۹ ب.ظ

به نظرمنم بسته به هدفتون داره،اما من شبانه دانشگاههای خوب را به روزانه دانشگاه سطح پایین ترجیح میدم.درهیچ حالتی مجازی وبین المللی را انتخاب نمی کردم.غیرانتفاعی هم فقط اونی که دانشگاه هست واونم درشرایطی که روزانه وشبانه دانشگاههای خوب رانتونم.
البته همه اینها نظرهای شخصی هست.

کدوم را برای انتخاب رشته ترجیح می دین؟ - انرژی مثبت - ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۰۷ ب.ظ

می تونستید سوالاتتون رو تحت عنوان نظر سنجی اضافه کنید Smile

کدوم را برای انتخاب رشته ترجیح می دین؟ - sinohe - 26 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۰۶ ب.ظ

من اولی رو انتخاب میکردم اگه می دونستم می تونم و امسال به خاطر کم کاری خودم قبول نشدم.
واسه لیسانس این کار رو نکردم و الان تا حدودی پشیمونم. به نظرم اگه درس خوندن رو کسی دوست داشته باشه و فقط محض مدرک داشتن نخواد فوق بگیره یه دانشگاه خوب واقعا مهمه. خلاصه که اشتباه منو تکرِار نکنید!Smile

کدوم را برای انتخاب رشته ترجیح می دین؟ - Bache Mosbat - 27 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۱۲ ق.ظ

یه هفته دیگه صبر کنین بعد این تاپیک ها رو بزنین Smile

کدوم را برای انتخاب رشته ترجیح می دین؟ - مازیار صفایی - ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۱۵ ق.ظ

مورد ۲-۵
هر جا باشه می رم!

کدوم را برای انتخاب رشته ترجیح می دین؟ - nomad:D - 27 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۲۱ ق.ظ

من مورد اول رو انتخاب میکنم.یعنی در حقیقت انتخاب کردم Big Grin

کدوم را برای انتخاب رشته ترجیح می دین؟ - irisadaf - 27 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۶:۵۳ ب.ظ

برای این نظرسنجی نزدم چون میخواستم دلیل انتخابتون را بدونم. درسته که هدف من مهمه . من میخوام نقطه نظرات بقیه و دلیل انتخاباشون را بدونم