تالار گفتمان مانشت
پیشنهاد اضافه کردن گرایش تحصیلی کنار نام افراد - نسخه‌ی قابل چاپ

پیشنهاد اضافه کردن گرایش تحصیلی کنار نام افراد - ehsan2mk - 15 فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ

سلام
به نظر من جهت بهتر شناختن اعضا و مشخص تر شدن تخصص اعضای سایت، پیشنهاد می کنم که علاوه بر مقطع تحصیلی گرایش تحصیلی را برای رشته های کامپیوتر یا IT هم در کنار اسم هر شخص مشخص شود.
مثل: نرم افزار - سخت افزار - هوش مصنوعی - معماری کامپیوتر - IT و ....

پیشنهاد اضافه کردن گرایش تحصیلی کنار نام افراد - berkeley - 15 فروردین ۱۳۹۱ ۰۷:۰۱ ب.ظ

چه خوبه یه نظرسنجی در این باره انجام کنید

پیشنهاد اضافه کردن گرایش تحصیلی کنار نام افراد - ۳tare - 26 فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۰۵ ب.ظ

من کاملا موافقم
گاهی میخوام از برخی بچه ها سوال بپرسم. اما نمیدونم هم رشته ی من هستند یا خیر!
اگه رشته ی بچه ها مشخص بشه خیلی عالیه

پیشنهاد اضافه کردن گرایش تحصیلی کنار نام افراد - admin - 27 فروردین ۱۳۹۱ ۱۲:۰۸ ق.ظ

می‌توانید از بخش تکمیلی جهت افزودن گرایش خود استفاده نمایید. همچنین با کلیک روی گرایش آبی رنگ هر فرد کلیه افرادی که توی اون گرایش هستند رو خواهید یافت.
جهت اضافه شدن گرایش‌هایی که توی لیست نیست با من تماس بگیرید.

پیشنهاد اضافه کردن گرایش تحصیلی کنار نام افراد - parsaNA - 27 فروردین ۱۳۹۱ ۰۶:۱۸ ب.ظ

دکتر اینجا یه شبهه پیش میاد . من گرایشم سیستم های هوشمند رشته علوم کامپیوتره . اگه بزنم هوش مصنوعی ، به نظر میاد که مهندسی هستم . ۴ حالت پیش میاد :
یا رشته رو هم اضافه کنید.
یا گرایش هایی که نیستند رو اضافه کنید .
یا هم رشته هم گرایش( مثلا سیستم های هوشمند ) اضافه بشند.
یا کلا برش دارید Big Grin

پیشنهاد اضافه کردن گرایش تحصیلی کنار نام افراد - admin - 27 فروردین ۱۳۹۱ ۰۸:۲۰ ب.ظ

کم‌کم همه گرایش‌ها رو اضافه می‌کنیم، نگران نباشیدSmile

RE: پیشنهاد اضافه کردن گرایش تحصیلی کنار نام افراد - a.hooshmand - 27 فروردین ۱۳۹۱ ۰۸:۲۶ ب.ظ

(۲۷ فروردین ۱۳۹۱ ۰۶:۱۸ ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  یا رشته رو هم اضافه کنید.
یا گرایش هایی که نیستند رو اضافه کنید .
یا هم رشته هم گرایش( مثلا سیستم های هوشمند ) اضافه بشند.
یا کلا برش دارید Big Grin
البته به نظر من یک راه حل ساده دیگه هم داره: Big GrinTongue
گزینه ای برای تایپ کردن توسط خود کار بر ایجاد شود

پیشنهاد اضافه کردن گرایش تحصیلی کنار نام افراد - nikou - 27 فروردین ۱۳۹۱ ۰۹:۵۲ ب.ظ

آقای دکتر گرایش تجارت الکترونیک رو هم بی زحمت اضافه کنید
دوستان پیشنهاد خوبی دادند Smile مانشت هر روز بهتر از دیروز!

پیشنهاد اضافه کردن گرایش تحصیلی کنار نام افراد - admin - 27 فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۱۸ ب.ظ

به دلیل جلوگیری از تفرقه و پراکندگی تو گرایشها امکان تایپ رو به کاربران ندادیم.

پیشنهاد اضافه کردن گرایش تحصیلی کنار نام افراد - sd_javadi - 30 فروردین ۱۳۹۱ ۰۴:۰۲ ب.ظ

دکتر ، علوم کامپیوتر چرا نیست !؟ Sad
حالا گرایشای ارشدش بماند (چون تعدادشون زیاد و غیر استانداردن ) ولی لااقل خود علوم رو اضافه کنید ، آخه سایر هم شد گرایش :دی

پیشنهاد اضافه کردن گرایش تحصیلی کنار نام افراد - admin - 30 فروردین ۱۳۹۱ ۰۸:۱۸ ب.ظ

چشم اضافه می‌کنم.

پیشنهاد اضافه کردن گرایش تحصیلی کنار نام افراد - fatima1537 - 30 فروردین ۱۳۹۱ ۰۹:۱۵ ب.ظ

راستش من با اینکه گرایش کارشناسیم رو توی این فیلد گذاشتم ولی از بعضی دروس این رشته(مخصوصا برای کنکور ارشد)فعلا سررشته ای ندارم.مثلا مهندسی نرم افزار و طراحی زبانهای برنامه سازی و کامپایلر. بیشتر علاقه و تمرینهام در زمینه دروس هوش هست

RE: پیشنهاد اضافه کردن گرایش تحصیلی کنار نام افراد - nikou - 31 فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۴۰ ق.ظ

(۳۰ فروردین ۱۳۹۱ ۰۹:۱۵ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  راستش من با اینکه گرایش کارشناسیم رو توی این فیلد گذاشتم ولی از بعضی دروس این رشته(مخصوصا برای کنکور ارشد)فعلا سررشته ای ندارم.مثلا مهندسی نرم افزار و طراحی زبانهای برنامه سازی و کامپایلر. بیشتر علاقه و تمرینهام در زمینه دروس هوش هست

من گرایشی رو که دارم واسه کنکور ارشد می خونم رو گذاشتم