تالار گفتمان مانشت
دانشگاه صنعتی شریف - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸ ۱۹
RE: دانشگاه صنعتی شریف - alireza3742 - 10 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۳۸ ق.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۱۱ ق.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۴۸ ق.ظ)shahryar نوشته شده توسط:  شمام اگه بیای بیشتر خوش می گذره Big Grin

به شما سر خواهیم زد Big Grin البته می ترسم بهم گیربدید. شاید نیام . Big Grin

...............................................................................
یکمی اعصاب آقای تنهایی رو بهم بریزیم Big Grin آخه شریفم شد جا . خیلی پرته این خ آزادی . البته خوبیه بزرگی که داره هم ایستگاه مترو داره هم BRT.به میدون انقلاب هم نزدیکه‌! ولی جاش خیلی پرته . Big Grin . سردرب مزخرفی هم داره . سردرب دانشگاه تهران کجا سردرب شریف کجا !!!!

دانشگاه ما که بالای شهره‌، میدون ونک و سید خندان‌! متری ۱۲ میلیون پولشه !Big Grin

دانشگاه صنعتی شریف - ronaldo - 10 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۰۹ ق.ظ

یه چی گفتی من شک کردم !!
بهترین جای مادرید متری ۱۲ تومن نیست که تو تهران باشه !! زیاد اغراق میکنی دکتر قاطی میکنه تاپیک رو قفل میکنه . مواظب باش .

دانشگاه صنعتی شریف - eced - 10 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۱۸ ق.ظ

دکتر من می خوام با دوستام توی یک اتاق باشم امکانش هست ؟ بعضی هاشون با معدل بعضی‌ها هم با کنکور اومدن , از هر ۳ گرایش کامپیوتر هم هستن

دانشگاه صنعتی شریف - ronaldo - 10 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۳۶ ق.ظ

مگه میخاید وسطی بازی کنید که یار کشی میکنید ؟؟ اونجوری قدرت رو میگیرید تو دستتون و کسی حریفتون نمیشه‌، به عبارتی دیگر شاخ میشید .

دانشگاه صنعتی شریف - admin - 10 شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۲۴ ق.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۱۸ ق.ظ)eced نوشته شده توسط:  دکتر من می خوام با دوستام توی یک اتاق باشم امکانش هست ؟ بعضی هاشون با معدل بعضی‌ها هم با کنکور اومدن , از هر ۳ گرایش کامپیوتر هم هستن
بله ولی می‌تونید تو اتاقی باشید که به بدترین رتبه‌تون می‌دن. ممکنه برخی از دوستانتون همون اول بهشون خوابگاه ندن و در نتیجه باید صبر کنید که نوبت اونها هم بشه. نتیجه‌گیری: اگه رتبه‌اتون مثل همه حله و در غیر این صورت خیلی امیدی نیست ترم‌ اول و یا اوایلش هم اتاق بشید.
ما یه مشهدی هم اتاقمون بود ترم اول. اینقده خوش می‌گذشت. یاد و خاطره اصفهان کلی با این دوستمون زنده می‌شدSmile .

دانشگاه صنعتی شریف - eced - 10 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۱۱ ب.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۲۴ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۱۸ ق.ظ)eced نوشته شده توسط:  دکتر من می خوام با دوستام توی یک اتاق باشم امکانش هست ؟ بعضی هاشون با معدل بعضی‌ها هم با کنکور اومدن , از هر ۳ گرایش کامپیوتر هم هستن
بله ولی می‌تونید تو اتاقی باشید که به بدترین رتبه‌تون می‌دن. ممکنه برخی از دوستانتون همون اول بهشون خوابگاه ندن و در نتیجه باید صبر کنید که نوبت اونها هم بشه. نتیجه‌گیری: اگه رتبه‌اتون مثل همه حله و در غیر این صورت خیلی امیدی نیست ترم‌ اول و یا اوایلش هم اتاق بشید.
ما یه مشهدی هم اتاقمون بود ترم اول. اینقده خوش می‌گذشت. یاد و خاطره اصفهان کلی با این دوستمون زنده می‌شدSmile .
مرسی از جوابتون فقط یک سوال دیگه .
کسایی که با معدل اومدن نسبت به کسایی که به کنکور اومدن اولویت بالاتری دارن یا پایین‌تر ؟

دانشگاه صنعتی شریف - انرژی مثبت - ۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۱۷ ب.ظ

والا ما که اومدیم شریف ندیدیم بر اساس رتبه و معدل به کسی خوابگاه بدن البته یکی دو ماه اول که جا نداشتن به ما بدن ،۶-۷ نفری ما رو چپوندن تو یه اتاق ۴ نفری‌! خودمونم گفتیم می خوایم با کی هم اتاق بشیم. تو اتاقم هم سهمیه رتبه اول بود هم رتبه پایین هم بالا البته نمی دونم امسال می خوان واسه خوابگاه چیکار کنن اخه این خوابگاه‌ها جوابگو نیست اخه بچه هایی که سنوات می خورن هستند از طرف دیگه هرسال ظرفیت پذیرش رو بالا می برن البته این چیزایی که گفتم درمورد خوابگاه دختراس خوابگاه پسرا رو خبر ندارم ولی فکر کنم وضعشون بهتره واقعا امیدوارم که واسه بچه های ورودی امسال یه کاری کنن.البته قصد کوبوندن دانشگاه رو نداشتم ولی واقعا دلم پر بود.واسه این خوابگاه ما چه دردسرایی که نکشیدیم.
(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۴۹ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  بهترین خوابگاه هم مصلی‌نژاد هست که به من می‌دن ولی به شما نمی‌دنSmile و بعد از اون خوابگاه زنجان.

