تالار گفتمان مانشت
گروه ارشد ۱۳۹۲ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - fateme66 - 08 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۵۰ ق.ظ

(۰۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۵ ق.ظ)nomad:D نوشته شده توسط:  
(07 مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۵۶ ب.ظ)nomad:D نوشته شده توسط:  بچه ها!
من تا حالا ۲ فصل از مدار الکتریکی خوندم
۲ فصل از محاسبات پوران
۵ فصل اول ساختمان مقسمی
معماری با جزوه استاد اجلالی تا اواسط کش خوندم
۳ فصل از ریاضی مهندسی
آمار هم دارم کلاس میرم
به نظرتون تاکی باید این درس ها رو تموم کنم؟
خیلی عقبم؟

حالا دوستان میشه بگید من تو چه وضعیتی هستم؟

مدار به مشکل نخوردین؟
راضی بودین؟
اصلا نمیتونم با مدار کنار بیامUndecided

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - Helmaa - 08 مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۵ ق.ظ

سلام دوست من (skygirl_00)

خواستم یه سری اشکالاتی که توی پستت دیدم رو گوشزد کنم انشالله که به کار بگیری این چند پیشنهادمو و موفق بشیSmile

الان که قدم تو این مسیر گذاشتی باید خودت رو راننده ای فرض کنی که قراره مسری تقریبا طولانی رو طی کنی تا به مقصد برسی،فقط تنها تو نیستی که قصد داری به این مقصد برسی راننده های دیگری هم هستن ،اما مسیرها لزوما یکسان نیست،بلکه منحصربه فرد هست(هر کسی روش درس خوندن خودش رو داره)،پس اولین کاری رو که باید انجام بدی اینه که رو یه برگ کاغذ بشینی تمام درسهات رو با توجه به فصل هاشون ارزیابی کنی ببینی کجای کاری،تو فرصت تابستون هر درسی احیانا ضعیف تری روش وقت بیشتری بذاری و انشالله از مهر به بعد همه دروس رو تو برنامه ات لحاظ کنی و ادامه ماجرا...

تو این مدت فقط و فقط حواست به طرز رانندگی خودت باشه(هر روز خودت رو بر اساس برنامه ریزیت ارزیابی کن نه با اینکه بقیه کجا هستن و دارن چکار میکنن،پس مثل یه مدیر عاقل فقط سرت به کار خودت باشه وگرنه با پرداختن به مسائلی که تحت کنترل تو نیست فقط استرست رو بیشتر میکنی!!).

فکر گذشته رو دور بریز،اگر در حین رانندگی حواست به پشت سرت باشه یا اینده ای که هنوز نیومده(نقاط دور مسیرت) جز خسارت و شکست چیزی نصیبت نمیشه،از جلو پایت غافل میشی!!!

دوست من ما به عنوان انسان محدودیم نه میتونیم به زمان گذشته برگردیم نه آینده ای که هنوز کسی اون رو ندیده!
تنها زمانی که در اختیارمون قرار داره لحظه اکنون هست،این هفت ماه باقی مونده از چیزی جز ثانیه ها تشکیل نشده،اگر هر لحظه قدر لحظه اکنون رو دونستیم ۷ ماه که خوبه، کل زندگیمون از فرداها و گذشته های خوبی ساخته میشهSmile

پس بشین برنامه ریزی کن ،تو برنامه ریزیت وقت برای هر جا عقب موندی در نظر بگیر و پیش برو ،ممکنه روزی ۵ ساعت لازم باشه درس بخونی یا ۱۰ ساعت بستگی به خودت داره!

نه اینقد کند برو مثلا یه روز بخونی و چند روز نخونی که عقب میفتی نتیجه اش میشه استرس،نه اینکه تند بری که خسته بشی،خودت رو بسنج!!به برنامه ریزیت پایبند باش وگرنه استرس عقب موندن از روی برنامه وقتی زیاد تکرار بشه نتیجه خوبی برات نداره..

از گذشته هم فقط برای یادواری تجربه هایی که کسب کردی استفاده کن نه برای غصه خوردن و سرزنش کردن خودت،پس اول خودت رو برای پارسالت ببخش،بعد ببین مثلا پارسال درس ریاضی مهندسی رو چطور خوندی که نتیجه نگرفتی امسال روش دیگه ای رو به کار ببر که باز تکرار نکنی اشتباهت رو،پس دیدی گذشته برای امروزت راهگشاستSmile

چاشنی تمام لحظاتت هم یاد خدا باشه،به خودت و کمکهای بی دریغ خدا ایمان داشته باش، اینکه احساس و باور کنی یه قدرت عظیم کنارت هست جایی برای هیچ ترس و استرسی باقی نمی مونه،حتما موفق میشیSmile

چقدر حرف زدم Confusedببخشید.

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - reyhaneh64 - 08 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۱۱ ب.ظ

سلام به دوستای مانشتی خودم
بعد از ۱۵ روز تعطیلات کاری و دوری از مانشت دوباره برگشتم
الگوریتم که یه درس شاخی برام بود بالاخره با فهم ۸۵ درصد مباحث، یک ذور زدم و البته با حل تست محدود جهت مفهوم شدن برخی مباحث و بعضی بخشا هم به clrs که یار خوبی هست مراجعه کردم که مشکلمو مرتفع کرد خدارو شکر
یه سری اشکالاتی که قبلا تو مانشت مطرح کرده بودم همه برطرف شدن و ان شاالله جوابشونو با توضیحات در جواب سوال خودم درج میکنم.
کلا خوشحالم که یک دورش زدم و بازم عقیده دارم که الگوریتم درس فوق العاده عمیقیه و خیلی خفن

گسسته جلد ۱ گریمالدیم تقریبا یک دورش کامل شد و تمریناشم فصولی که مشکلات حاد داشتم به صورت selection حل کردم
خیلی برام شیرین شده ، و دوست داشتنی ،یکی از دروس حذفی سال گذشته بود مثل الگوریتم

محاسبات هم ۹۰ درصد تکمیل شد خدارو شکر.

