تالار گفتمان مانشت
گروه ارشد ۱۳۹۲ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه ارشد ۱۳۹۲ - The_Alchemist - 05 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۰ ب.ظ

نمی‌دونم میشه، نمیشه ...
با روزی ۴ ساعت خوندن، اونم چه ۴ ساعتی، خسته نصفه شب میشه یا نمیشه!
اگه بخوام می‌تونم به ۵ ساعت تبدیلش کنم ...

همه جا، همه می‌گن روی ۸ ساعت، ۱۲ ساعت، n ماه و ...

بعید می‌دونم بشه، اما برای کل کل هم که شده، برای اینکه ثابت کنم خواستن توانسته تلاشم رو می‌کنم که جمله بالا رو نقض کنم

گروه ارشد ۱۳۹۲ - esisonic - 05 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۹ ب.ظ

(۰۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۰ ب.ظ)The_Alchemist نوشته شده توسط:  بعید می‌دونم بشه، اما برای کل کل هم که شده، برای اینکه ثابت کنم خواستن توانسته تلاشم رو می‌کنم که جمله بالا رو نقض کنم
آفرین...اینو میگن روحیه...
ولی از اونجایی که هر عملی بدون فکر کردن بهش به شکست میخوره پس:
قبلش بشین و دقیقا ً ۲۴ ساعت وقت بزار برای یه برنامه ریزی درست و حسابی!!!
تو این ۲۴ ساعت با چند نفر مشورت کن ، حجم کتابا رو محاسبه کن و ببین چند صفحه یا چند ساعت باید در روز بخونی و...
بعد از ۲۴ ساعت محکم استارت بزن و بلند داد بزن : "تلاش تا موفقیت"
نه نمیشنوی!!!

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - blackhalo1989 - 08 مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۱۷ ب.ظ

(۰۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۹ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  بعد از ۲۴ ساعت محکم استارت بزن و بلند داد بزن : "تلاش تا موفقیت"
البته در این مرحله ممکنه باهات برخورد فیزیکی بشه و در نطفه خفت کنن.Big Grin

گروه ارشد ۱۳۹۲ - esisonic - 09 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۲ ق.ظ

(۰۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۱۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  البته در این مرحله ممکنه باهات برخورد فیزیکی بشه و در نطفه خفت کنن.Big Grin
بهتره بریم تو کوهی ، جنگلی..
اگه میخواییم تو خونه داد بزنیم آروم و یواش داد بزنیم ( پارادوکس در حد لالیگا)!!!

گروه ارشد ۱۳۹۲ - azad_ahmadi - 11 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۶ ب.ظ

پارسال من این موقع حتی یک صفحه هم شروع نکرده بودم، اما خدارو شکر امروز ۲۵% اول رو تموم کردم.
به نظر خودم تو شرایط مطلوبی هستم. خدا کمک کنه سال ۹۲ سال خوبی برام خواهد بود.
موفق و پیروز باشید.

گروه ارشد ۱۳۹۲ - bernoosi - 11 مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۵۰ ب.ظ

man be ye natijei residam ke kasani ke sarasary khondan kheyliiii kareshon rahat tar az azadiast... faghat bayad khond bastegi be khodet dare chand saat bekhoni

گروه ارشد ۱۳۹۲ - skygirl_00 - 11 مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۲۵ ب.ظ

۴ ماه و ۱۰ روز بعد..... دوس ندااااررررررررم. کاش عدد ۴ نبود.مثلا بود ۶ ماه و ...... ( خیلی میترسم هیچ درسی رو قشنگ نخوندم تا حالا) تازه واس بعضی از درسا یه ۲۵% ازش نخوندم... خدایا
باز خوابای استرسی کنکوری شرو شد.. دیشب خواب دیدم به جلسه کنکور نرسیدم،هرکاری میکردم میدوییدم به جلسه نمیرسیدم، وسطاش رسیدم که ۱۰ مین نشستم بعد وقت تمام شد. منم اونقدر می زدم تو سرو کله خودم که نگو.. کلی گریه کردم .... شماهام ازین خوابا میبینین حتما

گروه ارشد ۱۳۹۲ - SaMiRa.e - 11 مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۴۴ ب.ظ

(۱۱ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۲۵ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  ....... کلی گریه کردم ....

انشالله که خوابتون خیر باشه .
گریه که خوبه ، برعکسش میشه خوشحالی Big Grin Rolleyes

گروه ارشد ۱۳۹۲ - ahoo_vahshi93 - 15 مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۰۹ ب.ظ

آرزوی موفقیت از ته ته قلبم واستون دارم
ایشالا بهترین جاها قبول شید

گروه ارشد ۱۳۹۲ - esisonic - 15 مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۵۵ ب.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۰۹ ب.ظ)ahoo_vahshi93 نوشته شده توسط:  آرزوی موفقیت از ته ته قلبم واستون دارم
ایشالا بهترین جاها قبول شید
ممنون...ایشالا شیرینی دکتراتون... Big Grin

گروه ارشد ۱۳۹۲ - skygirl_00 - 19 مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۲۳ ب.ظ

امروز از دور به خودم نگاه کردم تو وضعیت درسا ناراحت شدم بدجوری. من هنوز قدرت اینو ندارم که بتونم هر تستی رو حل کنم با اینکه ۴ ماه ب کنکور مونده!باید از الان هر تستی برام ساده باشه فکر میکنم این درسته.

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - ghaderiyaser - 19 مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۵۴ ب.ظ

(۱۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۲۳ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  امروز از دور به خودم نگاه کردم تو وضعیت درسا ناراحت شدم بدجوری. من هنوز قدرت اینو ندارم که بتونم هر تستی رو حل کنم با اینکه ۴ ماه ب کنکور مونده!باید از الان هر تستی برام ساده باشه فکر میکنم این درسته.
زیاد سخت نگیرید. شما اگه نصف سوالای ارشدو حل کنید رتیه تون یک میشه!!!

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - Shokoufe.S - 20 مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۰۰ ب.ظ

سلام
من تقریبا ۲۵% اول رو توی تابستون خوندم ولی نمیدونم چرا چیزی یادم نمیاد.الکتریکی و ریاضی مهندسی رو که دیگه مجبورم حذف کنم. چرا همه مشکلات وقتی واسم پیش اومد که تصمیم گرفتم واسه ارشد بخونم!!
امیدوارم همه مانشتی ها موفق بشن

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - deepnip - 21 مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۱۵ ق.ظ

(۳۱ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۱۶ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  
(31 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۳۶ ق.ظ)radrad نوشته شده توسط:  سلام دوستان من اگه از الان بخوام شروع کنم واسه ارشد ۹۲ می تونم قبول بشم؟؟؟؟؟//
اگه برنامه ریزی درستی داشته باشی و بهش پایبند باشی ۱۰۰% قبولی!!!

نباید وقت رو هدر داد.الان تو چه مرحله ای هستین؟

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - ghaderiyaser - 21 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۶ ق.ظ

(۲۰ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۰۰ ب.ظ)Shokoufe.S نوشته شده توسط:  سلام
من تقریبا ۲۵% اول رو توی تابستون خوندم ولی نمیدونم چرا چیزی یادم نمیاد.الکتریکی و ریاضی مهندسی رو که دیگه مجبورم حذف کنم. چرا همه مشکلات وقتی واسم پیش اومد که تصمیم گرفتم واسه ارشد بخونم!!
امیدوارم همه مانشتی ها موفق بشن
خیلی پیش میاد آدم فکر میکنه درسی رو فرامش کرده. ولی یه مرور مختصر کافیه!