تالار گفتمان مانشت
دانشگاه صنعتی شریف - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸ ۱۹
RE: دانشگاه صنعتی شریف - Jabar-Asadi - 16 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۴۱ ق.ظ

این ثبت نام چه مکافاتی داره !! Smile

دانشگاه صنعتی شریف - blackhalo1989 - 16 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۲۲ ب.ظ

خان ثبت نام هم با موفقیت به پایان رسید!

RE: دانشگاه صنعتی شریف - انرژی مثبت - ۱۶ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۲۷ ب.ظ

(۱۶ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۲۴ ب.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  انتخاب واحد و شروع کلاسا کی هستش؟

فکر کنم اینو قبلا تو فرم دیده باشید انتخاب واحد شما ۲۳ و شروع کلاسا ۲۶

RE: دانشگاه صنعتی شریف - Mansoureh - 16 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۴۵ ب.ظ

(۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۱۲ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  از دوستان اینجا کسی هست که ثبت نامش تموم شده باشه و شماره دانشجویی داشته باشه؟
(فکر کنم منصوره خانم ثبت نامش تموم شده بود) اگه اره یه لطف کنید برید تو سایت edu.sharif.edu با شماره دانشجویی و شماره شناسنامه.ببینید مجوز ثبت نام براتون صادر شده یا نه؟(وقتی وارد می شید تو همون صفحه)

رفتم ولی نمیشه! میگه: "خطای زیر رخ داده است. نام کاربری یا کلمه عبور نادرست است." من حالا پاشم بیام تهران یا بگذارم ۲۵ام اینا بیام؟!!!! آخه توی همون فرم نوشته: "ضروریست کلیه دانشجویان قبل از ثبت نام برای گرفتن مجوز ثبت نام به اساتید راهنما در دانشکده‌ها مراجعه کنند."...

دانشگاه صنعتی شریف - blackhalo1989 - 16 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۰۸ ب.ظ

واسه منم آموزش باز نمیشه

RE: دانشگاه صنعتی شریف - Mansoureh - 16 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۲۲ ب.ظ

(۱۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۱۲ ب.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  اساتید راهنما فکر نکنم واسه ما باشه احتمالا واسه سال دوم ارشد یا دانشجویان دکتراست .

مال منم همین خطا رو میده . زنگ زدم اداره پذیرش کسی جواب نداد .
فکر کنم عجله نکنیم بهتره . حالا بزاریم ثبت نام تموم شه شاید خودشون فعالیدن .

نه... من یکی از دوستام شریف درس میخونه، میگه برای سال اولیا، مدیرگروه فعلاً استاد راهنماست و کارهاشون رو انجام میده. اسم مدیر گروه هم دکتر صامتی است و مرد خیلی خوبیه!!!! (این حرف هایی بود که بهم زد Big Grin )

دانشگاه صنعتی شریف - shahryar - 16 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۳۵ ب.ظ

به نظرم اگه ۲۳ اونجا باشیم همه‌ی کارای ثبت ونام و خوابگاه و اینا رو بشه همون روز انجام داد.
نظر شماها چیه؟
اگه دیرتر بیایم مشکلی پیش میاد؟؟Smile

RE: دانشگاه صنعتی شریف - Mansoureh - 16 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۴۹ ب.ظ

(۱۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۳۵ ب.ظ)shahryar نوشته شده توسط:  به نظرم اگه ۲۳ اونجا باشیم همه‌ی کارای ثبت ونام و خوابگاه و اینا رو بشه همون روز انجام داد.
نظر شماها چیه؟
اگه دیرتر بیایم مشکلی پیش میاد؟؟Smile

دیرتر که بیایم، مشکل حتماً پیش میاد! چون یه جورایی به خاطر تاخیرت اذیتت میکنن، یعنی حداقل تا نهم مهر واحدی بهت نمیدن!!!
اما مسئله اینه که ممکنه انتخاب واحد اینترنتی باشه و ما الکی پاشیم بریم اونجا... آدم حتی یک روز بیشتر خونه باشه راحت تره... کاش حداقل میگفتند چکار کنیم...

هیچ کدوم از کاراشون درست نیست، من کارت دانشجویی گرفتم، پرینت هم کردم... حالا که دوباره رفتم سیستم ناد، میبینم شماره دانشجوییم تغییر کرده!!! یعنی چه این کارها؟!!!!!

