تالار گفتمان مانشت
گروه ارشد ۱۳۹۲ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - آرتا - ۱۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۵۶ ب.ظ

(۱۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۵۳ ب.ظ)mini-it نوشته شده توسط:  سلام و من می خوام از الن واسه ارشد بخونم ...دیر نشده؟

اگه پایه درسیت خوبه که اصلا مشکلی نداری .اگه که نه، یه کم کارت مشکله ولی من خیلی ها رو میشناسم حتی از دوستای خودم که از مهر شروع کردن

دانشگاه ==== روزانه

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - jameshenas - 15 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۰۷ ب.ظ

(۱۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۴۷ ب.ظ)younes نوشته شده توسط:  میدونی من به یه نکته پی بردم هم تو این تاپیک و هم تو تاپیک شهریور ماه یه بنده خدایی هست ، هرکی میخواد بگه من یه کتابو تموم کردم یا دارم تموم میکنم یا بگه من امروز خوب خوندم ، نامرد منفی میده Huh خدا هدایتش کنه Big Grin بزار منفی بده داداش ما با مثبت جبرانش میکنیم Cool
یعنی گل گفتی هااااااااااBig Grin

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - آرتا - ۱۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۰۸ ب.ظ

(۱۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۰۷ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۴۷ ب.ظ)younes نوشته شده توسط:  میدونی من به یه نکته پی بردم هم تو این تاپیک و هم تو تاپیک شهریور ماه یه بنده خدایی هست ، هرکی میخواد بگه من یه کتابو تموم کردم یا دارم تموم میکنم یا بگه من امروز خوب خوندم ، نامرد منفی میده Huh خدا هدایتش کنه Big Grin بزار منفی بده داداش ما با مثبت جبرانش میکنیم Cool
یعنی گل گفتی هااااااااااBig Grin

یعنی گل گفتیت هااااااااااBig Grin

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - SarahRad - 16 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۱۸ ق.ظ

(۱۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۱۷ ق.ظ)Shokoufe.S نوشته شده توسط:  سلام ،امیدوارم همه خوب پیش رفته باشن واسه من مشکلی پیش اومد که کلی از درس دور موندم حتی نمیرسیدم به مانشت هم سری بزنمSad .
نمیخوام به این فکر کنم که دیر شده یا نه فقط میخوام شروع کنم بخوندن. امیدوارم که بتونم.

اصلا بهش فکر نکن!! برای همه وقفه پیش میاد! مهم اینه که وقتی برمیگردی محکم تر می خونی.منم فردا صبح تا شنبه دارم میرم مسافرت.

گروه ارشد ۱۳۹۲ - m@hboobe - 16 شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۴۰ ب.ظ

اینطور نمیشه Sad

همه پنچ شنبه جمعه ها واسه نمیتونم درس بخونم Undecided فقط الکی انرژیم هدر میره و کتابی که میگیرم دستم بیخود گرفتم !!

گروه ارشد ۱۳۹۲ - kerm - 16 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۴۱ ب.ظ

بچه ها یه سوال کیا مدیریت خوندن؟ از کتاب پوران بخام بخونم تقریبا چقدر طول میکشه؟ مطالبش چه جوریه؟

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - sara_sb92 - 17 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۲ ق.ظ

(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۰۹ ب.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  یکی به من بگه چی کار کنم؟ مگر روال درس خوندن من اشتباهه؟ هر درس رو فصل به فصل می خونم و تست می زنم! اما انگار هیچ کتابی تصمیم نداره تموم بشه!!!!!! چرا اینجوریه اوضاع من؟؟ خیلی نگرانم! اینجوری تا ابد هم تموم نمی نمی کنم که! خیلی استرس دارم!!!!!
ره رو آن نیست گهی خسته گهی تند رود
ره رو آن است که آهسته و پیوسته رود

با آرامش به راهت ادامه بده، موفق میشی. به امید خدا.Sleepy

گروه ارشد ۱۳۹۲ - nomad:D - 17 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۱۲ ق.ظ

بچه ها! به نظرتون چند دور باید کتابها رو خوند؟ Sad
و اینکه واسه سیستم برم کتاب استالنگز رو بگیرم بخونم یا همون پارسه رو فقط بخونم؟

گروه ارشد ۱۳۹۲ - m@hboobe - 17 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۲۶ ق.ظ

(۱۷ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۱۲ ق.ظ)nomad:D نوشته شده توسط:  بچه ها! به نظرتون چند دور باید کتابها رو خوند؟ Sad

سیستم عامل پارسه با توصیفاتی که ازش شنیدم به تنهایی کفایت میکنه!

