تالار گفتمان مانشت
گروه ارشد ۱۳۹۲ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - sepideh.m - 19 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۱۶ ق.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۰۲ ق.ظ)ali reza نوشته شده توسط:  سلام..بچه ها کسی هست که هنوز شروع نکرده باشه؟

بله، من هنوز شروع نکردم.قرار بود از اوایل شهریور شروع کنم ولی درگیر پروژه شدم.انشالله از اول مهر شروع خواهم کردSmile

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - Pegasus - 19 شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۰۹ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۰۲ ق.ظ)ali reza نوشته شده توسط:  سلام..بچه ها کسی هست که هنوز شروع نکرده باشه؟

سلام
بله من هم نتونستم شروع کنم Confused
البته میخوام شروع کنم
و البته امسال من آزمایشی شرکت میکنم

گروه ارشد ۱۳۹۲ - esisonic - 19 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۲۹ ب.ظ

نمخوام انرژی منفی بدم...ولی کتابا چقد زیادههههه...هر چی میخونی تموم نمیشه...
من از ۲۵ بهمن پارسال دارم میخونم و تست میزنم و خلاصه نویسی میکنم...با میانگین روزی ۳:۳۰ ...هنوز دور اولم تموم نشده...!!!
می خوام برسونم به میانگین ۶ ساعت...ولی بعضی وقتا انقده خسته میشم که به ۳ ساعت به زور میکشه...چی کارکنم خداااااااااااااااااااااااااااا!!!

گروه ارشد ۱۳۹۲ - ali reza - 19 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۴۴ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۲۹ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  نمخوام انرژی منفی بدم...ولی کتابا چقد زیادههههه...هر چی میخونی تموم نمیشه...
من از ۲۵ بهمن پارسال دارم میخونم و تست میزنم و خلاصه نویسی میکنم...با میانگین روزی ۳:۳۰ ...هنوز دور اولم تموم نشده...!!!
می خوام برسونم به میانگین ۶ ساعت...ولی بعضی وقتا انقده خسته میشم که به ۳ ساعت به زور میکشه...چی کارکنم خداااااااااااااااااااااااااااا!!!
دوست من میشه بگی تا حالا چند تا کتاب رو خوندی!؟
خیلی کارت درسته بابا!

گروه ارشد ۱۳۹۲ - esisonic - 20 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۸ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۴۴ ب.ظ)ali reza نوشته شده توسط:  دوست من میشه بگی تا حالا چند تا کتاب رو خوندی!؟
خیلی کارت درسته بابا!
محاسبات عددی نیکوکار - منطقی مانو - معماری پترسون - نظریه لینز - نظریه مقسمی - ساختمان مقسمی - سیستم عامل مقسمی
۹ تا کتاب دیگه مونده که ۵ تاشون هنوز شروع نکردم...!!!
اشکم داره در میاد

گروه ارشد ۱۳۹۲ - ali reza - 20 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۵۰ ب.ظ

(۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۸ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۴۴ ب.ظ)ali reza نوشته شده توسط:  دوست من میشه بگی تا حالا چند تا کتاب رو خوندی!؟
خیلی کارت درسته بابا!
محاسبات عددی نیکوکار - منطقی مانو - معماری پترسون - نظریه لینز - نظریه مقسمی - ساختمان مقسمی - سیستم عامل مقسمی
۹ تا کتاب دیگه مونده که ۵ تاشون هنوز شروع نکردم...!!!
اشکم داره در میاد
ای ول داره بخدا...چه روحیه ای داری!
خیلی خوبه ایشا الله خسته نشی و همینجور ادامه بدی تا نتیجشو بگیری

گروه ارشد ۱۳۹۲ - RadMan - 20 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۲۹ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۰۹ ب.ظ)Pegasus نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۰۲ ق.ظ)ali reza نوشته شده توسط:  سلام..بچه ها کسی هست که هنوز شروع نکرده باشه؟

سلام
بله من هم نتونستم شروع کنم Confused
البته میخوام شروع کنم
و البته امسال من آزمایشی شرکت میکنم

سلام
منم از اول مهر شروع میکنم.

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - دانیال شیرافکن - ۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۵۸ ب.ظ

نزدیک به نیمه های شب است و من بعد از ۱ ماه دوباره آمدم مانشت و پیش دوستای گل مانشتی.
نمیدونم چرا روزا داره زود میگذره و صبح شب میشه و شب صبح میشه ولی با این تفاوت که سرعتش برای من خیلی زیاده .
به هر حال این روزا اگه قصد حساب کردن داشته باشم ، حدود ۱۲ ساعت درس میخونم که ۹ تا ۱۰ساعتش مفیده .
خلاصه بگم که کتابای زیر رو خوندم و یا در حال خوندن هستم و دارم کم کم خودمو برای دور بعدی مسابقه کنکور که از مهر شروع میشه آماده کنم و از دوستای گل مانشتی میخوام که در رابطه با زمانبندی و برنامه ریزی مهر ماه با سطح من اگه پیشنهادی دارن مطرح کنن که من خیلی استفاده میکنم .
در ضمن بگم که من از ۴ خرداد دارم میخونم تا همین الانم داشتم میخوندم و کلم تو کتاب بود.
یه چیز دیگه هم بگم که من تمام خلاصه نویسی ها رو انجام دادم.

