تالار گفتمان مانشت
گروه ارشد ۱۳۹۲ - نسخه‌ی قابل چاپ

Re: RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - Amir V - 11 آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۰۸ ب.ظ

(۱۱ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۰۳ ب.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  بجه ها چرا درس خوندنم مثل سراب شد هر چی بیشتر استرشو دارم و بیشتر بهش فکر میکنم بهش نمی رسم!!!
من تونستم مدار منطقی پوران، سیستم عامل پوران، ساختمان پوران،کامپایلر پوران، پایگاه مقسمی و نصف معماری پوران،نصف نظریه قاطی پاتی، نصف زبان برنامه سازی بازم قاطی پاتی، نصف امار،نصف گسسته و محاسبات دست نزده ،زبان دست نزده رو بخونم!!! خونده هامم تسلط دقیق ندارم اما خوب خوندم حدود ۷۰ در صد آمادگی دارم مثلا براشون! فقط باید بچسبم به درس نه؟ بچه ها این موقع از زمان مونده به کنکور با این شرایط آمادگی ؟ وضعم چطوره از دید شما دوستان؟

برو جلو همه چی اوکی میشه.

فکر کردی بقیه الان دور سوم کتابان؟ نه عزیزم اینجوری نیس.

پس بدون استرس و با اعتماد به نفس بالا فقط درس بخون. بقیش دست تو نیستShy

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

گروه ارشد ۱۳۹۲ - m@hboobe - 11 آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۴۴ ب.ظ

امروز بطور رسمی جزو ارشدی های ۹۲ شدم Big Grin

(۱۱ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۰۳ ب.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  بجه ها چرا درس خوندنم مثل سراب شد هر چی بیشتر استرشو دارم و بیشتر بهش فکر میکنم بهش نمی رسم!!!
من تونستم مدار منطقی پوران، سیستم عامل پوران، ساختمان پوران،کامپایلر پوران، پایگاه مقسمی و نصف معماری پوران،نصف نظریه قاطی پاتی، نصف زبان برنامه سازی بازم قاطی پاتی، نصف امار،نصف گسسته و محاسبات دست نزده ،زبان دست نزده رو بخونم!!! خونده هامم تسلط دقیق ندارم اما خوب خوندم حدود ۷۰ در صد آمادگی دارم مثلا براشون! فقط باید بچسبم به درس نه؟ بچه ها این موقع از زمان مونده به کنکور با این شرایط آمادگی ؟ وضعم چطوره از دید شما دوستان؟

به نظر من شما الان وضعیت خوبی دارید نگرانی برهه ای از زمان برای همه بوجود میاد فقط باید مواظب بود که نگرانی ها بهتون غلبه نکنند و همین جور پیش برید
به نظر من دروسی که کمی مونده تا تمام بشن کامل کنید و بعد سراغ درس های دیگه برید!
که انشالله آذر ماه دور جدید برای تست زنی رو شروع کنیدSmile

گروه ارشد ۱۳۹۲ - samereh - 17 آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۰۴ ب.ظ

من امسال از نرم افزار به علوم تغییر رشته دادم.
به نظرتون موفق میشم؟؟

گروه ارشد ۱۳۹۲ - student - 23 آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۴۶ ب.ظ

:):):) منم میخوام شروع کنم البته به کمک مانشتی ها

راه برو راه برو خسته شدی بدو!!!!!:rolleyes:

گروه ارشد ۱۳۹۲ - mohammadali1990 - 23 آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۰۸ ب.ظ

گوووووود --- درخدمتیمSmile

گروه ارشد ۱۳۹۲ - dinga - 06 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۰۴ ق.ظ

من هم می خوام شروع کنم اما نمی دونم چه جوری...!!!!Huh

گروه ارشد ۱۳۹۲ - esisonic - 07 دى ۱۳۹۱ ۱۲:۴۴ ق.ظ

(۰۶ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۰۴ ق.ظ)dinga نوشته شده توسط:  من هم می خوام شروع کنم اما نمی دونم چه جوری...!!!!Huh
برای سال بعد میخواهین شروع کنید دیگه...Big Grin..!!!

