تالار گفتمان مانشت
کمک فوری در انتخاب بازی هوش مصنوعی - نسخه‌ی قابل چاپ

کمک فوری در انتخاب بازی هوش مصنوعی - yarandish - 14 اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۵۷ ق.ظ

سلام دوستان
برای پروژه هوش مصنوعی باید یه بازی فکری مبتنی بر هوش مصنوعی انتخاب کنم ممنون میشم اگه چند بازی پیشنهاد بدید Heart

کمک در بازی های قابل پیاده سازی برای درس پروژه درس هوش مصنوعی ! - blackhalo1989 - 14 اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۵۰ ب.ظ

checkers

RE: کمک در بازی های قابل پیاده سازی برای درس پروژه درس هوش مصنوعی ! - yarandish - 14 اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۰۰ ب.ظ

(۱۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۵۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  checkers
مرسی ، افراد زیادی هستند که در فروم های اینترنت در انتخاب بازی برای درس هوش مصنوعی کمک خواستند و اکثرا جواب نگرفتند (این رو امروز وقتی که در گوگل جست و جو می کردم فهمیدم ) فکر می کنم اگه در این پست بازی های گوناگون فکری مطرح بشه خیلی از این افراد در اولین نتیجه جست و جو شون با سایت مانشت آشنا میشن ، پس از دوستان می خوام نظراتشون رو بگن .

RE: کمک در بازی های قابل پیاده سازی برای درس پروژه درس هوش مصنوعی ! - Azadeh69 - 14 اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۴۹ ب.ظ

(۱۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۰۰ ب.ظ)yarandish نوشته شده توسط:  
(14 اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۵۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  checkers
مرسی ، افراد زیادی هستند که در فروم های اینترنت در انتخاب بازی برای درس هوش مصنوعی کمک خواستند و اکثرا جواب نگرفتند (این رو امروز وقتی که در گوگل جست و جو می کردم فهمیدم ) فکر می کنم اگه در این پست بازی های گوناگون فکری مطرح بشه خیلی از این افراد در اولین نتیجه جست و جو شون با سایت مانشت آشنا میشن ، پس از دوستان می خوام نظراتشون رو بگن .

اتفاقا منم امروز در موتورهای جست و جو مختلف دنبال این موضوع گشتم و به نتیجه ای نرسیدم ، شاید بعضی از دوستان فکر کنند و بگن مگه انتخاب یه بازی مبتنی بر هوش برای پروژه هوش کار شاخیه ،خیر اما برای انتخاب لازمه در مورد انواع بازی های قابل انتخاب اطلاعاتی داشته باشیم
منم چند تا رو پیشنهاد میدم
۱- بازی othello
۲-دوز
۳-tic tac toe

کمک فوری در انتخاب بازی هوش مصنوعی - blackhalo1989 - 14 اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۱۱ ب.ظ

به نظرم یه بازی قطعی و کاملا مشاهده پذیر انتخاب کنید که در حد معقول سخت بشه. اگه خواستید راحت تر باشه میتونید از بازی هایی که ضریب انشعاب پایین تری دارند استفاده کنید.
بازی های یک نفره رو هم فراموش نکنید! مثلا مین یاب.

کمک فوری در انتخاب بازی هوش مصنوعی - yarandish - 14 اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۱۱ ب.ظ

(۱۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۱۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  بازی های یک نفره رو هم فراموش نکنید! مثلا مین یاب.
بازی باید رقابتی با کامپیوتر باشد ،بازی مین یاب یک بازی تک نفره و تک رقابتی است و به نظر عامل هوش رو در آن نمی شود پیاده سازی کرد .

RE: کمک فوری در انتخاب بازی هوش مصنوعی - a i - 14 اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۲۸ ب.ظ

pac-man
mortal kombat
شبیه سازی فوتبال