تالار گفتمان مانشت
نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - elahe-e - 30 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۴۳ ب.ظ

سلام بچه ها درصدای منم اینه
زبان ۶۰
ریاضی ۲۰
مشترک ۲۲
تخصصی ۵۰
نرم افزار محلات رو میارم؟

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - asemane ab - 30 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۳۸ ب.ظ

کسی هست کرمان زده باشه؟؟؟؟؟؟؟

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - rahil_free - 30 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۴۴ ب.ظ

(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۴۳ ب.ظ)elahe-e نوشته شده توسط:  سلام بچه ها درصدای منم اینه
زبان ۶۰
ریاضی ۲۰
مشترک ۲۲
تخصصی ۵۰
نرم افزار محلات رو میارم؟

درصداتون که خیلی عالیه
حتما قبولین

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - yaser_ilam_com - 30 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۴۷ ب.ظ

(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۲۱ ق.ظ)asemane ab نوشته شده توسط:  [quote='yaser_ilam_com' pid='89349' dateline='1337349532']
[quote='asemane ab' pid='89342' dateline='1337348475']
اقا یاسر میشه شما هم در صداتون بزارین ؟کجا انتخاب کردین ؟ ممنون
خیر بنده اصلا آزمون آزاد شرکت نکردم اما دولتی رو خوب دادم منتظرم تا ۴ روز دیگه ببینم چیکار کردم

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - khalil - 30 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۲۷ ب.ظ

خداوکیلی در مورد این درصدها هم نظر بدید
زبان ۰
ریاضی ۵
مشترک ۳۰
تخصصی ۳۰
واحد علوم تحقیقات

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - asemane ab - 30 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ

(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۴۷ ب.ظ)yaser_ilam_com نوشته شده توسط:  
(30 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۲۱ ق.ظ)asemane ab نوشته شده توسط:  [quote='yaser_ilam_com' pid='89349' dateline='1337349532']
خیر بنده اصلا آزمون آزاد شرکت نکردم اما دولتی رو خوب دادم منتظرم تا ۴ روز دیگه ببینم چیکار کردم
احسنتم .خبری از رتبت شد ما رو بی خبر نزار.

(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۲۷ ب.ظ)khalil نوشته شده توسط:  خداوکیلی در مورد این درصدها هم نظر بدید
زبان ۰
ریاضی ۵
مشترک ۳۰
تخصصی ۳۰
واحد علوم تحقیقات
[/quote
قبولی امسال ۲۵% افزایش ظرفیت داریم

(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۴۷ ب.ظ)yaser_ilam_com نوشته شده توسط:  [quote='asemane ab' pid='89456' dateline='1337403070']
[quote='yaser_ilam_com' pid='89349' dateline='1337349532']
میتونم از شما یه سوال بپرسم؟چرا از کلمه اصلا استفاده کردی؟یعنی ما که شرکت کردیم اشتباه کردیم

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - asemane ab - 30 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۵:۱۳ ب.ظ

(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۵:۰۷ ب.ظ)yaser_ilam_com نوشته شده توسط:  
(30 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ)asemane ab نوشته شده توسط:  [quote='yaser_ilam_com' pid='89511' dateline='1337419058']
[quote='asemane ab' pid='89456' dateline='1337403070']
میتونم از شما یه سوال بپرسم؟چرا از کلمه اصلا استفاده کردی؟یعنی ما که شرکت کردیم اشتباه کردیم
نه چه اشتباهی بالاخره همه که نمیتونن دولتی قبول بشن عده ای هم باید کارشون رو از طریق آزاد ادامه دهند منم براتون آرزوی موفقیت دارم اخبار کارنامه ها روز چهار شنبه میاد اینجا شلوغ میشه خدا کنه مانشتیا که خیلی زحمت کشیدن نتیجه بگیرند
ولی به نظر من که خدا انقدر به بنده هاش توانای داده که کافی فقط یه کم تلاش لازمه و اصلا اینجوری نیست شما هم انقدر با اطمینان حرف نزن .من خودم برای دولتی اصلا نخوندم

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - yaser_ilam_com - 30 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۵:۴۷ ب.ظ

(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۴۷ ب.ظ)yaser_ilam_com نوشته شده توسط:  
(30 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۲۱ ق.ظ)asemane ab نوشته شده توسط:  
(29 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ)yaser_ilam_com نوشته شده توسط:  میتونم از شما یه سوال بپرسم؟چرا از کلمه اصلا استفاده کردی؟یعنی ما که شرکت کردیم اشتباه کردیم
نه چه اشتباهی بالاخره همه که نمیتونن دولتی قبول بشن عده ای هم باید کارشون رو از طریق آزاد ادامه دهند منم براتون آرزوی موفقیت دارم اخبار کارنامه ها روز چهار شنبه میاد اینجا شلوغ میشه خدا کنه مانشتیا که خیلی زحمت کشیدن نتیجه بگیرند
ولی به نظر من که خدا انقدر به بنده هاش توانای داده که کافی فقط یه کم تلاش لازمه و اصلا اینجوری نیست
حالا ببین فکر کن همه تلاش کنند بازم یه عده محدود از طریق دولتی باید ادامه دهند و بقیه از طریق دیگه البته که خدا هم توانایی داده و ما هم باید از این توانایی استفاده کنیم

