تالار گفتمان مانشت
اگر زبان ، ریاضی مهندسی و محاسبات عددی صفر بزنم می تونم دو رقمی بشم؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

اگر زبان ، ریاضی مهندسی و محاسبات عددی صفر بزنم می تونم دو رقمی بشم؟ - ۷۰raouf - 21 فروردین ۱۳۹۱ ۰۷:۴۰ ب.ظ

سلام
من زبانم خیلی ضعیفه همچنین ریاضی مهندسی و محاسبات عددی رو شنیدم خیلی سخته
می خواستم از صاحب نظران بپرسم اگر این سه درس رو صفر بزنم می تونم با تقویت دروس دیگه توی رشته نرم افزار یا هوش مصنوعی رتبه دو رقمی بیارم؟
با تشکر

اگر زبان ، ریاضی مهندسی و محاسبات عددی صفر بزنم می تونم دو رقمی بشم؟ - Fardad-A - 21 فروردین ۱۳۹۱ ۰۷:۵۵ ب.ظ

کار نشد نداره!!
شما آمارل و گسسته را صد در صد بزن.
مشترک و تخصصی را هم حدود پنجاه بزن، دو رقمی میشید.

دوستان از الآن حدود ۱۰ ماه تا کنکور زمان دارید انتظار اتفاقات عجیب غریب نداشته باشید. هر سال رقباء آماده تر و کنکور سخت تر میشه. این ریسکها هر سال شانسش کمتر و کمتره!

RE: اگر زبان ، ریاضی مهندسی و محاسبات عددی صفر بزنم می تونم دو رقمی بشم؟ - unique_as14 - 21 فروردین ۱۳۹۱ ۰۸:۰۰ ب.ظ

(۲۱ فروردین ۱۳۹۱ ۰۷:۴۰ ب.ظ)۷۰raouf نوشته شده توسط:  سلام
من زبانم خیلی ضعیفه همچنین ریاضی مهندسی و محاسبات عددی رو شنیدم خیلی سخته
می خواستم از صاحب نظران بپرسم اگر این سه درس رو صفر بزنم می تونم با تقویت دروس دیگه توی رشته نرم افزار یا هوش مصنوعی رتبه دو رقمی بیارم؟
با تشکر

ریاضی مهندسی و محاسبات عددی رو شنیدم خیلی سخته؟؟؟
ریاضی مهندسی و محاسبات عددی رو شنیدم خیلی سخته!!!!

کی گفته سخته؟ اتفاقا تو ریاضیا این دوتا خیلی آسون ترن تا گسسته و آمار (آمار هم بد نیست)

از همین حالا که وقت داری بخون / تک رقمی میشه / دو رقمی فراموش کن

اگر زبان ، ریاضی مهندسی و محاسبات عددی صفر بزنم می تونم دو رقمی بشم؟ - yaser_ilam_com - 21 فروردین ۱۳۹۱ ۰۸:۰۷ ب.ظ

سلام دوست من .
من اصلا توصیه نمی کنم ریاضی و محاسبات رو نخونی . من امسال همین اشتباه رو کردم .
حالا کی گفته سخته ؟به قول دکتر تنهایی ریاضی مهندسی رو یکبار بخون یه عمر تستاشو جواب بده .
منم میگم واسه تک رقمی بخون .چرا دو رقمی؟؟؟؟
یا علی بگو و به ترست غلبه کن .

اگر زبان ، ریاضی مهندسی و محاسبات عددی صفر بزنم می تونم دو رقمی بشم؟ - fateme66 - 21 فروردین ۱۳۹۱ ۰۸:۱۲ ب.ظ

به نظرم اصلا درسی رو حذف نکنید.من امسال این کار رو کردم، زبان رو کلا کنار گذاشتم و حتی سر جلسه سراغ سوالای زبان نرفتم در صورتی که سوالاش راحت بود و میشد حداقل چندتایی رو جواب بدم.امکان داره یه درس رو خیلی خوب و کامل بخونید اما یا خیلی سخت باشه که نتونید جواب بدید یا حلش زمانبر باشه مثل سیستم عامل امسال که یکی از درسایی بود که کامل خوندم اما اصلا جواب ندادم چون زمانبر بود.
در مورد دروس ریاضی مهندسی و محاسبات همونطور که دوستمون گفتن درسای راحتی هستن، محاسبات که اکثرا فرموله و نیاز به تجزیه تحلیل خاصی نداره، ریاضی مهندسی هم با تمرین میشه به نتیجه خوبی رسید.

اگر زبان ، ریاضی مهندسی و محاسبات عددی صفر بزنم می تونم دو رقمی بشم؟ - ۷۰raouf - 21 فروردین ۱۳۹۱ ۰۹:۳۶ ب.ظ

ریاضی مهندسی رو خیلی ازش بد شنیدم
مرجع درست و حسابی هم می گن نداره
حالا ریاضیا رو یک کاریش می کنم.
ولی زبانم واقعا ضعیفه
اگر بخوام وقت بزارم باید تقریبا از صفر شروع کنم که کل وقتم رو می گیره!!!!!

RE: اگر زبان ، ریاضی مهندسی و محاسبات عددی صفر بزنم می تونم دو رقمی بشم؟ - yaser_ilam_com - 21 فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۱۸ ب.ظ

(۲۱ فروردین ۱۳۹۱ ۰۹:۳۶ ب.ظ)۷۰raouf نوشته شده توسط:  ریاضی مهندسی رو خیلی ازش بد شنیدم
مرجع درست و حسابی هم می گن نداره
حالا ریاضیا رو یک کاریش می کنم.
ولی زبانم واقعا ضعیفه
اگر بخوام وقت بزارم باید تقریبا از صفر شروع کنم که کل وقتم رو می گیره!!!!!

مرجع ریاضی مهندسی کتاب مدرسان شریف یا پارسه مناسب هستش اما کلا دروس ریاضی تمرین زیاد می خواد .

درس زبان رو لازم نیست از صفر شروع کنی دوستان منابع مناسبی رو سایت قرار دادن . همونا کافیه .

دوست عزیز تاکید ما بر خوندن تمام دروس به خاطر تجربه ما در سالهای قبل هستش .

حذف دروس بهت لطمه میزنه .

سربلند باشی .

اگر زبان ، ریاضی مهندسی و محاسبات عددی صفر بزنم می تونم دو رقمی بشم؟ - esi - 21 فروردین ۱۳۹۱ ۱۱:۰۷ ب.ظ

اتفاقا این دو تا درس آسونتر از گسسته و آماره !!
منم مثل اکثر دوستان پیشنهاد می کنم هیچ درسی رو کنار نذاری.
کافی تمام درس ها رو فقط نصفشو بزنی که حله میشی تک رقمی.
به درصد فکر نکن ، به تسلط فکر کن ، یعنی تراز
کارتو به گردن شانس ننداز ، باور داشته باش که حتما به امید خدا تک رقمی میاری
یعنی تا جایی که امکان داره تلاش کن و مطمئن باش بی نتیجه نمی مونه.
کنکور معلوم نیست چی میاد ، نیگاه نمی کنه شما چه درسی خوندید یا نخوندید.
امکان داره درس سختی آسون بیاد و هر کی خونده رتبه خوبی بیاره.
موفق باشی