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - دانیال شیرافکن - ۱۸ دى ۱۳۹۱ ۱۲:۳۲ ب.ظ

سلام دوستان عزیز تر از جانم
دقیقا از زمانی که من در از این انجمن رفتم ۴ ماه (۱۲۰) روز میگذره و نتونستم درس بخونم
امروز اومدم بگم که من بر خلاف اوضاع باز هم اومدم توی میدون جنگ و برای این یک ماه آخر دوباره برنامه ریزی کردم
از خدای خوب ممنونم که در این ۴ ماه از عمرم ، سعادت خدمت به مادرم رو به من عطا کرد
امیدوارم که خدا منو کمک کنه و در این یک ماه به من انرژی بده تا بتونم درس بخونم.
برای همه آرزوی سعادت میکنم
قربان همه دوستان "دانیال"

گروه ارشد ۱۳۹۲ - esisonic - 19 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۲۵ ب.ظ

(۱۸ دى ۱۳۹۱ ۱۲:۳۲ ب.ظ)دانیال شیرافکن نوشته شده توسط:  سلام دوستان عزیز تر از جانم
دقیقا از زمانی که من در از این انجمن رفتم ۴ ماه (۱۲۰) روز میگذره و نتونستم درس بخونم
امروز اومدم بگم که من بر خلاف اوضاع باز هم اومدم توی میدون جنگ و برای این یک ماه آخر دوباره برنامه ریزی کردم
از خدای خوب ممنونم که در این ۴ ماه از عمرم ، سعادت خدمت به مادرم رو به من عطا کرد
امیدوارم که خدا منو کمک کنه و در این یک ماه به من انرژی بده تا بتونم درس بخونم.
برای همه آرزوی سعادت میکنم
قربان همه دوستان "دانیال"
دانیال عزیز...منو همه ی مانشتی ها بازگشتت به مانشت رو خوش آمد میگویم و امیدواریم و دعامیکنیم در کنار مادر گرامیتان به بهترین موفقیت های زندگی برسی!!

گروه ارشد ۱۳۹۲ - fatima1537 - 19 دى ۱۳۹۱ ۰۷:۵۳ ب.ظ

(۱۸ دى ۱۳۹۱ ۱۲:۳۲ ب.ظ)دانیال شیرافکن نوشته شده توسط:  از خدای خوب ممنونم که در این ۴ ماه از عمرم ، سعادت خدمت به مادرم رو به من عطا کرد
چه شکر گذاری زیبایی.من هم پارسال مشکل مشابه ما رو داشتم.ولی الان اصلا افسوس نمیخورم که چرا اینطور شد.خوشحالم که تلاشم رو تاجایی که میتونستم کردم.میشه سالهای بعد هم به اهداف رسید.

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - mhkpnu - 23 دى ۱۳۹۱ ۰۲:۳۷ ب.ظ

(۱۸ دى ۱۳۹۱ ۱۲:۳۲ ب.ظ)دانیال شیرافکن نوشته شده توسط:  از خدای خوب ممنونم که در این ۴ ماه از عمرم ، سعادت خدمت به مادرم رو به من عطا کرد

فقط می تونم بگم احسنت،خدا خیرت بده جوون

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - elham joon - 17 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۱۰ ق.ظ

سلام
من هم اومدم
یا علی

سلام
کسی هست توزیع سوالات گروه مهندسی کامپیوترداشته باشه ؟ اینجوری خیلی بهتر میشه مباحث کتاب مدیریت کرد؟
با سپاس

گروه ارشد ۱۳۹۲ - esisonic - 17 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۱۸ ق.ظ

(۱۷ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۱۰ ق.ظ)elham joon نوشته شده توسط:  سلام
من هم اومدم
یا علی
خوش اومدین
شما برای ۹۳ اومدین یا آزاد ۹۲؟؟