تالار گفتمان مانشت
یه اتفاق جالب - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
یه اتفاق جالب - sirvan.t - 17 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۴:۱۸ ب.ظ

یه بار به مناسبت روز دانشجو واسه یکی از همکلاسیام یه هدیه خریده بودم وقتی می خواستم بهش بدم سرشو کرد اون ور و گفت آقای فلانی ببخشید تو رو خدا من فعلا قصد ازدواج ندارم TongueExclamationConfusedDodgyWinkSadSmileBig Grin

یه اتفاق جالب - ehsan2mk - 17 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۴:۵۷ ب.ظ

باز هم ظاهرا حوس کردید خانمهای سایت به شما منفی بدهند!
که از این خاطره ها می نویسید!

RE: یه اتفاق جالب - ehsan2mk - 17 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۵:۱۷ ب.ظ

(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۴:۵۷ ب.ظ)ehsan2mk نوشته شده توسط:  باز هم ظاهرا حوس کردید خانمهای سایت به شما منفی بدهند!
که از این خاطره ها می نویسید!

خانمهایی که منفی می دهند برای حفظ تعادل تایپیک بین مثبت و منفی به نوشته من مثبت بدهند!!!
Big Grin Big Grin Big Grin ستاد حفط تعادل و مقبولیت سایتTongue

RE: یه اتفاق جالب - aatwo - 17 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۵:۱۷ ب.ظ

(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۴:۱۸ ب.ظ)sirvan.t نوشته شده توسط:  یه بار به مناسبت روز دانشجو واسه یکی از همکلاسیام یه هدیه خریده بودم وقتی می خواستم بهش بدم سرشو کرد اون ور و گفت آقای فلانی ببخشید تو رو خدا من فعلا قصد ازدواج ندارم TongueExclamationConfusedDodgyWinkSadSmileBig Grin

حالا هدفتون از هدیه دادن به دختر هم کلاسی تون چی بود؟؟!!!

RE: یه اتفاق جالب - ehsan2mk - 17 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۵:۲۶ ب.ظ

(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۵:۰۱ ب.ظ)nomad:D نوشته شده توسط:  واقعااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Smile) منم یه دوست داشتم هر کی بهش پیشنهاد دوستی میداد میگفت من قصد ازدواج دارم .Big Grin

منظور این دوستتان این بوده که بیا با من ازدواج کن یا اینکه من چون قصد ازدواج دارم با شما دوست نمی شوم؟

شی بکنم آی کی یو من کم بیدBig Grin

RE: یه اتفاق جالب - kashir - 17 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۰۰ ب.ظ

(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۴:۱۸ ب.ظ)sirvan.t نوشته شده توسط:  یه بار به مناسبت روز دانشجو واسه یکی از همکلاسیام یه هدیه خریده بودم وقتی می خواستم بهش بدم سرشو کرد اون ور و گفت آقای فلانی ببخشید تو رو خدا من فعلا قصد ازدواج ندارم TongueExclamationConfusedDodgyWinkSadSmileBig Grin
ExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamation
خیلی ببخشیدا، خوب که چی؟!!! کجاش یه اتفاق جالبه؟!!!

یه اتفاق جالب - zzsnowdrop - 17 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۳۱ ب.ظ

بی خیال این حرفا.حالا چی هدیه خریده بودید.
این از همه مهم تره Big Grin
در ضمن دوست عزیز همه میدونن سلام گرگ بی طمع نیست.
حالا شما که یک آقای جنتلمن هستید میشه بفرمایید قصد خیرتون ازین اقدام خیرخواهانه در روز دانشجو چی بوده؟ Wink

یه اتفاق جالب - navid-p - 18 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۵:۵۹ ب.ظ

شرمنده ولی خیلی حرکت ضایعی بوده.
جواب اون خانمم بی ربط بوده ولی خوب بنده خدا شوکه شده.

