تالار گفتمان مانشت
کنکور آزمایشی مجازی مانشت - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
کنکور آزمایشی مجازی مانشت - pouri_sb - 15 تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۱۳ ق.ظ

والا من از طریق موتور جستو به سایتتون رسیدم! اما پروسه رسیدن من به این سایت طولانی بود و جز سرچهای اول گوگل تو زمینه کنکور نیست :دی ابته منظورم شناخته نبودن سایته! دلیل ثبت نام کم هم همینه فکر کنم!

کنکور آزمایشی مجازی مانشت - admin - 15 تیر ۱۳۹۱ ۰۴:۳۵ ب.ظ

(۱۵ تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۱۳ ق.ظ)pouri_sb نوشته شده توسط:  والا من از طریق موتور جستو به سایتتون رسیدم! اما پروسه رسیدن من به این سایت طولانی بود و جز سرچهای اول گوگل تو زمینه کنکور نیست :دی ابته منظورم شناخته نبودن سایته! دلیل ثبت نام کم هم همینه فکر کنم!
مانشت از سایت‌هایی هست که به صورت دهن‌به‌دهن معروف شده و نه با جستجو تو اینترنت. متاسفانه دامنه‌های ir رنک خوبی توی جستجوی گوگل ندارند. بچه‌ها هم اگه توی وبلاگ و سایت‌هاشون لینک به مانشت بدن باز ممکنه یه خرده اوضاع بهتر بشه.

برای آزمون هم کلاً ۱۳۴ نفر پیش ثبت‌نام کردن. با توجه به مجازی بودن آزمون، هزینه‌های طراحی سوال و نیز سرور که باید برای ساپورت مناسب آزمون آماده بشه تعداد کم هست. البته من مطمئنم که با جدی شدن آزمون تعداد سر از هزار نفر درمیاره. و با اون شرایط می‌تونیم هم سرور خیلی خوبی برای آزمون تهیه کنیم و هم سوالات استانداردی رو داشته باشیم. البته به نظر من تعداد آزمون‌ها حداکثر ۲ یا ۳ تا و اون هم جامع نباید بیشتر بشه و آزمون‌ها رو هم می‌شه یکیشون رو یکهفته قبل کنکور گذاشت که هیچ‌کدوم از موسسات توانایی اجرای آزمون در این تاریخ رو ندارند.

RE: کنکور آزمایشی مجازی مانشت - SaMiRa.e - 15 تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ

ببخشید آقا فرداد ولی این که شمافرمودید فقط شامل دوستان تهرانی میشه درسته ؟

RE: کنکور آزمایشی مجازی مانشت - انرژی مثبت - ۱۵ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۹ ب.ظ

(۱۵ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۵۹ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  
(15 تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ)SaMiRa63 نوشته شده توسط:  ببخشید آقا فرداد ولی این که شمافرمودید فقط شامل دوستان تهرانی میشه درسته ؟
تو شهرستانها راحت تره. خبر دارم بعضی کنکورهای آزمایشی در بعضی شهر ها همه شون در یه اطاق جا میشه. اگه نمایندگی داشته باشه مانشت میتونه بسپاره بنمایندگی. فقط سوالات را ارسال میکنه و درصد نماینده را پرداخت میکنه.
به نظرم باید دید که دامنه پراکندگی شرکت کننده ها تا چه حده مثلا اگر از ۱۰۰ تا شهر باشه هر کدوم ۵-۶ نفر شاید هزینه این کار بصرفه نباشه مگر این که هر چند شهر مجاور با هم یه ازمون رو بدن. البته من اطلاعی ندارم کلی گفتم شاید درست نباشه.

کنکور آزمایشی مجازی مانشت - admin - 15 تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۷ ب.ظ

(۱۵ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۹ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  به نمر باید دید که دامنه پراکندگی شرکت کننده ها تا چه حده مثلا اگر از ۱۰۰ تا شهر باشه هر کدوم ۵-۶ نفر شاید هزینه این کار بصرفه نباشه مگر این که هر چند شهر مجاور با هم یه ازمون رو بدن.
خوب اگه هدف حضوری باشه قضیه خیلی خیلی متفاوت می‌شه. قصد ما حضور به صورت مجازی هست.
حضور فیزیکی دردسرهای خودش رو داره و مجازی هم دردسرهای خودش رو.
کلاً من به شخصه با حرکت به سمت فضاهای غیرمجازی زیاد موافق نیستم. الان خیلی از موسسات دارن به سمت مجازی شدن میان و اهمیت این فضا رو درک کردن، من فکر می‌کنم یه زمانی برسه که کنکور هم مثل امتحانات تافل و ... اینترنتی بشه.

RE: کنکور آزمایشی مجازی مانشت - parastou - 05 مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۲۱ ق.ظ

سلام دکتر مایلم که در آزمون آزمایشی مانشت شرکت کم. البته در آزمونهای پوران پژوهش هم ثبت نام کردم. نگرانیم اینه که آزمونها با هم تداخل داشته باشند!

کنکور آزمایشی مجازی مانشت - ahmad_it - 03 شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۵۶ ق.ظ

با سلام. بنده به تازگی عضو این مجموعه شدم و امیدوارم که بتونم به درد مجموعه بخورم

کنکور آزمایشی مجازی مانشت - !!!Alireza!!! - 02 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۳۶ ق.ظ

ایشالا که کلنگش هر چه زودتر بخوره...

کنکور آزمایشی مجازی مانشت - shima_24 - 05 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۶ ب.ظ

پس کی این ازمون ازمایشی برگزار میشه ؟دیر میشه

کنکور آزمایشی مجازی مانشت - phantomfu2014 - 14 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۱ ب.ظ

کسی نیست بگه اصلا این آزمون برگزار میشه یا نه؟!

کنکور آزمایشی مجازی مانشت - sir_ams - 15 آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۲ ب.ظ

سلام
پس این آزمون ها چی شد آقای دکتر؟

کنکور آزمایشی مجازی مانشت - admin - 16 آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ

(۱۵ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۲ ب.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  سلام
پس این آزمون ها چی شد آقای دکتر؟

برای امسال که منتفی هست!

کنکور آزمایشی مجازی مانشت - chita70 - 14 دى ۱۳۹۱ ۱۱:۰۶ ق.ظ

منم میتونم شرکت کنم ؟
آخه هنوز ترم ۳ کارشناسیم

کنکور آزمایشی مجازی مانشت - admin - 14 دى ۱۳۹۱ ۱۱:۲۶ ق.ظ

ان شا الله اگه برنامه‌ای برای سال آینده بود، بله.

کنکور آزمایشی مجازی مانشت - chita70 - 14 دى ۱۳۹۱ ۱۱:۲۷ ق.ظ

merC
میشه بگید رتبه تون چند شده تو کنکور ارشد؟