تالار گفتمان مانشت
نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - نسخه‌ی قابل چاپ

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - soli - 18 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۲۱ ق.ظ

ممنونم fatima1537 آره کار درستی نیست - جالبه که بیشترین منفی دادن داخل موضاعات مربوط به دانشگاه آزاد هستش
من خودم هر تاپیکی رو که نظر دادم - دیدم دوستان به خودشون زحمت دادن فقط منفی زدن

متاسفانه برای نوشته خود شما ۵ تا منفی دادن - احتمالا دوستان درست متوجه معنای منفی نشدن

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - fatima1537 - 18 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ

(۱۸ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۲۱ ق.ظ)soli نوشته شده توسط:  متاسفانه برای نوشته خود شما ۵ تا منفی دادن - احتمالا دوستان درست متوجه معنای منفی نشدن
برای من مهم نیست Smile چون از من دیگه گذشته این حرفها.بقیه تازه واردها هم کم کم عادت میکنند(درواثع عادت کنند بهتره)

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - samiraF - 18 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۵۰ ب.ظ

(۱۸ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۲۱ ق.ظ)soli نوشته شده توسط:  ممنونم fatima1537 آره کار درستی نیست - جالبه که بیشترین منفی دادن داخل موضاعات مربوط به دانشگاه آزاد هستش

متاسفانه برای نوشته خود شما ۵ تا منفی دادن - احتمالا دوستان درست متوجه معنای منفی نشدن

اگه دوستانی هستند که به این دلایل منفی میدن،فقط می شه براشون متاسف بود.

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - kazem123 - 18 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۵۳ ب.ظ

(۱۸ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۵۰ ب.ظ)samiraF نوشته شده توسط:  
(18 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۲۱ ق.ظ)soli نوشته شده توسط:  ممنونم fatima1537 آره کار درستی نیست - جالبه که بیشترین منفی دادن داخل موضاعات مربوط به دانشگاه آزاد هستش

اصلا ول کنید این منفی بازی هارو ! من منتظر کلید سوالات هستم تا ببینم احتمال قبولیم چقدره ؟
اگه ببینم کمه زود شروع میکنم به دوباره خوندن (برای بار سوم) . البته امسال فقط برای آی تی میخونم . چون از ریاضیات خسته شدم.

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - Premier Homme - 19 خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۴۵ ق.ظ

بچه ها این واحد بین الملل که میگن چیه ؟ با چه درصدایی میشه قبول شد ؟

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - soli - 20 خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۳۱ ق.ظ

من نرفتم اما دوستام که رفته بودن می گفتن باید برید دانشگاهی که واحد بین الملل داره - زمان آزمونش رو بپرسید - بعد از آزمون هم ظاهرا یه مصاحبه داره که بایستی توی مصاحبه هم قبول بشین - بعد از اینکه اونم قبول شدین به عنوان دانشجو می رید سر کلاسا - اما هزینش شنیدم ترمی تقریبا ۵ میلیون به بالاست -

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - asemane ab - 20 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۷ ب.ظ

کسی نیست که سوال ۷۱ را جوابش بدونه؟

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - BJS - 20 خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۳۳ ب.ظ

سلام...
سراسری کلید خیلی زود اومد...شاید آزاد کلید رو نمی زارن....

(۱۸ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۵۳ ب.ظ)kazem123 نوشته شده توسط:  
(18 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۵۰ ب.ظ)samiraF نوشته شده توسط:  
(18 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۲۱ ق.ظ)soli نوشته شده توسط:  ممنونم fatima1537 آره کار درستی نیست - جالبه که بیشترین منفی دادن داخل موضاعات مربوط به دانشگاه آزاد هستش

اصلا ول کنید این منفی بازی هارو ! من منتظر کلید سوالات هستم تا ببینم احتمال قبولیم چقدره ؟
اگه ببینم کمه زود شروع میکنم به دوباره خوندن (برای بار سوم) . البته امسال فقط برای آی تی میخونم . چون از ریاضیات خسته شدم.

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - soli - 21 خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۱۰ ق.ظ

بچه ها من از چند تا از دوستام که پارسال قبول شدن سوال کردم گفتن آزاد کلید سوالات رو اعلام نمی کنه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - kazem123 - 21 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۶ ق.ظ

(۲۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۱۰ ق.ظ)soli نوشته شده توسط:  بچه ها من از چند تا از دوستام که پارسال قبول شدن سوال کردم گفتن آزاد کلید سوالات رو اعلام نمی کنه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

امسال خودشون اعلام کردن که دو هفته بعد آزمون کلید رو میدن اما فعلا که خبری نیست

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - asemane ab - 21 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۰۲ ب.ظ

من زنگ زدم مرکز گفتن هیچ سالی کلید توزیع نمی شده امسال هم مشخص نیست پخش بشه

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - soli - 21 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۰۶ ب.ظ

آره - متاسفانه کلید اعلام نمی کنن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
باید تا نیمه دوم شهریور ماه منتظر بمونیم متاسفانه ...........

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - kazem123 - 07 تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۲۰ ق.ظ

اینجا چرا سوت و کور شده ؟ بچه ها بیایید دور هم استرس کمتره !!

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - soli - 11 تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۰ ق.ظ

نه هستیم دوست عزیز -

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - rahil_free - 14 تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۳ ق.ظ

منم هستم
هروز سر میزنم