تالار گفتمان مانشت
رتبه ارشدتو حدس بزن بعد از اومدن کارنامه ها مقایسه کنیم : - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹
RE: رتبه ارشدتو حدس بزن بعد از اومدن کارنامه ها مقایسه کنیم : - cormen - 29 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۱۶ ب.ظ

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۶:۵۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۶:۴۰ ب.ظ)yaser_ilam_com نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۶:۲۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۵:۵۰ ب.ظ)mohammad_13690 نوشته شده توسط:  منم دلم شریف می خواد Confused
منم دلم شیرینی میخوادTongue
Big GrinBig Grinحالا من دلم هم شریف میخواد هم شیرینی میخواد Big GrinBig Grin
پس ایشالا شریف قبول میشید به منم شیرینی میدیدTongue
منم دلم شریف میخواد ولی شاید شبانه اش بشه

RE: رتبه ارشدتو حدس بزن بعد از اومدن کارنامه ها مقایسه کنیم : - Ali-B - 29 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۲۶ ب.ظ

فکر کنم زیر ۲۰۰ بشم، اصلا شاید ۲ رقمی شدم Smile
یادش بخیر، چقدر خوندم، همه زندگیم شده بود کنکور و ارشد،،،
ولی الان که ۳ ماه از سربازیم میگذره، دیگه اهمیت زیادی برام نداره Sad
اگه قبول هم بشم، به احتمال خیلی زیاد نمیرم، آخه ۱۷ خدمت کردن کجا و ۲۱ ماه کجا Confused
هر چه زودتر خدمت تمومش کنم بهتره Sleepy
انشاالله کنکور ۹۳ Cool

رتبه ارشدتو حدس بزن بعد از اومدن کارنامه ها مقایسه کنیم : - mjzarrin - 30 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۳:۱۲ ق.ظ

احتمالا بین ۶۰ تا ۱۰۰ هوش بشم

رتبه ارشدتو حدس بزن بعد از اومدن کارنامه ها مقایسه کنیم : - malekinasab - 30 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۱۴ ق.ظ

سلام من مدعیم که رتبه ۱ کنکور IT مال خودمه ...به خودم تبریک میگم ان شالله که رتبه ۱ دکترا ....پدرم رو می بینم که خیلی خوشحاله ومادرم ......
اوه اوه الان ساعت ۱۰ من تومانشت چیکار میکنم ...ببخشید گو یا خوابهای شبانم رو اینجا آوردم ....خواب که چه عرض کنم ....رویــــــــــــــــــــــــــــــا
فقط جهت یه مقدار روحیه دادن به بچه ها بود .........
من حس هم خوب وهم بدی دارم ...انشالله حدس های خوبتون به واقعیت بپیونده برا ما هم دعا کنید ....ان شالله همه این هفته شاد باشن

رتبه ارشدتو حدس بزن بعد از اومدن کارنامه ها مقایسه کنیم : - fatemeh85 - 30 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۳:۰۱ ب.ظ

(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۲۶ ب.ظ)Ali-B نوشته شده توسط:  فکر کنم زیر ۲۰۰ بشم، اصلا شاید ۲ رقمی شدم Smile
یادش بخیر، چقدر خوندم، همه زندگیم شده بود کنکور و ارشد،،،
ولی الان که ۳ ماه از سربازیم میگذره، دیگه اهمیت زیادی برام نداره Sad
اگه قبول هم بشم، به احتمال خیلی زیاد نمیرم، آخه ۱۷ خدمت کردن کجا و ۲۱ ماه کجا Confused
هر چه زودتر خدمت تمومش کنم بهتره Sleepy
انشاالله کنکور ۹۳ Cool
حیف نیست این همه تلاش کردین و میگید ۲رقمی میشید اون وقت می خواید بزارید برای کنکور ۹۳؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
رتبه ۲ رقمی چیزیه که به این راحتیا پیش نمیادSad ConfusedConfused

RE: رتبه ارشدتو حدس بزن بعد از اومدن کارنامه ها مقایسه کنیم : - m_hoveida - 30 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۳:۱۶ ب.ظ

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۵۷ ب.ظ)yaser_ilam_com نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۴۵ ب.ظ)m_hoveida نوشته شده توسط:  بچه ها حالا کسی میدونه که مهستان پارسال تخمین رتبه معماری داشته یا نه؟ چون امسال که نداره. اگه میدونید خبر بدید. ممنون.
تا اونجا یادمه نداشت حالا یه چیز دوست عزیز شما فکر کنم تازه اومدی ،یه نرم افزار تخمین رتبه هست از همین بچه های مانشت نوشته
(امیر گوران اوریمی) البته خیلی وقته نیستش حالا من نرم افزار رو دوباره میزارم از رو این حساب کن بنابر کارنامه های پارسال نوشته خیلی تخمیناش با پوران فرقی نداشت البته این نظر شخصی منه حالا بی عیب هم نیست

خیلی ممنون. نرم افزار شما گفت ۳۳ میشم.
نه تازه نیومدم خیلی وقته عضوم ولی کم سر می زنم.
ولی بچه های مانشت خیلی بامعرفت و همدلن. ایشالا همگی موفق باشید.

