تالار گفتمان مانشت
گروه ارشد ۱۳۹۲ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - ghaderiyaser - 22 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۲۹ ق.ظ

(۲۲ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۶ ق.ظ)shiva_abbasi نوشته شده توسط:  بچه ها سلام . من از اواسط تیرماه دارم می رم کلاس های مدرسان . این رو هم بگم زندگی ام اهواز. چون اکثر دروس رو ثبت نام کردم نمی رسم زیاد بخونم استرس دارم . واقعا نمی دونم چکار کنم . فکر می کنم خیلی دیر شروع کردم . اولین سالی هست که کنکور ارشد شرکت می کنم . بعضی از درسا رو تسلط دارم مثل مدار منطقی رو اما بعضی درسا رو مثل ریاضی مهندسی مشکل دارم . هیچی ازش نمی فهمم. روزی ۴ - ۵ ساعت رو درس می خونم اما به نظرم خیلی کمه . با کلاسا نمی تونم پیش برم . راهنمایی ام کنید. خواهش می کنم . من یه دختر دارم . همه زندگی ام رو گذاشتم .... اگر نتیجه نگیرم نمی تونم تو صورت دختر و شوهرم نگاه کنم .
جای نگرانی نیست. اینکه ساعت مطالعه تون کمه دلیل نمیشه که نتیجه نگیرید. تازه تا بهمن کلی وقت دارید. اگه واقعا احساس میکنید یه درسی رو خیلی ضعیفید حذفش کنید ولی تو درسهای دیگه جبران کنید.

گروه ارشد ۱۳۹۲ - zarei1991 - 22 مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۰۴ ق.ظ

دوستان من رفتم انقلاب و اکثر کتابارو گرفتم...اکثرا پوران گرفتم بجز آمار پارسه و سیستم عامل که یکی از رفیقام میده بهم.بنظرتون ساختمان داده پوران تنهایی کفایت می کنه یا...

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - fa_karoon - 22 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۱۱ ب.ظ

(۲۲ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۶ ق.ظ)shiva_abbasi نوشته شده توسط:  بچه ها سلام . من از اواسط تیرماه دارم می رم کلاس های مدرسان . این رو هم بگم زندگی ام اهواز. چون اکثر دروس رو ثبت نام کردم نمی رسم زیاد بخونم استرس دارم . واقعا نمی دونم چکار کنم . فکر می کنم خیلی دیر شروع کردم . اولین سالی هست که کنکور ارشد شرکت می کنم . بعضی از درسا رو تسلط دارم مثل مدار منطقی رو اما بعضی درسا رو مثل ریاضی مهندسی مشکل دارم . هیچی ازش نمی فهمم. روزی ۴ - ۵ ساعت رو درس می خونم اما به نظرم خیلی کمه . با کلاسا نمی تونم پیش برم . راهنمایی ام کنید. خواهش می کنم . من یه دختر دارم . همه زندگی ام رو گذاشتم .... اگر نتیجه نگیرم نمی تونم تو صورت دختر و شوهرم نگاه کنم .
خانم عباسی سلام
چه با حال شما هم جهاد بودی؟ورودی چه سالی بودین شما؟ من ۸۶بودم. بعد یه سوال مگه مدرسان اهواز کلاس برگزار می کنه؟
بعدش هم نگران نباش برای ریاضی مهندسی بذار خودم بیام اهواز من کلاس دکتر معتقدی رو رفتم میام جزوه و ویس هام رو می دم بهتون.
موید و پیروز

گروه ارشد ۱۳۹۲ - skygirl_00 - 22 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۲ ب.ظ

سلام. همه خسته نباشن.

برای زبان یکی راهنمایی میکنه. تخصصی و عمومی باهمه ؟
یعنی هم باید ۱- تخصصی و ۲- عمومی با لغات و گرامرش رو خوند ؟
پیشنهاد اکثر داوطلبا ۵۰۴ هستش. .و ب نظرم کتاب ۵۰۴ واژه نیس، کتاب خیلی واژس. :-) بد اونوقت تخصصی چی؟
من می خوام فقط ی کتاب زبان تخصصی کامپیوتر ک واس ارشده رو بخونم. همین
گرامر ب نظر شماها خوندنش خوبه یا بیخیال گرامر؟
یکی کلااااااااااا واس زبان راهنمایی کنه

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - ahoo_vahshi93 - 22 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۳ ب.ظ

(۲۲ مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۰۴ ق.ظ)zarei1991 نوشته شده توسط:  دوستان من رفتم انقلاب و اکثر کتابارو گرفتم...اکثرا پوران گرفتم بجز آمار پارسه و سیستم عامل که یکی از رفیقام میده بهم.بنظرتون ساختمان داده پوران تنهایی کفایت می کنه یا...

سلام
کتاب پوران خیلی خوبه ولی اگه توی مفاهیم مشکل دارید کتاب داده ساختار های دکتر قدسی رو پیشنهاد می کنم که هم واسه ساختمان داده هستش هم طراحی الگوریتم می تونه مفید باشه

(۲۲ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۲ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  سلام. همه خسته نباشن.

