تالار گفتمان مانشت
گروه ارشد ۱۳۹۲ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه ارشد ۱۳۹۲ - ihelpu - 22 تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۸ ب.ظ

سایت رو راه انداختم اما هنوز کامل نشده . به بزرگی خودتون ببخشید .
الان حالت مسابقه نداره خودتون برید تو سایت سوالها رو حل کنید و بعدش کارنامه و درصدتون رو ببینید . فقط یبار میتونید دکمه ارسال پاسخ رو بزنید .

اگه سوالی ایراد داشت ببخشید چون بیشتر سوالات تالیفیه و خیلی هم وقت نداشتم , حتی سوالات کنکور هم ایراد داره چه برسه به من حقیر .

بچه ها یه سری سوالات جدیده حتما برید یه تستی کنید خودتونو .

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - fateme66 - 23 تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۸ ق.ظ

(۲۲ تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۱۷ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  
(22 تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۹ ق.ظ)دانیال شیرافکن نوشته شده توسط:  ممکنه توی یک هفته ، ۲ یا ۳ روز بتونی ۱۲ ساعت درس بخونی ولی روزای دیگه یا ۷ یا ۸ یا ۹ ساعت بیشتر نمیشه .
همون ۷ یا ۸ یا ۹ ساعت رو شما چطوری میخونید؟؟؟

این زمان برای من هم جای سوالهSmile
من پارسال خودمو کشتم یه روز تونستم ۸ ساعت درس بخونم.

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - white bird - 23 تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ

(۲۳ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۸ ق.ظ)fateme66 نوشته شده توسط:  
(22 تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۱۷ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  
(22 تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۹ ق.ظ)دانیال شیرافکن نوشته شده توسط:  ممکنه توی یک هفته ، ۲ یا ۳ روز بتونی ۱۲ ساعت درس بخونی ولی روزای دیگه یا ۷ یا ۸ یا ۹ ساعت بیشتر نمیشه .

این زمان برای من هم جای سوالهSmile
من پارسال خودمو کشتم یه روز تونستم ۸ ساعت درس بخونم.
ولی من شدیدا دقیقه نودم
مثلا شده یه روز به امتحان ۲۰ ساعتم خوندم
ولی الان روزی ۲ تا ۴ ساعت بیشتر نمیشه
مثل این که باید زور بالا سرم باشهBig Grin

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - ghaderiyaser - 23 تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۱۲ ق.ظ

اگرچه ساعات مطالعه هرچه بیشتر باشه در نتیجه و رتبه بی تاثیر نیست ولی گاهی اوقات ممکنه نتیجه عکس بده. وقتی کسی به جای اینکه تمرکزش روی فهم مطالب باشه به ساعات مطالعه فکر کنه و خودشو با بقیه مقایسته کنه نتیجه عکس میده. تازمانی که مغز آماده و سرحال باشه باید درس خوند حالا ممکنه روزی ۱۴ ساعت و یا روزی اصلا مطالعه نکنیم.

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - دانیال شیرافکن - ۲۳ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۰۲ ق.ظ

(۲۲ تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۱۷ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  

مثل آدم میخونم .
ساعت ۶:۵۰ از خواب بیدار میشم و تا ۸ میخونم .
۸ تا ۹ صبخانه و نخ دندون و مسواک و خوندن اخبار از شبکه اینترنت
۹ تا ۱۳ درس
۱۳ تا ۱۵ ناهار و خواب
۱۵ تا ۱۹ درس
کلا شد ۹ ساعت
اون روزی که میشه ۱۲ ساعت، خواب رو حذف میکنم و تا ساعت ۲۱ درس میخونم
بهمین سادگی

گروه ارشد ۱۳۹۲ - esisonic - 23 تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۰ ق.ظ

