تالار گفتمان مانشت
نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - نسخه‌ی قابل چاپ

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - javid_1110 - 06 مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۱۳ ب.ظ

تا نوبت کنکور ما رسید تغییرات شروع شد ماهم شدیم اولین موش آزمایشگاهیشون ...

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - maryam_f - 06 مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۵۶ ب.ظ

حالا جالب اینکه از سال بعد دیگه لازم نیس بریم مثلا قزوین یا همون شهر انتخابی !

شهر محل سکونت هم میشه کنکور داد !

تهه شانسیم !!

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - peyman.rasouli - 06 مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ

دوستان به نظرتون با این درصدا هوش قزوین قبول میشم؟Shy
زبان : ۱۳/۳
ریاضی : سفید
مشترک : ۲۵
تخصصی هوش : ۲۸/۳

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - javid_1110 - 06 مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ

اینم یه وعده بود که امسال دادند . همچنین گفته بودند که بعد ۴۵ روز کلید می دن,چی شد ! اعتباری نیست به این حرفا

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - maryam_f - 07 مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۷ ق.ظ

من کارشناسی رو آزاد نخوندم اما کنکور آزاد رو دادم و مجبور شدم پاشم برم تهران !

ولی دقیقا سال بعد از ما دوباره همین اتفاقه ارشد افتاد و همه راحت شدن !!

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - niya - 07 مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۰۷ ق.ظ

بچه ها اعلام کرده بودند قبل از کنکور کارشناسی ارشد هزینه دانشگاه آزاد پایین می یاد بعد چند روز پیش اعلام کردند شهریه دانشگاه آزاد افزایش پیدا کرده است .

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - peyman.rasouli - 07 مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۵۵ ب.ظ

دوستان کسی هست که جواب صحیح این سوالا رو بدونه ، ممنون میشم پاسخ ها رو ارسال کنید:Shy
[attachment=5854]

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - javid_1110 - 07 مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۰۰ ب.ظ

(۰۷ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۷ ق.ظ)maryam_f نوشته شده توسط:  من کارشناسی رو آزاد نخوندم اما کنکور آزاد رو دادم و مجبور شدم پاشم برم تهران !

اره واس ماهم فکر کنم اینطوری شد, سال ۸۶ , باید میرفتیم همونجا که انتخاب اولمون بود . اینا همه از محاسن دهه شصتی بودنِ

(۰۷ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۰۷ ق.ظ)niya نوشته شده توسط:  بچه ها اعلام کرده بودند قبل از کنکور کارشناسی ارشد هزینه دانشگاه آزاد پایین می یاد بعد چند روز پیش اعلام کردند شهریه دانشگاه آزاد افزایش پیدا کرده است .

آره ۱۵ % متاسفانه :|

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - maryam_f - 07 مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۰۵ ب.ظ

(۰۷ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۵۵ ب.ظ)peyman.rasouli نوشته شده توسط:  دوستان کسی هست که جواب صحیح این سوالا رو بدونه ، ممنون میشم پاسخ ها رو ارسال کنید:Shy

سوال ۱۷ . به نظر من گزینه ۴ میشه . کلمه Top اومده و سازماندهی طوریه که بالا سرور قرار دارن و در انتها کلاینت ها

و سرور ها هم که کامپیوترهایی هستند که طبق تقاضای کلاینت ها اطلاعات رو فراهم میکنن

سوال ۱۰۹ . " مهمترین ویژگی سیستم های خبره نیاز به وجود یک فرد خبره است تا بتواند دانش و تجربیاتش را در اختیار

سیستم قرار دهد . " به نظر من گزینه ۱ میشه . گزینه ۲ مشکوک هست ولی چون نوشته "روش " شاید بشه ردش کرد !

سوال ۱۱۲ . " در تمام پیاده سازی های شبکه عصبی ورودی ها اعمال می شوند به صورت وزندار جمع می شوند و سپس

یک تابع فعالیت اعمال می شود . " به نظر من گزینه ۱ میشه !

سوال ۱۱۶ . صفحه ۲۸ پایگاه داده مقسمی در مورد این معماری گفته که هیچ حرفی از سیستم عامل یا شبکه نیومده

به نظر من گزینه ۲ میشه !

سوال ۱۱۷ . به نظر من گزینه ۲ میشه . از A میشه به B رسید و از B میشه به C رسید پس A-->C افزونه میتونه باشه

یه شکل صفحه ۱۸۸ مقسمی هست که میشه این نتیجه رو ازش گرفت .

تعریفایی که اوله جواب ۲ سوال هوش آوردم مستقیما از روی کتاب نوشتم !

