تالار گفتمان مانشت
گروه ارشد ۱۳۹۲ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه ارشد ۱۳۹۲ - arichoana - 23 مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۳۷ ب.ظ

نمیدونم چرا آینده نگری میکنم بیشتر استرس میگیرم و افسرده میشم من با فرض این که قبول شم (حالا آزاد یا سراسری) مهر سال بعد سر کلاس باشم میشه ۱ سال ۲ سالم که دوره فوق طول میکشه بعدش ۲ سال هم باید برم خدمت مقدس ! یعنی ۵ سال تمام تازه بعدش دنبال کار.. کیا شرایط منو دارن لطفا الکی منفی ندین

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - azad_ahmadi - 23 مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۴۳ ب.ظ

نقل قول: سیستم عامل چاپ جدید ۲۱ تومن که نسبت به نسخه قبلی هیچ تغییری نداشته حتی تست ها!! نمیدونم چرا گرون کردن!

قیمت کاغذ چند برابر شده، ناشرا دادشون دراومده. کسی حاضر نیست با قیمت های قبلی (یا کمی بیشتر) کتاب چاپ کنه.

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - Amir V - 23 مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۲۳ ب.ظ

(۲۳ مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۳۷ ب.ظ)arichoana نوشته شده توسط:  نمیدونم چرا آینده نگری میکنم بیشتر استرس میگیرم و افسرده میشم من با فرض این که قبول شم (حالا آزاد یا سراسری) مهر سال بعد سر کلاس باشم میشه ۱ سال ۲ سالم که دوره فوق طول میکشه بعدش ۲ سال هم باید برم خدمت مقدس ! یعنی ۵ سال تمام تازه بعدش دنبال کار.. کیا شرایط منو دارن لطفا الکی منفی ندین
منم شرایط شما رو دارم.

اما دلیل نمیشه شما بیکار باشی! میتونی از الان بری سر کار تا ۵ سال دیگه!!

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - white bird - 24 مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۰۰ ق.ظ

(۲۳ مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۱۲ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(23 مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۰۸ ب.ظ)daneshjo نوشته شده توسط:  
(23 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۰ ب.ظ)pita نوشته شده توسط:  
(23 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۰ ب.ظ)mammad_asir نوشته شده توسط:  فعلا که همه کتابا نیومده
من پرسیدم گفت شبکه چون عوض شده هنوز نیومده و سیستم هم همون چاپ پارساله قیمت هم ۱۲۵ هست

پس من کی برم کتاباشو بخرم . یعنی چاپ جدید کی می یاد؟Confusedجالبه خود نمایندگی به من نگفت که کتاباش مال سال پیشهUndecidedالبته من باید می پرسیدم!فکر می کنید اول مهر برای خرید برم چاپ جدیدو بهم می دم یا مجبورم می کنن تا تو ازمونا هم ثبت نام کنم؟
سلام دوست عزیز
من امروز ۹۱/۵/۲۳ با پارسه تماس گرفتم، گفتن چاپ جدید شبکه اومدوه!!ولی قیمتشو نمی دونم.IdeaRolleyes

شبکه چاپ جدید ۱۶ تومنه.
سیستم عامل چاپ جدید ۲۱ تومن که نسبت به نسخه قبلی هیچ تغییری نداشته حتی تست ها!! نمیدونم چرا گرون کردن!
شبکه خیلی تغییر داشته؟
کسی شبکه پوران خونده؟ به نظرتون در چه سطحیه؟

گروه ارشد ۱۳۹۲ - pita - 24 مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۰۷ ق.ظ

(۲۴ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۰۰ ق.ظ)white bird نوشته شده توسط:  
(23 مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۱۲ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(23 مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۰۸ ب.ظ)daneshjo نوشته شده توسط:  
(23 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۰ ب.ظ)pita نوشته شده توسط:  
(23 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۰ ب.ظ)mammad_asir نوشته شده توسط:  فعلا که همه کتابا نیومده
من پرسیدم گفت شبکه چون عوض شده هنوز نیومده و سیستم هم همون چاپ پارساله قیمت هم ۱۲۵ هست

پس من کی برم کتاباشو بخرم . یعنی چاپ جدید کی می یاد؟Confusedجالبه خود نمایندگی به من نگفت که کتاباش مال سال پیشهUndecidedالبته من باید می پرسیدم!فکر می کنید اول مهر برای خرید برم چاپ جدیدو بهم می دم یا مجبورم می کنن تا تو ازمونا هم ثبت نام کنم؟
سلام دوست عزیز
من امروز ۹۱/۵/۲۳ با پارسه تماس گرفتم، گفتن چاپ جدید شبکه اومدوه!!ولی قیمتشو نمی دونم.IdeaRolleyes

شبکه چاپ جدید ۱۶ تومنه.
سیستم عامل چاپ جدید ۲۱ تومن که نسبت به نسخه قبلی هیچ تغییری نداشته حتی تست ها!! نمیدونم چرا گرون کردن!
شبکه خیلی تغییر داشته؟
کسی شبکه پوران خونده؟ به نظرتون در چه سطحیه؟
من یک دور روشو خوندم . خیلی خلاصس.من تننباوم رو شروع کردم بخونم. یعنی احساس می کنم حتما باید یک کتاب مرجع بخونم. نه این که شیکه سخت باشه ها.نه. اما پوران دیگه خیلی خلاصص.

