تالار گفتمان مانشت
گروه ارشد ۱۳۹۲ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - nomad:D - 08 فروردین ۱۳۹۱ ۰۹:۰۹ ب.ظ

(۰۸ فروردین ۱۳۹۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ)nikou نوشته شده توسط:  من تصمیم نهایی رو گرفتم!
حتی آزمون آزاد هم نمیرم بدم و واسه سال بعد میخونم!

آفرین. بهترین کار رو میکنی.من حمایتت میکنمSmile

گروه ارشد ۱۳۹۲ - یاقوت سرخ - ۰۸ فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۰۳ ب.ظ

سلام بر همگی
من دو سال به صورت جدی در کنکور شرکت کردم
سال اول در کنکور IT و رتبه ام ۱۲۰۰ شد.
سال دوم در هر دو کنکور IT و مهندسی ( گرایش هوش و نرم افزار ) گه رتبه ام ۳۰۰۰ شد.

سال دوم در آزمون های پارسه شرکت کردم. آزمون هاش استاندارد نبود ولی خب، واسه محک زدن بد نبود. حس رقابت می داد.
هر کتاب، جزوه، تست و ویس که فکر کنید رو خوندم و گوش کردم.

واسه امسال واقعا نمی دونم باید چی کار کنم؟ همیشه شاگرد اول یا دوم کلاس بودم از اول ابتدایی.
اگه کسی منو درک می کنه و حال من رو داشته لطفا من رو راهنمایی کنه

با سپاس

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - Masoud05 - 08 فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۳۴ ب.ظ

(۰۸ فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۰۳ ب.ظ)spinelruby نوشته شده توسط:  هر کتاب، جزوه، تست و ویس که فکر کنید رو خوندم و گوش کردم.

مطمئن باش این بزرگترین اشتباهت بوده!

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - یاقوت سرخ - ۰۸ فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۴۷ ب.ظ

(۰۸ فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۳۴ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(08 فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۰۳ ب.ظ)spinelruby نوشته شده توسط:  هر کتاب، جزوه، تست و ویس که فکر کنید رو خوندم و گوش کردم.

یعنی چی این بزرگترین اشتباهم بوده؟ باید چی کار می کردم به نظرتون؟

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - Masoud05 - 08 فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۵۲ ب.ظ

(۰۸ فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۴۷ ب.ظ)spinelruby نوشته شده توسط:  
(08 فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۳۴ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(08 فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۰۳ ب.ظ)spinelruby نوشته شده توسط:  هر کتاب، جزوه، تست و ویس که فکر کنید رو خوندم و گوش کردم.

یعنی چی این بزرگترین اشتباهم بوده؟ باید چی کار می کردم به نظرتون؟

وقتت رو روی حداکثر ۲ منبع میزاشتی . من خودم بزرگترین اشتباهی که توی کنکور ۲ سال قبل کردم و نیز در طول دوره تحصیل این بود که از چند تا منبع استفاده میکردم . مشکل اینجاست که وقتی به یه مشکل رسیدی میگی با خوندن منبع دیگه اونو حل میکنی که این یه نوع فراره ( معمولا نمیخواهیم به خودمون فشار بیاریم و ایراد رو به گردن کتاب میندازیم ) در ضمن خوندن چندباره یه کتاب شما رو به اون مسلط میکنه . وقتی مسلط شدی میتونی بری یه نگاه به سایر کتابا بکنی .

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - nikou - 09 فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۰۱ ق.ظ

(۰۸ فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۰۳ ب.ظ)spinelruby نوشته شده توسط:  سلام بر همگی
من دو سال به صورت جدی در کنکور شرکت کردم
سال اول در کنکور IT و رتبه ام ۱۲۰۰ شد.
سال دوم در هر دو کنکور IT و مهندسی ( گرایش هوش و نرم افزار ) گه رتبه ام ۳۰۰۰ شد.

سال دوم در آزمون های پارسه شرکت کردم. آزمون هاش استاندارد نبود ولی خب، واسه محک زدن بد نبود. حس رقابت می داد.
هر کتاب، جزوه، تست و ویس که فکر کنید رو خوندم و گوش کردم.

واسه امسال واقعا نمی دونم باید چی کار کنم؟ همیشه شاگرد اول یا دوم کلاس بودم از اول ابتدایی.
اگه کسی منو درک می کنه و حال من رو داشته لطفا من رو راهنمایی کنه

با سپاس
منم یجورایی شرایط شما را دارم.سال اول آزاد شرکت کردم ولی نرفتم امتحان بدم.سال دوم آزاد قبول شدم اما نرفتم و گفتم من که دارم خوب می خونم واسه کنکور امسال پس باز صبر می کنم اما امسال خراب کردم!تصمیم داشتم واقعا برم آزاد اما . . .
اما می خوام به اون چیز که می خوام برسم!همون چیزی که به خاطرش ۲ سال پشت کنکور موندم!پس بهتره باز برای سراسری بخونم!
کافیه اعتماد به نفس از دست رفته ات رو دوباره پیدا کنی و خودتو واسه رتبه تک رقمی آماده کنی!خودتو باور کنن!Smile