درمورد خوابگاه مصلی با اقای تنهایی موافقم ولی زنجان رو اطلاعی ندارم.ولی خواییش این عدالته که واسه دانشجوهای پسر خوابگاه دکترا جدا باشه ولی واسه خانما این جوری نباشه؟ نمی دونم شاید چون تعداد کمتره این جوریه.
(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۳۷ ب.ظ)ic_teta نوشته شده توسط:  در ضمن شنیدم شریف به جدیدالورودها هدیه خوبی میدهSmile؟ همینطوره؟ اگه اره، چی میده؟

ما که اومدیم دانشگاه بهمون چیزی ندادن امیدوارم به شما بدن!!
البته یکی از دوستام که یه دانشگاه دیگه قبول شده بود بهشون یه فلش داده بودن.

دانشگاه صنعتی شریف - nimaaa - 10 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ

دیدید علم و صنعت سرور شریف هستش !

علم و صنعت ۶ ،۷ تا خوابگاه لااقل واسه پسرا داره . تازه یادمه یکی میگفت بعضی بچه های دانشگاه های دیگه هم میومدن اونجا خوابگاه میگرفتند !

جمع کنید این شریفتون رو‌! Big Grin

RE: دانشگاه صنعتی شریف - انرژی مثبت - ۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۲۸ ب.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  دیدید علم و صنعت سرور شریف هستش !

علم و صنعت ۶ ،۷ تا خوابگاه لااقل واسه پسرا داره . تازه یادمه یکی میگفت بعضی بچه های دانشگاه های دیگه هم میومدن اونجا خوابگاه میگرفتند !

جمع کنید این شریفتون رو‌! Big Grin

پس می شه شما بفرمایید واسه چی دانشگاه به این خوبی رو ول کردید اومدید شریف که این قدر پایین تره؟Tongue درضمن اینا رو که گفتم واسه خوابگاه دخترا بود و گرنه ۶ تا خوابگاه واسه پسرا داره!

دانشگاه صنعتی شریف - ronaldo - 10 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۴۳ ب.ظ

نیماااا بس کن‌، اینقدر علم و صنعت‌، علم و صنعت نکناااااا‌، آخه اون زاغه چی داره که شما بهش میگید دانشگاه ؟؟ مهد کودک علم و صنعت برازنده ترشه .

دانشگاه صنعتی شریف - eced - 10 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۵۹ ب.ظ

خیلی دوس دارم از نزدیک ببینمت نیماااااااا , تاپیکی نبوده برم و تو توش بحث نکرده باشی , می شه بگی بچه کجایی ؟ (اگر نمی خوای افشای عمومی کنی خصوصی بگو )

دانشگاه صنعتی شریف - blackhalo1989 - 10 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۰۶ ب.ظ

من به شخصه از علم و صنعت بیزارم. البته با عرض معذرت از دوستانی که علم و صنعت خوندن یا میخوان بخونن.

RE: دانشگاه صنعتی شریف - Br2012 - 10 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ

ای بابا حالا که ما می خوایم بریم علم و صنعت هی ضد حال بزنیدBig Grin

دانشگاه صنعتی شریف - uniquegirl - 10 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۳۵ ب.ظ

یکی از دوستای من که ارشد نرم افزار تهران (دانشگاه تهران) میخونه میگه از شریف بهتره تا حدی که بچه های شریف میرن سر کلاس اونا میشینن!!!
بنظر شما هم همینطوره؟؟؟!!!

RE: دانشگاه صنعتی شریف - انرژی مثبت - ۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۵۰ ب.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۴۰ ب.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۳۵ ب.ظ)uniquegirl نوشته شده توسط:  یکی از دوستای من که ارشد نرم افزار تهران (دانشگاه تهران) میخونه میگه از شریف بهتره تا حدی که بچه های شریف میرن سر کلاس اونا میشینن!!!
بنظر شما هم همینطوره؟؟؟!!!

سلام هر عادل منصفی میگه تهران و امیرکبیر از شریف بهتره‌! شریف فقط اسمش در رفته‌!
معماری تهران هم از شریف سرتر هستش !
کنترل تهران هم که خیلی از شریف سرتر هستش . تا جایی که کارشناسی های شریف هم ارشد میرند تهران !

به نظر من هر دانشگاه خوبیها و بدیهای خودشو داره من دانشگاه تهران نبودم پس درمورد سطح علمی اون دانشگاه اطلاعی ندارم و نمی تونم بگم که کدوم بهترن.بعلاوه ما دانشجوهایی هم داریم که لیسانس دانششگاه تهران بودن و واسه ارشد اومدن شریف.
به نظر من سطح اساتید معماری اینجا خوبه(البته بازم تاکید می کنم من با دانشگاه های دیگه مقایسه نمی کنم). اگه کسی هست که تو هر دو این دانشگاه‌ها درس خونده خیلی خوب می شه اگه نظرشو بگه.درمرود امیر کبیرم یکی از دوستام لیسانس امیرکبیر بوده و الان واسه ارشد شریف می خونه و راضیه .