تالار گفتمان مانشت
یک سواله مهم درباره کنکور دانشگاه آزاد - نسخه‌ی قابل چاپ

یک سواله مهم درباره کنکور دانشگاه آزاد - aatwo - 09 بهمن ۱۳۹۰ ۰۶:۵۳ ب.ظ

علوم تحقیقات در بعضی از شهرها شعبه زده و توی دفترچه این لیست شهرها نیست
حال اگه کسی بخواد فلان شهر شعبه علوم تحقیقات شرکت کنه چه کار باید بکنه چون تو دفترچه فقط علوم تحقیقاته تهران هستش
؟Exclamation

RE: یک سواله مهم درباره کنکور دانشگاه آزاد - farnoosh - 09 بهمن ۱۳۹۰ ۰۷:۳۸ ب.ظ

(۰۹ بهمن ۱۳۹۰ ۰۶:۵۳ ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  علوم تحقیقات در بعضی از شهرها شعبه زده و توی دفترچه این لیست شهرها نیست
حال اگه کسی بخواد فلان شهر شعبه علوم تحقیقات شرکت کنه چه کار باید بکنه چون تو دفترچه فقط علوم تحقیقاته تهران هستش
؟Exclamation
پارسال این شعبه‌ها توی تکمیل ظرفیت اضافه شدند و اصلا در قبولی اولیه شرکت نداشتند .یعنی اگر شما در دانشگاه هایی که انتخاب کرده بودید قبول نمی شدید و در تکمیل ظرفیت آن دانشگاه هم قبول نمی شدید درتکمیل ظرفیت این دانشگاه شرکت داده می شدید و داوطلبان خودشون حق انتخاب نداشتند فکر می کنم امسال هم همین طور باشه

RE: یک سواله مهم درباره کنکور دانشگاه آزاد - aatwo - 09 بهمن ۱۳۹۰ ۰۷:۴۴ ب.ظ

(۰۹ بهمن ۱۳۹۰ ۰۷:۳۸ ب.ظ)farnoosh نوشته شده توسط:  پارسال این شعبه‌ها توی تکمیل ظرفیت اضافه شدند و اصلا در قبولی اولیه شرکت نداشتند .یعنی اگر شما در دانشگاه هایی که انتخاب کرده بودید قبول نمی شدید و در تکمیل ظرفیت آن دانشگاه هم قبول نمی شدید درتکمیل ظرفیت این دانشگاه شرکت داده می شدید و داوطلبان خودشون حق انتخاب نداشتند فکر می کنم امسال هم همین طور باشه

آخه اون دانشگاها بعده کنکور رشته رو اعلام کردن
یعنی این شعبه‌ها پذیرش اولیه ندارن و تکمیل ظرفیت دارنExclamation؟
مطمئنی؟

یک سواله مهم درباره کنکور دانشگاه آزاد - aatwo - 09 بهمن ۱۳۹۰ ۰۸:۴۹ ب.ظ

ای بابا یکی راهنمایی کنه

RE: یک سواله مهم درباره کنکور دانشگاه آزاد - Sunshine Off - 09 بهمن ۱۳۹۰ ۰۹:۳۵ ب.ظ

(۰۹ بهمن ۱۳۹۰ ۰۸:۴۹ ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  ای بابا یکی راهنمایی کنه
دوست گرامی اگه انتخاب اول شما علوم تحقیقات باشه درصورت عدم قبولی اول بادانشگاههای تهران مقایسه میشیدودرصورتی که درهیچکدوم اونها قبوا نشیدبه شعبه های علوم تحقیقات شهرستانها انتقال داده میشید.اگرجایی قبول شدید ونخواستید برید میتونید درخواست جابجایی بدهید.موفق باشید.

RE: یک سواله مهم درباره کنکور دانشگاه آزاد - aatwo - 09 بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۲۸ ب.ظ

(۰۹ بهمن ۱۳۹۰ ۰۹:۳۵ ب.ظ)matina نوشته شده توسط:  
(09 بهمن ۱۳۹۰ ۰۸:۴۹ ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  ای بابا یکی راهنمایی کنه
دوست گرامی اگه انتخاب اول شما علوم تحقیقات باشه درصورت عدم قبولی اول بادانشگاههای تهران مقایسه میشیدودرصورتی که درهیچکدوم اونها قبوا نشیدبه شعبه های علوم تحقیقات شهرستانها انتقال داده میشید.اگرجایی قبول شدید ونخواستید برید میتونید درخواست جابجایی بدهید.موفق باشید.

سلام شما منبعتون معتبره آخه یکی از بچه‌ها می گفت اون روزه امتحان یه برگه میدن که بپرسن واسه کدوم شعبه می خواهید

یک سواله مهم درباره کنکور دانشگاه آزاد - aatwo - 10 بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۴۷ ق.ظ

چطور علوم تحقیقات شهره خود رو بزنییییییییم!!!!!!!

RE: یک سواله مهم درباره کنکور دانشگاه آزاد - Sunshine Off - 10 بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۱۱ ب.ظ

(۰۹ بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۲۸ ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  
(09 بهمن ۱۳۹۰ ۰۹:۳۵ ب.ظ)matina نوشته شده توسط:  
(09 بهمن ۱۳۹۰ ۰۸:۴۹ ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  ای بابا یکی راهنمایی کنه

سلام شما منبعتون معتبره آخه یکی از بچه‌ها می گفت اون روزه امتحان یه برگه میدن که بپرسن واسه کدوم شعبه می خواهید
من خودم علوم تحقیقات شرکت نکردم اما یکی ازدوستان میگفت خودشون برام یک شهررازدن.فقط چیزهایی که شنیدم گفتم.

یک سواله مهم درباره کنکور دانشگاه آزاد - aatwo - 10 بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۱۹ ب.ظ

یکییییییییییییی حواب بده از بچه هایی که پارسال علوم شرکت کردن