دانشگاه صنعتی شریف - انرژی مثبت - ۱۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۵۶ ب.ظ

دوستان همونطور که قبلا هم گفتم انتخاب واحد شما ۲۳ مه و باید اون فرم رو پر کنید و مدیر گروه امضا کنه و خود ایشونه که مجوز ثبت نام صادر می کنه پس اگر بذارید همون روز بیاید باید منتظر باشید تا مدیر گروه بیاد و واستون امضا کنه که در این ضورت اگر ثبت نامتون مثلا ساعت ۸ صبح باشه ممکنه دیر شه و واحدهایی که می خواید بهتون نرسه پس پیشنهاد من اینه که یا خودتون بیاید با از کسی بخواید این کار رو حداقل روز قبل از ثبت نام براتون انجام بده.این پیشنهاد منه.
(۱۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۲۲ ب.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  نه... من یکی از دوستام شریف درس میخونه، میگه برای سال اولیا، مدیرگروه فعلاً استاد راهنماست و کارهاشون رو انجام میده. اسم مدیر گروه هم دکتر صامتی است و مرد خیلی خوبیه!!!! (این حرف هایی بود که بهم زد Big Grin )

منظورتون مدیر گروه هوش بود دیگه!! Tongue
اخه مدیر گروه معماری دکتر اجلالی هستن

در ضمن انتخاب واحد اینترنتیه فقط مسئله اینه که باید مجوز ثبت نام داشته باشید.

دانشگاه صنعتی شریف - shahryar - 16 شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۰۵ ب.ظ

امروز من زنگ زدم گفتن انتخاب واحد رندومه!!!
نفهمیدم یعنی چی!

RE: دانشگاه صنعتی شریف - انرژی مثبت - ۱۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۰۹ ب.ظ

(۱۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۰۵ ب.ظ)shahryar نوشته شده توسط:  امروز من زنگ زدم گفتن انتخاب واحد رندومه!!!
نفهمیدم یعنی چی!

یعنی وقتی شما مجوز ثبت نام داشته باشید از یه ساعت خاص که بصورت رندوم انتخاب شده و به شما تو سیستم اموزش نشون داده می شه ثبت نامتون شروع می شه و تا ساعت ۴ بعدازظهر اون روز امکان ثبت نام دارید ولی قبل از اون زمان نمی تونید انتخاب واحدکنید مثلا ممکنه ساعت شروع برای شما ۸ باشه یا ۱۰ یا ...

RE: دانشگاه صنعتی شریف - shahryar - 16 شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۱۲ ب.ظ

(۱۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۰۹ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۰۵ ب.ظ)shahryar نوشته شده توسط:  امروز من زنگ زدم گفتن انتخاب واحد رندومه!!!
نفهمیدم یعنی چی!

یعنی وقتی شما مجوز ثبت نام داشته باشید از یه ساعت خاص که بصورت رندوم انتخاب شده و به شما تو سیستم اموزش نشون داده می شه ثبت نامتون شروع می شه و تا ساعت ۴ بعدازظهر اون روز امکان ثبت نام دارید ولی قبل از اون زمان نمی تونید انتخاب واحدکنید مثلا ممکنه ساعت شروع برای شما ۸ باشه یا ۱۰ یا ...
می گم شما شماره ای چیزی ندارید ما تماس بگیریم ببینیم باید حتما روز قبلش بیایم کارا رو انجام بدیم یا نه؟
فقط تا ساعت ۴ آن روز می شه انتخاب واحد کرد؟
ممنون.

RE: دانشگاه صنعتی شریف - انرژی مثبت - ۱۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ

(۱۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۱۲ ب.ظ)shahryar نوشته شده توسط:  می گم شما شماره ای چیزی ندارید ما تماس بگیریم ببینیم باید حتما روز قبلش بیایم کارا رو انجام بدیم یا نه؟
فقط تا ساعت ۴ آن روز می شه انتخاب واحد کرد؟
ممنون.

شماره خانم کریمی فکر کنم اینه ۶۶۱۶۶۶۱۰(دفتر تحصیلات تکمیلی) البته امروز که فکر نکنم کسی جواب بده شنبه تماس بگیرید.

دانشگاه صنعتی شریف - z_m - 16 شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۴۵ ب.ظ

سلام دوستان.
من امروز از دوستم که پارسال شریف قبول شده پرسیدم.گفت گرفتن مجوز ۷ ۸ دقیقه بیشتر طول نمی کشه.گفت اگه همون صبح ۲۳ بیاین همه‌ی کاراتون انجام می شه.
راستی دوستم گفت پرینت کارنامه‌ی لیسانستون رو داشته باشید.
واسه مشخص کردن درسای پیش می خان Big Grin
برای خوابگاه هم گفت پارسال ما فقط یه فرم پر کردیم همین.که ظاهرا امسال این فرمه اینترنتی شده.

دانشگاه صنعتی شریف - z_m - 16 شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۰۳ ب.ظ

(۱۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۵۷ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  خوب پس خدا رو شکر مشکلات مثل این که حل شد
بله من خودم خیلی نگران این بودم که دیر برسم یا واحد گیرم نیاد و یا مشکل خوابگاه بهم بزنم.
دوستم گفت اینجا(تو ارشد) این طوری نیست که مثلا کلاسا پر بشه و واحد گیرتون نیاد.