من خودم از خیر خوندنش کذشتم نمایندگی پارسه گفت آخر احتمالا شهریور میاره !! با داشتن ریاضی مهندسی و آمار پارسه کلی استرس دارم البته چون واسه حداقل ۱۰ درس برنامه ریزی کردم دیگه نمیتونستم سیستم پارسه رو توی برنامه ام بگنجونم ! پوران گرفتم Undecided

Re: RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - Amir V - 17 شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۱۱ ق.ظ

(۱۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۱۲ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ ب.ظ)nana0 نوشته شده توسط:  من امروز صب تمومش کردم Cool
خوش به حالت...من امروز تازه شروع کردم...Big Grin
...
...خدایی تو کف اینم کجای حرفم بد بوده که منفی خوردم؟؟؟؟

احتمالا چون نالیدی روحیه بچه ها رو خراب کردی منفی گرفتی:-d

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - azad_ahmadi - 17 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۱۰ ق.ظ

(۱۷ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۲۶ ق.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  
(17 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۱۲ ق.ظ)nomad:D نوشته شده توسط:  بچه ها! به نظرتون چند دور باید کتابها رو خوند؟ Sad

سیستم عامل پارسه با توصیفاتی که ازش شنیدم به تنهایی کفایت میکنه!

من خودم از خیر خوندنش کذشتم نمایندگی پارسه گفت آخر احتمالا شهریور میاره !! با داشتن ریاضی مهندسی و آمار پارسه کلی استرس دارم البته چون واسه حداقل ۱۰ درس برنامه ریزی کردم دیگه نمیتونستم سیستم پارسه رو توی برنامه ام بگنجونم ! پوران گرفتم Undecided

اگه به کتاب سیستم عامل حقیقت دسترسی نداری، میتونی از کتاب پوران موسوی طیبی استفاده کنی.
کتاب خوبیه.
موفق باشی.

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - younes - 17 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۸ ق.ظ

(۱۷ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۱۲ ق.ظ)nomad:D نوشته شده توسط:  بچه ها! به نظرتون چند دور باید کتابها رو خوند؟ Sad

میدونی دوست عزیز چند دور خوندن ملاک نیست ، میدونی چی ملاکه ؟؟؟ ملاک اینه که ما باید رو درسامون تسلط داشته باشیم ، تسلط از نظر من (یاد تفسیر یه آیه از قرآن افتادم که یکی از علما داشت واسه ما تفسیر میکرد : اولئک هم المهتدون : میگفت اینها کسانی هستند که هدایت مانند مرکبی است و اینها راکب آن هستند و بر آن سوار هستند . ) حالا به نظر من تسلط تو یه درس مانند این میشه که تو بشی راکب و درس بشه مرکب ، یعنی هر سوالی از هرجایی راجع به اون درس ببینی بتونی واسش راه حلی پیدا کنی ، یعنی در کل درس رو خورده باشی ، هضم کرده باشی ، بعد دیگه خیالت راحت میشه و تسلط هم با تمرین زیاد به دست میاد ، تمرین و تست زیاد == با تسلط کامل . البته اینا نظرات من هست ، اگه دوستان هم نظری داشتن میتونیم استفاده کنیم .

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - nomad:D - 18 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۵۷ ق.ظ

(۱۷ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۸ ق.ظ)younes نوشته شده توسط:  
(17 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۱۲ ق.ظ)nomad:D نوشته شده توسط:  بچه ها! به نظرتون چند دور باید کتابها رو خوند؟ Sad

میدونی دوست عزیز چند دور خوندن ملاک نیست ، میدونی چی ملاکه ؟؟؟ ملاک اینه که ما باید رو درسامون تسلط داشته باشیم ، تسلط از نظر من (یاد تفسیر یه آیه از قرآن افتادم که یکی از علما داشت واسه ما تفسیر میکرد : اولئک هم المهتدون : میگفت اینها کسانی هستند که هدایت مانند مرکبی است و اینها راکب آن هستند و بر آن سوار هستند . ) حالا به نظر من تسلط تو یه درس مانند این میشه که تو بشی راکب و درس بشه مرکب ، یعنی هر سوالی از هرجایی راجع به اون درس ببینی بتونی واسش راه حلی پیدا کنی ، یعنی در کل درس رو خورده باشی ، هضم کرده باشی ، بعد دیگه خیالت راحت میشه و تسلط هم با تمرین زیاد به دست میاد ، تمرین و تست زیاد == با تسلط کامل . البته اینا نظرات من هست ، اگه دوستان هم نظری داشتن میتونیم استفاده کنیم .

بله. کاملا با شما موافقم. من خیلی استرس دارم. با اینکه میدونم روش درس خوندن هرکس با دیگری فرق داره ولی باز میام میبینم بچه ها خیلی از درس ها رو پیش رفتن اضطراب میگیرم.

گروه ارشد ۱۳۹۲ - soniasa - 18 شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۳۵ ب.ظ

دوستان برای تست های درک مطلب زبان چه منبعی و چه راهی رو برای بهبود زدن تستهاش پیشنهاد می دین؟ می دونین که تست های درک مطلب ۵۰% تست های زبان هستش.

من این نوع تست ها رو خیلی با شک و شبهه می زنم. شما چیکارمی کنین؟

گروه ارشد ۱۳۹۲ - ali reza - 19 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۰۲ ق.ظ

سلام..بچه ها کسی هست که هنوز شروع نکرده باشه؟