RE: یه اتفاق جالب - sirvan.t - 20 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۵۶ ق.ظ

واسه چی اینطور فک میکنی شاید من به همه هدیه دادمTongueیا شاید به کسایی که یه خورده واسم مهم بودن Winkمثلا کسایی هستن که یه موقایی به دادت میرسن و باهات همکاری میکنن بدیهی است که باید در فرصت های خاصی ازشون تشکر کرد Dodgyحالا تو کشور عزیزمون حتما باید قصد "دوست شدن" داشته باشیExclamationحالا این از هدف هدیه Blushدر ضمن این یه اتفاق جالبه چون همچنان که گفتم ما ایرونیا هر هدیه دادنی رو به خاطر آن میدیم که با طرف دوست بشیم یا بعضا ازدواج کنیمSad حالا شما فک کنین هدیه یه شاخ گل بوده HeartBig Grin

خداییش خیلی زشته هر بحثی رو مطرح بکنی اگه منطقی هم باشه ولی مطابق میل عده ای نباشه اون عده نمره منفی میدن واسه من مهم نیست(ولی نشون میده که که این نگاتیویتورها بحثو قبول ندارن ) ولی خداییش این رفتار بچه دبستونیاس

RE: یه اتفاق جالب - abraham - 22 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۵۵ ق.ظ

(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۵۶ ق.ظ)sirvan.t نوشته شده توسط:  واسه چی اینطور فک میکنی شاید من به همه هدیه دادمTongueیا شاید به کسایی که یه خورده واسم مهم بودن Winkمثلا کسایی هستن که یه موقایی به دادت میرسن و باهات همکاری میکنن بدیهی است که باید در فرصت های خاصی ازشون تشکر کرد Dodgyحالا تو کشور عزیزمون حتما باید قصد "دوست شدن" داشته باشیExclamationحالا این از هدف هدیه Blushدر ضمن این یه اتفاق جالبه چون همچنان که گفتم ما ایرونیا هر هدیه دادنی رو به خاطر آن میدیم که با طرف دوست بشیم یا بعضا ازدواج کنیمSad حالا شما فک کنین هدیه یه شاخ گل بوده HeartBig Grin

(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۵۶ ق.ظ)sirvan.t نوشته شده توسط:  
خداییش خیلی زشته هر بحثی رو مطرح بکنی اگه منطقی هم باشه ولی مطابق میل عده ای نباشه اون عده نمره منفی میدن واسه من مهم نیست(ولی نشون میده که که این نگاتیویتورها بحثو قبول ندارن ) ولی خداییش این رفتار بچه دبستونیاس

آره اینایی که گفتی درست ولی طرف تو جنس مخالف تو بود حالا اگه جنس موافقت بود هدیه میگرفتی یه چیزی
ولی خانم بود بایستی زبانی تشکر کنی
البته به نظر من

RE: یه اتفاق جالب - sirvan.t - 23 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۱۷ ب.ظ

چه ربطی داره اینی که شما میگین یه تبعیضه

یه اتفاق جالب - paeeizan - 28 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۴۹ ق.ظ

الان دقیقا ما باید بخندیم یا گریه کنیم ؟؟؟؟

یه اتفاق جالب - e4me - 11 تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۰۸ ب.ظ

(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۴:۱۸ ب.ظ)sirvan.t نوشته شده توسط:  یه بارHeartHeartHeartHeartHeartHeart
یه بار شما تو یه تایپیک دیگه یه خاطره تعریف کردی در تایپیکو گل گرفتنRolleyes
به عنوان یه دوست چون صلاحتو میخوام پیشنهاد میکنم دیگه خاطره تعریف نکنBig GrinBig GrinBig Grin

یه اتفاق جالب - e4me - 14 تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۲ ب.ظ

(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۴:۵۷ ب.ظ)ehsan2mk نوشته شده توسط:  باز هم ظاهرا حوس کردید خانمهای سایت به شما منفی بدهند!
یکی از نشونه های مردونگی همهینه!!!
نقد کنی منفی بگیری
بعد به همونی که بهت منفی داد و نقدت کرد مثبت بدی و تازه سپاس گذاری هم کنیShyRolleyes

RE: یه اتفاق جالب - anita_66 - 06 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۵۸ ب.ظ

(۱۱ تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۰۸ ب.ظ)e4me نوشته شده توسط:  
(17 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۴:۱۸ ب.ظ)sirvan.t نوشته شده توسط:  یه بارHeartHeartHeartHeartHeartHeart
یه بار شما تو یه تایپیک دیگه یه خاطره تعریف کردی در تایپیکو گل گرفتنRolleyes
به عنوان یه دوست چون صلاحتو میخوام پیشنهاد میکنم دیگه خاطره تعریف نکنBig GrinBig GrinBig Grin

اینو خیلی با مزه گفتی مت گرم...SmileSmileSmileSmileSmile