تالار گفتمان مانشت
دانشگاه صنعتی شریف - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸ ۱۹
دانشگاه صنعتی شریف - mohammadjavid - 11 مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۳۲ ب.ظ

سلام دوستان عزیز .
یه سوال داشتم اینکه اگه کسی مدرک کاردانی فنی و حرفه ای داشته باشه میتونه برای کنکور کارشناسی یا کارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی شریف قبول بشه یا نه فقط باید از رشته‌ی ریاضی باشه . ممنون

RE: دانشگاه صنعتی شریف - Bache Mosbat - 11 مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۱۳ ب.ظ

(۱۱ مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۳۲ ب.ظ)mohammadjavid نوشته شده توسط:  سلام دوستان عزیز .
یه سوال داشتم اینکه اگه کسی مدرک کاردانی فنی و حرفه ای داشته باشه میتونه برای کنکور کارشناسی یا کارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی شریف قبول بشه یا نه فقط باید از رشته‌ی ریاضی باشه . ممنون

سلام . شریف کاردانی به کارشناسی نداره . ولی کنکور کارشناسی اگر پیش دانشگاهی خونده باشید و در کنکور ریاضی فیزیک رتبه‌ی خوب کسب کنین می تونین قبول شین .
برای ارشد هم فرقی نداره کارشناسی کجا خونده باشین . فقط تو کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر رتبه‌ی لازم رو کسب کنین .
بهتره سوالای بیشترو در زمینه‌ی ارشد تو بخش راهنمایی برای ارشد بپرسین تا دوستان بتونن بیشتر کمکتون کنن Smile .

RE: دانشگاه صنعتی شریف - ss252 - 14 مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۲۹ ق.ظ

(۱۱ مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۳۲ ب.ظ)mohammadjavid نوشته شده توسط:  سلام دوستان عزیز .

من هم دیپلم هنرستان فنی بودم. کاردانیمو از آموزشکده فنی گرفتم. کاردانی به کارشناسی آزاد بودم و حالا هم ارشد امیرکبیر می خونم. مستقیم از کادانی که نمی تونید شریف برید. اول کاردانی به کارشناسی رو بگذرونین. بعد واسه ارشد به هر دانشگاه که دوست داشتین فکر کنین.(اونقدرام دور از دسترس نیست)

دانشگاه صنعتی شریف - tavanmand - 11 آبان ۱۳۹۰ ۰۳:۵۹ ق.ظ

سلام به دووستان
من از صفحات اول اومدم اخر در باره موضوع ،مطلبی بگم دیدم اینجا اصلا بحث چیز دیگه است ولی با این حال میگم:
ما استادمون (تو دانشگاه دامغان )میگفت ۵سال دوره کارشناسی شو حروم کرده و هیچی از دانشگاه شریف بهره و استفاده ای نبرده و خودشو مقصر میدونست که کلا س نرفته
اماحالا ظاهرا از طریق کتاب و منابع اینترنتی خیلی تو شبکه تبحر داره و عملاشبکه وایرلس کل سمنان و دانشگاهاشو میچرخونه!
خلاصه خدای شبکه مونه اینجا.
قبولش دارم ولی مخم هست همچین!

دانشگاه صنعتی شریف - reza-sj - 11 بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۰۱ ق.ظ

دوستان سلام من دانشجو دانشگاه دیگه ای هستم می خواستم بدونم میشه برای یک سری درسا بیام تو کلاسای شما شرکت کنتم؟

RE: دانشگاه صنعتی شریف - blackhalo1989 - 11 بهمن ۱۳۹۰ ۰۳:۱۳ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۰۱ ق.ظ)reza-sj نوشته شده توسط:  دوستان سلام من دانشجو دانشگاه دیگه ای هستم می خواستم بدونم میشه برای یک سری درسا بیام تو کلاسای شما شرکت کنتم؟
میتونید بعضی درس‌ها رو که دانشکده خودتون ارایه نمیده رو مهمان شید. واسه بقیه درسا اگه تونستید از سد درب ورودی رد شید قسمت اعظم کار رو حل کردید.