گروه ارشد ۱۳۹۲ - یاقوت سرخ - ۰۹ فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۰۸ ق.ظ

خودم رو باور دارم. اونم چه جورم. فقط گیر این روش درست درس خودنم، منابع برتر و این جور حرفام
می خوام یه برنامه گوپس بچینم بشینم پاش تخته گاز برم تو دل کنکور ۹۲Blush
Big Grin

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - nikou - 09 فروردین ۱۳۹۱ ۰۲:۲۴ ق.ظ

(۰۹ فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۰۸ ق.ظ)spinelruby نوشته شده توسط:  خودم رو باور دارم. اونم چه جورم. فقط گیر این روش درست درس خودنم، منابع برتر و این جور حرفام
می خوام یه برنامه گوپس بچینم بشینم پاش تخته گاز برم تو دل کنکور ۹۲Blush
Big Grin
پس باید بگم موفق باشیBig Grin
به امید موفقیت همه مونSmile

گروه ارشد ۱۳۹۲ - fatima1537 - 09 فروردین ۱۳۹۱ ۰۲:۳۵ ق.ظ

(۰۸ فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۵۲ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  وقتت رو روی حداکثر ۲ منبع میزاشتی
پس ظاهرا من که وقت خوندن منابع مختلف رو نداشتم به نفعم شده!

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - Masoud05 - 09 فروردین ۱۳۹۱ ۰۸:۵۷ ق.ظ

(۰۹ فروردین ۱۳۹۱ ۰۲:۳۵ ق.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  
(08 فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۵۲ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  وقتت رو روی حداکثر ۲ منبع میزاشتی
پس ظاهرا من که وقت خوندن منابع مختلف رو نداشتم به نفعم شده!

هر چند هر کسی یه روشی داره اما من هر چی بررسی کردم این مورد تقریباً برای همه مشترکه و نباید خیلی پراکنده کار کرد ، بهتره مرجع مشخصی داشته باشید .
من خودم یه کتاب رو خوب بررسی میکردم و بعدش یه نگاه به مباحث مهم و یا مباحثی که درست یاد نگرفتم از کتابای دیگه میکردم . اما برای تست حداقل ۲ منبع داشتم : یکی کتابی که میخوندم و دومی کتاب مجموعه سوالات

گروه ارشد ۱۳۹۲ - شبگرد - ۰۹ فروردین ۱۳۹۱ ۰۵:۵۴ ب.ظ

بچه ها منابعی که برای کنکور ارشد it91 در این سایت معرفی شده آیا برای ارشدIT92 هم مناسب هست؟
بچه ها برای اینکه معماری را خوب بدونیم قبلش باید مدارمنطقی خوب بلد باشیم من مدار منطقی ام خوب نیست به نظر شما مدار منطقی را با کدام کتاب شروع به مطالعه کنم خوبه کتابش آسون و قابل فهم باشه

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - saho - 09 فروردین ۱۳۹۱ ۱۱:۰۹ ب.ظ

بچه ها برای اینکه معماری را خوب بدونیم قبلش باید مدارمنطقی خوب بلد باشیم من مدار منطقی ام خوب نیست به نظر شما مدار منطقی را با کدام کتاب شروع به مطالعه کنم خوبه کتابش آسون و قابل فهم باشه
[/quote]

فقط پوران خوبه!

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - یاقوت سرخ - ۰۹ فروردین ۱۳۹۱ ۱۱:۱۴ ب.ظ

(۰۹ فروردین ۱۳۹۱ ۱۱:۰۹ ب.ظ)saho نوشته شده توسط:  بچه ها برای اینکه معماری را خوب بدونیم قبلش باید مدارمنطقی خوب بلد باشیم من مدار منطقی ام خوب نیست به نظر شما مدار منطقی را با کدام کتاب شروع به مطالعه کنم خوبه کتابش آسون و قابل فهم باشه

فقط پوران خوبه!

سلام
توی بخش منابع مفید برای ارشد کامل راجع به درس ها توضیح داده. ولی با موریس مانو می تونی شروع کنی. Blush

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - r_dana - 10 فروردین ۱۳۹۱ ۱۲:۳۸ ق.ظ

سلام دوستان
عید همگی مبارک باشه
منم میخوام واسه ارشد ایتی ۹۲ حسابی اماده بشم.سال قبل چون دی ماه پروژمو دادم وقت نشد واسه ارشد بخونم.
ان شاالله امسال با راهنمایی شما دوستان بتونیم موفق بشیم.

گروه ارشد ۱۳۹۲ - شبگرد - ۱۰ فروردین ۱۳۹۱ ۰۴:۴۱ ب.ظ

بچه ها منابعی که برای کنکور ارشد it91 در این سایت معرفی شده آیا برای ارشدIT92 هم مناسب هست؟