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - white bird - 24 مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۱ ب.ظ

(۲۴ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۵ ق.ظ)mor2012 نوشته شده توسط:  پوران تستی است و برای سوالاتی که تا به حال طرح شده مناسبه و نمیتونی سوالا جدیدی جواب بدی

برای شروع خوبه این کتاب؟
من احتمالا بعدش شبکه حقیقت می خونم

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - s.sharif - 27 مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۵۲ ق.ظ

سلام به همگی من هم انشالله از فردابرنامم را شروع میکنم و انشالله مبخوام به امید خدا با درس نظریه کارم را شروع کنم ... از اینکه به جمعتون پیوستم خیلی خوشحالمRolleyes
انشالله هدف گذاری من برای این هفته نظریه و گسسنه هست امیدوارم !

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - maryam.raz - 27 مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۵۷ ب.ظ

(۲۷ مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۵۲ ق.ظ)s.sharif نوشته شده توسط:  سلام به همگی من هم انشالله از فردابرنامم را شروع میکنم و انشالله مبخوام به امید خدا با درس نظریه کارم را شروع کنم ... از اینکه به جمعتون پیوستم خیلی خوشحالمRolleyes
انشالله هدف گذاری من برای این هفته نظریه و گسسنه هست امیدوارم !

سلام
به جمع مانشتی ها خوش اومدین!

گروه ارشد ۱۳۹۲ - skygirl_00 - 27 مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۲۹ ب.ظ

من اصلا متوجه فصل اول الگوریتم پوران نمیشم!!!(مرتبه های زمانی،زمان الگوریتم های بازگشتی،زمان تابع) ..کتاب حل تمرین clrs هم دارم که ۴ فصل اولش در مورد این فصله. چیکار کنم؟ تا صفحه ۱۵ پورانو خوندم دیگه بقیش رو به هر دری میزنم نمیتوتم حتی ۱ برگ پیش برم.انگار دارم حروف درهم برهم میبینم که ازش سر در نمی یارم. کلی اشکال دارم

گروه ارشد ۱۳۹۲ - skygirl_00 - 27 مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۵۴ ب.ظ

متوجه شدم البته تا حدود ۴۰- ۵۰ در صد مطالبو. رفتم سراغ جزوه دانشگام.خوب گفته بود تونستم نصف مطالبو واس شروع درک کنم که چی هستن اصلا.
نتیجه:
برای درک نکردن ی موضوع درسی نگران نباشیم،با گشتن تو ی کتاب و جزوه ی دیگه میشه نکات مناسب تری از منبع فعلی پیدا کرد.به ی کتاب متکی نباشیم در صورت متوجه نشدن مطالب. :-)

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - شبگرد - ۲۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۷ ب.ظ

(۲۷ مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۵۴ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  متوجه شدم البته تا حدود ۴۰- ۵۰ در صد مطالبو. رفتم سراغ جزوه دانشگام.خوب گفته بود تونستم نصف مطالبو واس شروع درک کنم که چی هستن اصلا.
نتیجه:
برای درک نکردن ی موضوع درسی نگران نباشیم،با گشتن تو ی کتاب و جزوه ی دیگه میشه نکات مناسب تری از منبع فعلی پیدا کرد.به ی کتاب متکی نباشیم در صورت متوجه نشدن مطالب. :-)

من هم فصل اول پوران را متوجه نشدم بخاطر همین میخام کتاب نیپولیتان را بخونم میگند ساده تر گفته

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - berkeley - 28 مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۱۸ ب.ظ

(۲۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۴۸ ب.ظ)reza.koko نوشته شده توسط:  
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

برگزاری کلاس های حل تمرین

دوست گرامی تبلیغات بدون اجازه مدیران مانشت ممنوعه.
لطفا یا هماهنگ کنید یا پستتون رو حذف کنید!

گروه ارشد ۱۳۹۲ - skygirl_00 - 28 مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۵۵ ب.ظ

ی سوال ذهنمو درگیر کرده: تا حالا اگه جناب esisonic تایپ شاهنامه فردوسی رو هم برداشته بودن الان باید صحافی شده بود می رفت کتاب خونه ملی... Tongue این تایپ پروژشون داره زیاد میشه

گروه ارشد ۱۳۹۲ - esisonic - 28 مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۰۰ ب.ظ

(۲۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۵۵ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  ی سوال ذهنمو درگیر کرده: تا حالا اگه جناب esisonic تایپ شاهنامه فردوسی رو هم برداشته بودن الان باید صحافی شده بود می رفت کتاب خونه ملی... این تایپ پروژشون داره زیاد میشه Smile
لامصب ۸۷ صفحه کد رو باید توضیح بدم...خودمم یادم نیست چی به کجا ارجاع داده میشه...
خود پروژه در عرض ۵ ساعت تموم شد...این مستنداتش پدر منو در آورده...آخه این چه قانونیه؟؟؟؟

گروه ارشد ۱۳۹۲ - Amir V - 29 مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۱۱ ق.ظ

این سیستم عامل حقیقت چقدر بزرگه!