برای همتون آرزوی موفقیت و رسیدن به آرزوهاتون به نحوی که راضی بشینو دارم.

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - nomad:D - 08 مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۵۶ ب.ظ

(۰۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۵۰ ق.ظ)fateme66 نوشته شده توسط:  مدار به مشکل نخوردین؟
راضی بودین؟

راستش من چون پارسال کلاس استاد کهن رو رفته بودم, تقریبا ۳۰ درصد بلد بودم. ولی الآن با کتاب مدرسان (کاردانی به کارشناسی) که پیش میرم مشکلی ندارم.
شما از روی چه کتابی مدار میخونید؟

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - fateme66 - 08 مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۴۶ ب.ظ

(۰۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۵۶ ب.ظ)nomad:D نوشته شده توسط:  
(08 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۵۰ ق.ظ)fateme66 نوشته شده توسط:  مدار به مشکل نخوردین؟
راضی بودین؟

راستش من چون پارسال کلاس استاد کهن رو رفته بودم, تقریبا ۳۰ درصد بلد بودم. ولی الآن با کتاب مدرسان (کاردانی به کارشناسی) که پیش میرم مشکلی ندارم.
شما از روی چه کتابی مدار میخونید؟
ممنون که جواب دادین.
من هم از مدرسان میخونم.هنوز فصل اولم.این درس رو هم پاس نکردم،کلاس هم نرفتم.

گروه ارشد ۱۳۹۲ - engeneer_19 - 08 مرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۲۳ ب.ظ

من ۲ فصل امروز سیستم عامل استالینگز رو در کنار فصل اول پوران به امید خدا تمام کردم
۴ درس اول زبان ۵۰۴ هم در کنارش خوندم
خسته کننده بود کمی سیستم عامل
چیکار کنم ؟

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - nomad:D - 08 مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۰۵ ب.ظ

ممنون که جواب دادین.
من هم از مدرسان میخونم.هنوز فصل اولم.این درس رو هم پاس نکردم،کلاس هم نرفتم.
[/quote]

خواهش میکنم Smile

گروه ارشد ۱۳۹۲ - esisonic - 08 مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۲۹ ب.ظ

منم امروز بلاخره نظریه صراف زاده رو تموم کردم...!!! Big Grin
از فردا کتاب تستش شروع میشه!!!

گروه ارشد ۱۳۹۲ - engeneer_19 - 08 مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۱۰ ب.ظ

من هنوز موندم کدوم آزمون برم
پارسه نمیرم چون قراره دوستم بره ازش بگیرم
احتمالا میخوام برم ماهان
خوبه؟
میدونم بحث جدا داره این موضوع اما گیج شدم تو بحثش

گروه ارشد ۱۳۹۲ - ghaderiyaser - 09 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۲۳ ق.ظ

اگه کسی میخواد درک مطلب زبانش قویشه، لینک زیر برا شروع خوبه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه ارشد ۱۳۹۲ - engeneer_19 - 09 مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۰۷ ق.ظ

شبکه گارسیا رو بخونم بهتره یا حقیقت؟

گروه ارشد ۱۳۹۲ - skygirl_00 - 09 مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۳۰ ب.ظ

کسی لینک دقیق واس دانلود : ویس (معماری ) و( محاسبات ) هادی یوسفی بالااخص این (معماریشو )
و ویس( نظریه ) سید جوادی.
رو داره ،لطفا جداگانه بزاره تا بهش دسترسی داشته باشم.
درضمن سیدجوادی برای شروع خوبه یا کارگهی؟ کارگهی رو نمیتونم زیاد کنار بیام باهاش .نمی دونم چرا. دنبال سید جوادی ام تا ی کاری پیش ببرم

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - siloi - 10 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۴ ق.ظ

(۰۹ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۰۷ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  من هرچی می گردم یا لینک خرابن یا پیدا نمی کنم و .... باور کنین با سرعت نفتی سیستمم بیشتر از ۲ ساعته دارم سرچ می کنم اما هیچی پیدا نکردم. اگه (ویس معماری یوسفی) و ,( ویس نظریه سید جوادی) رو دارین برام mail می کنین : skygirl_0000@yahoo.com
من dvd های مانشت رو دارم اماdvd شماره یکش که تمام ویس هاییی ک می خوام توش هست ،برام خرابه و هیچی رو باز نمی کنه از شانس من. در ضمن ویس سید جوادی با ویس کارگهی یکیه تو dvd .
اگه برام mail کنین خیلیییییییی کمک بزرگی کردین شدیدا منتظر این دو تام تا شروشون کنم. اگه واقعا می تونین دریغ نکنین

سلام دوست عزیز
به این لینک یه سر بزن.امیدوارم ب دردت بخوره و مفید باشهBlush

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه ارشد ۱۳۹۲ - skygirl_00 - 10 مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۳۲ ق.ظ

اصلا ویس نظریه سید جوادی رو نمیشه پیدا کرد ۲ ساعته تو کافی نتمم.... یا ی سایتایی میدن ک اصلا نمیدونم تو کدوم قسمت سایتس. اگه نظریه رو دارین ی لطفی کنید

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - naderx - 10 مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۳۸ ق.ظ

ای بابا ! چرا به سید جوادی اینقدر علاقه مند شدین ؟ نظریه نظریه هست دیگه ! چه سید جوادی و چه کارگهی
در نتیجه این لینک براتون میزارم : (لینک ویسه ای کارگهی و جزوش)