دانشگاه صنعتی شریف - alamdar - 25 بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۱۰ ب.ظ

سلام

بچه‌ها کسی هست کارشناسی ارشد بدون کنکور وارد شریف شده باشه؟ از طریق بنیاد ملی نخبگان یا جشنواره خوارزمی(رتبه ۱ تا ۳) ... اصلا شریف برمیداره همچین کسایی رو یا فقط باید بری کنکور ارشد بدی؟

ضمنا الان بهترین دانشگاه ایران توی زمینه هوش مصنوعی آیا شریفه یا دانشگاه بهتری هم هست؟ (شریف انگار فقط گرایش رباتیک داره درسته؟)

RE: دانشگاه صنعتی شریف - mosenabdoli - 25 بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۴۶ ب.ظ

(۲۵ بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۱۰ ب.ظ)alamdar نوشته شده توسط:  سلام

بچه‌ها کسی هست کارشناسی ارشد بدون کنکور وارد شریف شده باشه؟ از طریق بنیاد ملی نخبگان یا جشنواره خوارزمی(رتبه ۱ تا ۳) ... اصلا شریف برمیداره همچین کسایی رو یا فقط باید بری کنکور ارشد بدی؟

ضمنا الان بهترین دانشگاه ایران توی زمینه هوش مصنوعی آیا شریفه یا دانشگاه بهتری هم هست؟ (شریف انگار فقط گرایش رباتیک داره درسته؟)

شریف گروه هوشش اصلا گرایش روبوتیک نداره.

دانشگاه صنعتی شریف - blackhalo1989 - 25 بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۵۰ ب.ظ

من یه نقرو دیدم از ورودیمون که بدون کنکور با شاگرد اولی اومده بود.لیسانس هم شریف نبوده.
تو روباتیک من خودم تا حالا ندیدم شریف کاری بکنه. قکر نمیکنم تو روباتیک قوی باشه.
هوش مصنوعی شریف گرایش نداره. بیشتر هوش شربف برقیه یعنی بیشتر اینا کار میشه پردازش تصویر و صوت، بینایی ماشین و پردازش سیگنال. البته کار های دیگه هم میشه مثل پردازش زبان های طبیعی، برنامه ریزی(planning)، یادگیری ماشین، شبکه های عصبی.

دانشگاه صنعتی شریف - alamdar - 25 بهمن ۱۳۹۰ ۰۳:۱۴ ب.ظ

من فکر کنم تو دفترچه پارسال خوندم که دانشگاه شریف رو نوشته بود هوش مصنوعی(رباتیک)

پس اصلا گرایش رباتیک نداره هوش مصنوعیش؟

اگه با شاگرد اولی قبول کنن پس احتمالش هست از طریق بنیاد یا خوارزمی هم قبول کنند

کسی از دوستان شریفی میتونه این لطف رو بکنه و بپرسه آیا کسی که ثبت اختراع کرده باشه و تو بنیاد جزو نخبگان سطح ۳ شده باشه و یا جزو ۳نفر اول خوارزمی بشه میتونه مستقیما بیاد و از دانشگاه پذیرش بگیره؟

RE: دانشگاه صنعتی شریف - mahdi.mamashli - 17 مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۱۸ ب.ظ

(۱۲ خرداد ۱۳۸۹ ۰۳:۲۳ ب.ظ)ashkan نوشته شده توسط:  من با محمد موافقم، چون خودم فکر می کردم خیلی دانشگاه خداییه ولی اومدم دیدم همچین خبریم نیست. در کل فقط به خاطر بچه هاشه.اگه این بچه‌ها برن علی آباد کتول اونجا هم بهترین میشه!!!!!! جوش خیلی خاله زنکه!!!!! لطفا اسم علی آباد کتول را با احترام به کار ببرAngry

دانشگاه صنعتی شریف - Falcon - 30 مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۵۱ ب.ظ

از دوستان معماری کسی هست ؟

RE: دانشگاه صنعتی شریف - friends 11 - 03 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۰ ب.ظ

(۳۰ مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۵۱ ب.ظ)Falcon نوشته شده توسط:  از دوستان معماری کسی هست ؟

جون داداش؟

دانشگاه صنعتی شریف - Falcon - 03 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۸ ب.ظ

این مخابرات سیار و همت یار دقیقا برا کدوم گروه ارائه کرده ؟ معماری آیا؟

RE: دانشگاه صنعتی شریف - friends 11 - 03 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۸ ب.ظ

(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۸ ب.ظ)Falcon نوشته شده توسط:  این مخابرات سیار و همت یار دقیقا برا کدوم گروه ارائه کرده ؟ معماری آیا؟
نه. بیا اینا درسایی که تو ارشد می‎‌تونی برداری برای معماری. باید ۷ تاشو برداری (۲۱ واحد) + ۶ واحد تز + ۲ واحد سمینار
یه سوال شما صنعتی اصف‌ها خیلی پشتکار دارین ماشالله نه؟ :دی چندتا از برقیا و سخت‌هاتون میان معماری امسال؟

[attachment=16599]