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - asemane ab - 30 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۶:۱۹ ب.ظ

(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۵:۴۷ ب.ظ)yaser_ilam_com نوشته شده توسط:  
(30 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۴۷ ب.ظ)yaser_ilam_com نوشته شده توسط:  
(30 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۲۱ ق.ظ)asemane ab نوشته شده توسط:  [quote='yaser_ilam_com' pid='89349' dateline='1337349532']
ولی به نظر من که خدا انقدر به بنده هاش توانای داده که کافی فقط یه کم تلاش لازمه و اصلا اینجوری نیست
حالا ببین فکر کن همه تلاش کنند بازم یه عده محدود از طریق دولتی باید ادامه دهند و بقیه از طریق دیگه البته که خدا هم توانایی داده و ما هم باید از این توانایی استفاده کنیم
[/

quote]l
مطمن باش هیچ وقت همه با هم تلاش نمی کنند این قانون طبیعته

اقا یاسر شما که پارسسسسسسسسسسسسسال اهواز امتحان ازاد دادی یه جوری گفتی گفتم شاید تو عمرت امتحان ازاد ندادی .قبول نشدی؟

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - yaser_ilam_com - 30 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۶:۳۷ ب.ظ

(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۶:۱۹ ب.ظ)asemane ab نوشته شده توسط:  [quote='yaser_ilam_com' pid='89581' dateline='1337433446']
[quote='yaser_ilam_com' pid='89511' dateline='1337419058']
[quote='asemane ab' pid='89456' dateline='1337403070']
اقا یاسر شما که پارسسسسسسسسسسسسسال اهواز امتحان ازاد دادی یه جوری گفتی گفتم شاید تو عمرت امتحان ازاد ندادی .قبول نشدی؟
تجربه پارسال رو داشتم البته اهواز امتحان دادم حال جسمیم اصلا مساعد نبود و مجبور شدم سریع جلسه رو ترک کنم حالا نمی دونم من که از کلمه اصلا منظوری نداشتم امیدوارم شما هم آزاد رو قبول شی و ادامه بدی تا دکترا Smile

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - BJS - 30 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۴۹ ب.ظ

سلام
به نظرم خیلی ها فکر می کنن آزاد راحت می شه قبول شد رفت
شاید سوالا به اندازه سراسری مفهومی نیست...در عوض درصدا عالی می خواد
اگه یکی بتونه دکترا تو دانشگاه آزاد خودش بورسیه شه ....که خیلی عالیه.همون جا هم هیت علمی میکنن
انشالاه هرکس نتیجه تلاشش رو ببینه.من کنکور سراسری رو بد دادم... خوب تلاش نکردم...
یک سالم می خونم با ۳ گزینه سراسری-آزاد-انفورماتیک

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - Sunshine Off - 30 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۲۳ ب.ظ

(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۴۹ ب.ظ)BJS نوشته شده توسط:  سلام
به نظرم خیلی ها فکر می کنن آزاد راحت می شه قبول شد رفت
شاید سوالا به اندازه سراسری مفهومی نیست...در عوض درصدا عالی می خواد
اگه یکی بتونه دکترا تو دانشگاه آزاد خودش بورسیه شه ....که خیلی عالیه.همون جا هم هیت علمی میکنن
انشالاه هرکس نتیجه تلاشش رو ببینه.من کنکور سراسری رو بد دادم... خوب تلاش نکردم...
یک سالم می خونم با ۳ گزینه سراسری-آزاد-انفورماتیک
منم کاملا با شما موافقم.

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - M * m * A - 30 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۳۵ ب.ظ

(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۳۸ ب.ظ)asemane ab نوشته شده توسط:  کسی هست کرمان زده باشه؟؟؟؟؟؟؟

سلام
من کرمان زدم . نرم افزار.
چطور مگه .آیا همکلاسی خواهیم شد؟Big Grin

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - arshad91 - 30 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ

(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۵۵ ب.ظ)BJS نوشته شده توسط:  Sad
عجیب...این کارنامه ها همه مردودن
بعضی ها درصدشون عالیه
انگاراصلن دانشگاهی که می زنیم هم فرق نداره..همه جا سخته

بچه ها این کارنامه ها رو ببینید من که حسابی با دیدن این در صدا نا امید شدم

بچه ها حالم خیلی گرفته شد وقتی اینا رو دیدم خیلی حالم بده
[/quote]

اکثرا تکمیل قبول شدند پارسال

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - asemane ab - 30 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۵۹ ب.ظ

(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۳۵ ب.ظ)M * m * A نوشته شده توسط:  
(30 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۳۸ ب.ظ)asemane ab نوشته شده توسط:  کسی هست کرمان زده باشه؟؟؟؟؟؟؟

سلام
من کرمان زدم . نرم افزار.
چطور مگه .آیا همکلاسی خواهیم شد؟Big Grin
خوب دادی؟کرمان خیلی زیاد شرکت کننده داشت.