تالار گفتمان مانشت
نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - نسخه‌ی قابل چاپ

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - zahra_sadeghi - 25 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۳۹ ب.ظ

سوال ۷۸ نرم افزار کدام مفهوم زمان در پروژه نرم افزاری نیست و چی زدین؟ من یه عالمه غلط دارم چیکار کنمممممممم؟
سوال ۷۱ پایگاه تضمین سازگاری بانک اطلاعاتی به کدام مورد مربوط نیست و چی زدین؟

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - niya - 25 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۴۸ ب.ظ

من گزینه ۴ زدم شما چی زدی زهرا خانم ؟

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - sahar91 - 25 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۴۸ ب.ظ

خیلی ها بعد از امتحان می گفتند امسال خیلی کنکور ساده بوده ولی به نظر من خیلی بد بود من در خیلی از سئوالها در دو گزینه شک می کردم !!!

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - zahra_sadeghi - 25 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۴۹ ب.ظ

۵۷ و ۵۶و۵۱ چی میشه؟ خواهشا جواب بدین

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - niya - 25 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۵۱ ب.ظ

(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۳۹ ب.ظ)zahra_sadeghi نوشته شده توسط:  سوال ۷۸ نرم افزار کدام مفهوم زمان در پروژه نرم افزاری نیست و چی زدین؟ من یه عالمه غلط دارم چیکار کنمممممممم؟

من ۴ زدم شما چطور ؟

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - zahra_sadeghi - 25 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۵۴ ب.ظ

(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۵۱ ب.ظ)niya نوشته شده توسط:  
(25 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۳۹ ب.ظ)zahra_sadeghi نوشته شده توسط:  سوال ۷۸ نرم افزار کدام مفهوم زمان در پروژه نرم افزاری نیست و چی زدین؟ من یه عالمه غلط دارم چیکار کنمممممممم؟

من ۴ زدم شما چطور ؟

کدومو ۴ زدی؟

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - niya - 25 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۵۷ ب.ظ

(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۵۴ ب.ظ)zahra_sadeghi نوشته شده توسط:  
(25 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۵۱ ب.ظ)niya نوشته شده توسط:  
(25 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۳۹ ب.ظ)zahra_sadeghi نوشته شده توسط:  سوال ۷۸ نرم افزار کدام مفهوم زمان در پروژه نرم افزاری نیست و چی زدین؟ من یه عالمه غلط دارم چیکار کنمممممممم؟

من ۴ زدم شما چطور ؟

کدومو ۴ زدی؟

سوال تضمین سازگاری .حداقل یک کلید کاندید داشته باشه

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - sanaz_a - 25 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۵۸ ب.ظ

به نظرتون با این درصد ها از معماری تبریز قبول میشم؟
زبان ۱۵
مشترک ۳۰
ریاضی ۱۰Sad

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - zahra_sadeghi - 25 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۵۸ ب.ظ

من ۷۱ و۳ زدم.۷۸ ۴ زدم.کاش درست باشه

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - niya - 25 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۰۰ ب.ظ

۷۱ ترمیم یعنی گزینه ۳جز سازگاری محسوب می شه

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - zahra_sadeghi - 25 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۰۷ ب.ظ

بحرانی و غیر بحرانی چی زدین؟

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - BJS - 25 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۱۰ ب.ظ

بحرانی
ولی سوال فک کنم غلط باشه

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - zahra_sadeghi - 25 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۱۳ ب.ظ

منم بحرانی زدم ولی همه میگن غیر بحرانی میشه؟

۵۶و ۵۷ نزدی؟
کاش یکی جواب میداد

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - Fantasy - 25 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۲۵ ب.ظ

بچه ها سؤال هارو از کجا اوردین؟ لطفاً هر کس داره PDF رو اپلود کنه دیگه اینجوری به درد نمیخوره تیکه تیکه اعصاب خوردیه!!! اگه PDF رو کسی داره بده لینک من بفرستم یکی از استادا گفته حل میکنه

البته خودمون هم میتونیم کلید رو در بیارییم لطفاً PDF رو لینک بدید!

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - BJS - 25 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۲۸ ب.ظ

گفته رسیدن به حالت پایدار نهایی .ممکنه منظورش هر حالت پایداری باشه مثلا از ۰۰ بره ۰۱ و حالت نهایی باشه.بحرانی
ولی اگه منظورش همون ۱۱ باشه غیر بحرانی
حالا بستگی به استدلال طراح داره.
نه نزدم..دیدم وقت گیره فک نکردم
اگه مثل همیشه ۴ ساعت وفت میدادن چه خوب می شد