رتبه ارشدتو حدس بزن بعد از اومدن کارنامه ها مقایسه کنیم : - lvlina_r - 30 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۵:۵۱ ب.ظ

سلام بچه ها من بازم اومدم....، چرا پس این نتیجه ها نمیاد، از بلاتکلیفی خسته شدم دیگه Sad(( Sad(
می دونم قبول نمی شم، ولی یه امیدی هنوز اون ته ته ها هست که نمی ذاره بی خیال شم :دی

RE: رتبه ارشدتو حدس بزن بعد از اومدن کارنامه ها مقایسه کنیم : - mhkpnu - 30 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۵:۵۴ ب.ظ

نمی دونم چرا گوشیم زنگ نمی خوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟AngryAngryAngry
چرا کسی تماس نمی گیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟AngryAngryAngry
نکنه شماره رو اشتباهی دادم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟AngryAngryAngry
تا حالا باید زنگ زده باشن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟AngryAngryAngry
چند روزه دائم منتظرم که سازمان سنجش زنگ بزنه بگه رتبه یک شدی ولی نمی دونم چرا زنگ نمی زنهBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

RE: رتبه ارشدتو حدس بزن بعد از اومدن کارنامه ها مقایسه کنیم : - yaser_ilam_com - 30 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۵:۵۷ ب.ظ

(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۵:۵۴ ب.ظ)mhkpnu نوشته شده توسط:  نمی دونم چرا گوشیم زنگ نمی خوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟AngryAngryAngry
چرا کسی تماس نمی گیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟AngryAngryAngry
نکنه شماره رو اشتباهی دادم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟AngryAngryAngry
تا حالا باید زنگ زده باشن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟AngryAngryAngry
چند روزه دائم منتظرم که سازمان سنجش زنگ بزنه بگه رتبه یک شدی ولی نمی دونم چرا زنگ نمی زنهBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
احیانا شانس شما خوابشون برده Big Grin حالا شما چرا زنگ نمیزنیBig GrinBig Grinدیدی یادشون رفت هااااBig GrinBig Grin

رتبه ارشدتو حدس بزن بعد از اومدن کارنامه ها مقایسه کنیم : - alirrrrrr - 31 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۳۰ ق.ظ

سلام بچه .من یه کمه بیحالم .
بخاطر همین کم کامنت میذارم.
امان از این استرس که جا واسه بی حالی ما هم نگذاشته!!!Smile
میخواستم بدونم با این درصدا به نظر شما رتبم چند میشه
زبان ۲۵
ریاضی ۶
مشترک ۴۲
تخصصی نرم ۲۶
معدل ۱۶/۹۷
یکی بگه که من یا روزانه ها یا نهایتش شبانه شیراز یا صنعتی شیراز قبول میشم!!!؟Sad
رتبم چنه؟

RE: رتبه ارشدتو حدس بزن بعد از اومدن کارنامه ها مقایسه کنیم : - hamidkhl - 31 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۳۵ ق.ظ

(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۳۰ ق.ظ)alirrrrrr نوشته شده توسط:  سلام بچه .من یه کمه بیحالم .
زبان ۲۵
ریاضی ۶
مشترک ۴۲
تخصصی نرم ۲۶
معدل ۱۶/۹۷
یکی بگه که من یا روزانه ها یا نهایتش شبانه شیراز یا صنعتی شیراز قبول میشم!!!؟Sad
رتبم چنه؟

به نظر من رتبه زیر ۲۵۰ میاری، شاید هم زیر ۲۰۰

RE: رتبه ارشدتو حدس بزن بعد از اومدن کارنامه ها مقایسه کنیم : - alirrrrrr - 31 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۱۴ ق.ظ

(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۳۵ ق.ظ)hamidkhl نوشته شده توسط:  
(31 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۳۰ ق.ظ)alirrrrrr نوشته شده توسط:  سلام بچه .من یه کمه بیحالم .
زبان ۲۵
ریاضی ۶
مشترک ۴۲
تخصصی نرم ۲۶
معدل ۱۶/۹۷
رتبم چنه؟

به نظر من رتبه زیر ۲۵۰ میاری، شاید هم زیر ۲۰۰

شوخی میکنینSmile
خدا از دهنت بشنوه.
امیدوارم کردی اساسی.
خدایا به امید تو

رتبه ارشدتو حدس بزن بعد از اومدن کارنامه ها مقایسه کنیم : - Rafiee - 31 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۱۷ ق.ظ

منمبرای خودم حدسم بین ۲۵۰ تا ۳۵۰ نرم هست (البته در بهترین حالت ها Big Grin ).

RE: رتبه ارشدتو حدس بزن بعد از اومدن کارنامه ها مقایسه کنیم : - eris229 - 31 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۱۵ ب.ظ

من اگر ۱ نشم دیگه ۲ حتما میشمCool

رتبه ارشدتو حدس بزن بعد از اومدن کارنامه ها مقایسه کنیم : - ashkan pashaii - 01 خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۰۸ ق.ظ

انشاا... ۲۰۰ هوش:-)