اینم از کتابایی که تموم کردم یا دارم میخونم:::::::>
الگوریتم نیپولیتان (کامل و جامع و قابل فهم) تموم کردم
الگوریتم CLRS (اثبات های کتاب منو درمونده خودش کرده و دلم براش پر میکشه) تموم کردم
نظریه زبان LINZ (عاشق این کتاب شدم) تموم کردم
سیستم عامل Stalings (دوبار کتاب رو خوندم)(خیلی کتاب زیباییه)
ویس معماری کامپیوتر دکتر اجلالی (فوق العادست)تموم کردم
کتاب آمار و احتمال مهندسی پارسه (وسط کتابم)(کتاب قدرتمند و زیباییه)
ساختمان داده (هم پوران و هم مقسمی رو چند بار تموم کردم و تسلط دارم)

کتاب های زیر رو تموم کردم اما باید بازم بخونم تا بتونم مسلط بشم فقط یه متد درست حسابی ندارم واسه یاد گرفتن
گسسته پوران
محاسبات پوران

از زبان هم دیگه نگین که دیگه دارم کم کم native صحبت می کنم خدا رو شکر

از دوستای عزیز میخوام که نظراتشونو در رابطه با برنامه ریزی لطف کنن با من و سطح من در میان بذارن یا لینک مفیدی رو معرفی کنن تا بتونم بهترین برنامه ریزی رو برای مهر ماه تا بهمن ماه انجام بدم. آخه من واسه رتبه زیر ۳۰ از تموم زندگیم زدم و میخوام کم کاری نکنم تا با تمام قوا به ثمر برسه .

فَإِنَّ مَعَ الْعُسْر یُسْرًا إِنَّ مَعَ الْعُسْر یُسْرًا

گروه ارشد ۱۳۹۲ - esisonic - 21 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۲۱ ق.ظ

دیگه نمیگیم آقای شیرافکن...میگیم آقای کنکور افکن...!!! Big Grin

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - RadMan - 21 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۵۳ ب.ظ

من از اول مهر شروع میکنم، تازه سر کارم (full-time) میرم، آقا دانیال با وجود رقیبی مثل من رتبت یکی به سمت بالا شیفت پیدا میکنه!!! پس سعی کن بیشتر بخونیBig GrinBig GrinBig Grin

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - amh1366 - 21 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۵۲ ب.ظ

سلام به همه بچه های ارشد
منم یک ماه که شروع کردم و کارمند هم هستم ولی وقتی که خونه میام تا ساعت ۱۱ میخونم
به نظرم خیلی کمه
شاید از کار استعفا دادم و فیکس وقتم رو گذاشتم روی خوندن
رو منم حساب کنین Angel

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - رعنا - ۲۱ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۸ ب.ظ

(۲۱ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۵۲ ب.ظ)amh1366 نوشته شده توسط:  سلام به همه بچه های ارشد
منم یک ماه که شروع کردم و کارمند هم هستم ولی وقتی که خونه میام تا ساعت ۱۱ میخونم
به نظرم خیلی کمه
رو منم حساب کنین Angel

سلام ،منم ١ روزه شروع کردم و امیدوارم تا روز کنکور بتونیم آماده ی آماده بشیم،راستی منم کارمندم میشه راهنمایی کنید منو واسه برنامه ریزی با این شرایط؟آخه خستگی کار وقتی می یام خونه خیلی وقتمو میگیره Sad 

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - kerm - 21 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۴۱ ب.ظ

(۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۵۸ ب.ظ)دانیال شیرافکن نوشته شده توسط:  [b]نزدیک به نیمه های شب است .
....

از زبان هم دیگه نگین که دیگه دارم کم کم native صحبت می کنم خدا رو شکر

.....

فَإِنَّ مَعَ الْعُسْر یُسْرًا إِنَّ مَعَ الْعُسْر یُسْرًا

می تونم بپرسم برای زبان په برنامه ای داشتید؟ چه کتابهایی خوندید؟

گروه ارشد ۱۳۹۲ - RadMan - 22 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ

(۲۱ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۸ ب.ظ)رعنا نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۵۲ ب.ظ)amh1366 نوشته شده توسط:  سلام به همه بچه های ارشد
به نظرم خیلی کمه
رو منم حساب کنین Angel

سلام ،منم ١ روزه شروع کردم و امیدوارم تا روز کنکور بتونیم آماده ی آماده بشیم،راستی منم کارمندم میشه راهنمایی کنید منو واسه برنامه ریزی با این شرایط؟آخه خستگی کار وقتی می یام خونه خیلی وقتمو میگیره Sad 

شما چه رشته ای هستین؟ من IT هستم. آدم وقتی میبینه آدمای دیگه ای هم هستن مثل خودشن روحیه میگیره.

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - sara_sb92 - 22 شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۰۷ ب.ظ

(۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۵۸ ب.ظ)دانیال شیرافکن نوشته شده توسط:  [b]نزدیک به نیمه های شب است و من بعد از ۱ ماه دوباره آمدم مانشت و پیش دوستای گل مانشتی.

سلام. واقعه خسته نباشی. همت خوبی داشتی. به امید خدا و تلاش خودت امیدوارم موفق بشی. Sleepy