(۰۷ مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۰۰ ب.ظ)javid_1110 نوشته شده توسط:  
(07 مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۷ ق.ظ)maryam_f نوشته شده توسط:  من کارشناسی رو آزاد نخوندم اما کنکور آزاد رو دادم و مجبور شدم پاشم برم تهران !

اره واس ماهم فکر کنم اینطوری شد, سال ۸۶ , باید میرفتیم همونجا که انتخاب اولمون بود . اینا همه از محاسن دهه شصتی بودنِ

(۰۷ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۰۷ ق.ظ)niya نوشته شده توسط:  بچه ها اعلام کرده بودند قبل از کنکور کارشناسی ارشد هزینه دانشگاه آزاد پایین می یاد بعد چند روز پیش اعلام کردند شهریه دانشگاه آزاد افزایش پیدا کرده است .

آره ۱۵ % متاسفانه :|

به به ! گل بود به سبزه نیز آراسته شد !

یعنی واسه ما آی تی ها دیگه خیلی زور داره ! هم باید با بدبختی قبول بشیم

هم شهریه نجومی بدیم !!

آخرشم میگن ایییییش دانشگاه آزادین !!!!

حدود شهریه رو شما نمیدونین ؟

من شنیدم ترمی ۳ تومن

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - javid_1110 - 07 مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۱۳ ب.ظ

(۰۷ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۵۵ ب.ظ)peyman.rasouli نوشته شده توسط:  دوستان کسی هست که جواب صحیح این سوالا رو بدونه ، ممنون میشم پاسخ ها رو ارسال کنید:Shy

جواب های من اینه :
۱۷ : ۴
۱۰۹: ۱
۱۱۲ : ۱
۱۱۶ : ۲
۱۱۷ : ۲
البته اینارو با توجه به حافظه ام که ۳ماهه آپدیت نشده گفتم .

(۰۷ مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۰۵ ب.ظ)maryam_f نوشته شده توسط:  

به به ! گل بود به سبزه نیز آراسته شد !

یعنی واسه ما آی تی ها دیگه خیلی زور داره ! هم باید با بدبختی قبول بشیم

هم شهریه نجومی بدیم !!

آخرشم میگن ایییییش دانشگاه آزادین !!!!

حدود شهریه رو شما نمیدونین ؟

من شنیدم ترمی ۳ تومن

نه دیگه به ۳تومن که فکر نکنم برسه همون ۲ یا ۲وخورده ای ..

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - peyman.rasouli - 07 مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۲۶ ب.ظ

مریم خانم دستت درد نکنه ، ممنون از توضیحاتت ، منم به همین جوابا رسیده بودم که متاءسفانه ۲ سوال از این ۵ تا رو غلط جواب دادم Undecided
مریم خانم هوش قزوین شرکت کردید؟
آقا جاوید دستت درد نکنه ، شما هم هوش قزوین شرکت کردید؟
به نظرتون با این درصدا امکان داره قزوین قبول بشم:Huh
۱- زبان : ۱۳/۳
۲- ریاضی : سفید
۳- مشترک : ۲۵
۴- تخصصی هوش : ۲۸/۳

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - niya - 07 مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۵ ب.ظ

(۰۷ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۲۶ ب.ظ)peyman.rasouli نوشته شده توسط:  مریم خانم دستت درد نکنه ، ممنون از توضیحاتت ، منم به همین جوابا رسیده بودم که متاءسفانه ۲ سوال از این ۵ تا رو غلط جواب دادم Undecided
اره قبولی توکل به خدا

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - maryam_f - 08 مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۳ ق.ظ

(۰۷ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۲۶ ب.ظ)peyman.rasouli نوشته شده توسط:  مریم خانم دستت درد نکنه ، ممنون از توضیحاتت ، منم به همین جوابا رسیده بودم که متاءسفانه ۲ سوال از این ۵ تا رو غلط جواب دادم Undecided

خواهش میکنم قابلی نداشت .

من آی تی قزوین گرایش تجارت شرکت کردم

برای آی تی قزوین باید میانگینه درصد کل درسها ۵۰ به بالا باشه !

در مورد هوش قزوین اطلاعاتی ندارم

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - javid_1110 - 08 مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۰۲ ق.ظ

خواهش میکنم . مطمئنا امسال درصدا کاهش پیدا میکنه . من از ضریب درسهای کامپیوتر خبر ندارم . ولی به نظرم قبول می شی اگه بدشانسی اوردی تومرحله اول نشد تو تکمیل ظرفیت حتما میشی ...
من خودم ای تی قزوین شرکت کرده بودم شبکه های کامپیوتری .البته رشته ی لیسانسم مهندسی کامپیوتر بود .

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - soli - 08 مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۴ ق.ظ

ایشالا قبول بشیم شهریه پیش کش