برای زبان یکی راهنمایی میکنه. تخصصی و عمومی باهمه ؟
یعنی هم باید ۱- تخصصی و ۲- عمومی با لغات و گرامرش رو خوند ؟
پیشنهاد اکثر داوطلبا ۵۰۴ هستش. .و ب نظرم کتاب ۵۰۴ واژه نیس، کتاب خیلی واژس. :-) بد اونوقت تخصصی چی؟
من می خوام فقط ی کتاب زبان تخصصی کامپیوتر ک واس ارشده رو بخونم. همین
گرامر ب نظر شماها خوندنش خوبه یا بیخیال گرامر؟
یکی کلااااااااااا واس زبان راهنمایی کنه

سلام
زبان همون ۵۰۴ کلمات زیادی داره و پارسه هم کتاب گرامری داره ک می تونه مفید باشه و البته یک کتاب خیلی مفید دیگه کتاب ۱۰ سال کنکور اخیر مقسمی هستش که خیلی مفیده

گروه ارشد ۱۳۹۲ - skygirl_00 - 22 مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۲۸ ب.ظ

خوندن گرامر فایده داره؟ یا ب لغات میشه بسنده کرد؟ من کتاب راهیان ارشد دارم(زبان تخصصیه)
نخوندن ۵۰۴ چه مسئله ای رو ایجاد می کنه؟

گروه ارشد ۱۳۹۲ - ahoo_vahshi93 - 22 مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۲۸ ب.ظ

مطمئنا بی فایده نیس
خب ۵۰۴ فقط کلمه است، با دانستن کلمات بیشتر سوالات بیشتری قابل حل کردن خواهد بود.
مخصوصا توی متن هایی که نسبتا زیاد هم است باید بار لغتی زیادی داشته باشید تا حداقل ۳ متن را بتوان خواند و به سوال های مربوطه پاسخ داد

گروه ارشد ۱۳۹۲ - white bird - 23 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۶ ق.ظ

من دارم ساختمان از روی کتاب پوران میخونم
به غیر از فصل یک که هیجی نفهمیدم
بقیه فصلاش نسبتا خوبه ولی کمه
یعنی این کتاب تمام مباحث پوشش میده؟نیازی نیست کتاب دیگه ی باش خوند؟

گروه ارشد ۱۳۹۲ - ahoo_vahshi93 - 23 مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۹ ق.ظ

من که ازش راضی بودم و فکر می کنم همه رو پوشش می ده
فقط اگه جایی رو متوجه نشدید کتاب داده ساختار های دکتر قدسی رو پیشنهاد می کنم

گروه ارشد ۱۳۹۲ - pita - 23 مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۳ ب.ظ

دوستان اینجا کسی قیمت کتاب های پارسه برای شبکه رو می دونه ؟من از نمایندگی پرسیدم گفت ۱۲۵۰۰۰/ احساس می کنم چاپ قدیمن چون بعضی جاها من خوندم که می گفتن حدودای ۲۰۰/ بعدم می ترسم دیر برم بخرم چون ممکنه بگن باید تو ازمونام ثبت نام کنم.

گروه ارشد ۱۳۹۲ - mammad_asir - 23 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۰ ب.ظ

فعلا که همه کتابا نیومده
من پرسیدم گفت شبکه چون عوض شده هنوز نیومده و سیستم هم همون چاپ پارساله قیمت هم ۱۲۵ هست

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - pita - 23 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۰ ب.ظ

(۲۳ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۰ ب.ظ)mammad_asir نوشته شده توسط:  فعلا که همه کتابا نیومده
من پرسیدم گفت شبکه چون عوض شده هنوز نیومده و سیستم هم همون چاپ پارساله قیمت هم ۱۲۵ هست

پس من کی برم کتاباشو بخرم . یعنی چاپ جدید کی می یاد؟Confusedجالبه خود نمایندگی به من نگفت که کتاباش مال سال پیشهUndecidedالبته من باید می پرسیدم!فکر می کنید اول مهر برای خرید برم چاپ جدیدو بهم می دم یا مجبورم می کنن تا تو ازمونا هم ثبت نام کنم؟

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - daneshjo - 23 مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۰۸ ب.ظ

(۲۳ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۰ ب.ظ)pita نوشته شده توسط:  
(23 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۰ ب.ظ)mammad_asir نوشته شده توسط:  فعلا که همه کتابا نیومده

پس من کی برم کتاباشو بخرم . یعنی چاپ جدید کی می یاد؟Confusedجالبه خود نمایندگی به من نگفت که کتاباش مال سال پیشهUndecidedالبته من باید می پرسیدم!فکر می کنید اول مهر برای خرید برم چاپ جدیدو بهم می دم یا مجبورم می کنن تا تو ازمونا هم ثبت نام کنم؟
سلام دوست عزیز
من امروز ۹۱/۵/۲۳ با پارسه تماس گرفتم، گفتن چاپ جدید شبکه اومدوه!!ولی قیمتشو نمی دونم.IdeaRolleyes

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - dont9 - 23 مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۱۱ ب.ظ

من آزمون ثبت نام کرده بودم به من هم ندادن،گفتن تکی نداریم
اگه یکیتون گرفت شر کنین ملت بی بهره نمونن!Rolleyes

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - Amir V - 23 مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۱۲ ب.ظ

(۲۳ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۰۸ ب.ظ)daneshjo نوشته شده توسط:  
(23 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۰ ب.ظ)pita نوشته شده توسط:  
(23 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۰ ب.ظ)mammad_asir نوشته شده توسط:  فعلا که همه کتابا نیومده

سلام دوست عزیز
من امروز ۹۱/۵/۲۳ با پارسه تماس گرفتم، گفتن چاپ جدید شبکه اومدوه!!ولی قیمتشو نمی دونم.IdeaRolleyes

شبکه چاپ جدید ۱۶ تومنه.
سیستم عامل چاپ جدید ۲۱ تومن که نسبت به نسخه قبلی هیچ تغییری نداشته حتی تست ها!! نمیدونم چرا گرون کردن!