(۲۳ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۰۲ ق.ظ)دانیال شیرافکن نوشته شده توسط:  مثل آدم میخونم .
ساعت ۶:۵۰ از خواب بیدار میشم و تا ۸ میخونم .
۸ تا ۹ صبخانه و نخ دندون و مسواک و خوندن اخبار از شبکه اینترنت
۹ تا ۱۳ درس
۱۳ تا ۱۵ ناهار و خواب
۱۵ تا ۱۹ درس
کلا شد ۹ ساعت
اون روزی که میشه ۱۲ ساعت، خواب رو حذف میکنم و تا ساعت ۲۱ درس میخونم
بهمین سادگی
بسیار ممنونم
من دوتا مشکل بزرگ دارم که نمیزارن بیشتر از ۴ ساعت در روز درس بخونم:
۱- کتابخونه از خونمون دوره ( ۲۵ دقیقه پیاده روی )...چون کتابخونه ی مسجد هست و زمان اذان هم میبنده...من بخوام برم خونه و بیام خیلی طول میکشه
۲- بیشتر از ۲ تا درس کشش ندارم...زیاد که می خونم سر درد میگیرم ( مخصوصا ً آمار)
در هر صورت بابت برنامه ریزیتون ممنون...امیدوارم موفق باشید...سال دیگه منتظر مصاحبتونم Big Grin

گروه ارشد ۱۳۹۲ - شبگرد - ۲۳ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۳ ق.ظ

بچه ها من در فصل اول طراحی الگوریتم موندم در دانشگاه یه استاد داشتیم که هر دو درس طراحی الگوریتم و ساختمان داده را تدریس کرد ولی متاسفانه در هر دو درس فصل اول را نتدریس نکرد طراحی الگوریتم را با پوران شروع کردم ولی هیچی از فصل اولش نفهمیدم

گروه ارشد ۱۳۹۲ - مهرآیین - ۲۳ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۲ ق.ظ

درود بر دوستان
من تازه میخوام شروع کنم و منابع رو هم ندارم بعد از تهیه منابع میخوام شروع کنم...
فعلا سه تا درس سیستم عامل و ساختمان داده و طراحی الگوریتم رو قصد دارم شروع کنم که بعد جستجویی که واسه منابع کردم اینارو یافتم...لطفا نظرتون رو بگید که این منابع خوب هست؟؟

ساختمان داده و طراحی الگوریتم:
درس: ترجمه clrs از علی دهقان انتشارات نص
حل تمرین clrs: ؟
تست برای ساختمان داده: کتاب مقسمی ، کتاب پارسه از طورانی ، کتاب پوران از یوسفی
تست برای طراحی الگوریتم: کتاب پوران از یوسفی ، کتاب مقسمی

سیستم عامل:
درس: کتاب پارسه از حقیقت
تست: کتاب پوران از موسوی

؟: برای حل تمرین clrs کتاب دهقان انتشارات نص تمرینا هم حل شده یا کتاب حل تمرین جداگونه داره؟؟
یه حل تمرین دیگه هم هست از هاشم داور پناه انتشارات معارف دینی و انتشارات علم معمار ...این حل تمرین خوب هست؟؟
در مورد ویرایش کتاب هایی که گفتم هم لطفا نظرتون رو بگید......آخرین ویرایش هر کتاب رو اگه میشه بگید؟؟
در مورد ویرایش ترجمه clrs هم بگید........

و این که بین کتاب هایی که چند تا معرفی کردم کدوم بهتره تا فقط یکیشو بگیرم؟؟؟ اگه کتاب بهتری هم هست لطفا معرفی کنید...
آیا واقعا لازم هست clrs خونده بشه؟؟
من از زمان فارغ التحصیلی فاصله افتاده و در زمان دانشگاه هم مرجع نمیخوندیم...پایه درسی قوی ندارم.......

گروه ارشد ۱۳۹۲ - SarahRad - 23 تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۰ ب.ظ

بچه ها یه سوال
به نظرتون این که من دروس مهندسی نرم افزار رو بخونم + مدار الکتریکی و شبکه برای اینکه IT هم امتحان بدم کار اشتباهیه؟ آحه من واقعا هر دوتاشو دوست دارم!

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - دانیال شیرافکن - ۲۳ تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۲۰ ب.ظ

بچه ها یه کتاب دیگه هم پیدا کردم که خیلی برای ارشد مفیده
اگه روزی چند خط بخونین خیلی توی قبول شدنتون بهتون کمک میکنه
اسم و نویسنده کتاب رو در زیر آوردم :
.
.
.
.
نام کتاب : قرآن
نویسنده : خدا
تعداد فصل : ۳۰
فصول مهم : هرچی بخونی مهمه حتی یک خط در روز

گروه ارشد ۱۳۹۲ - nasim_sh - 23 تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۱۵ ب.ظ

منم شروع کردم

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - naderx - 23 تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۴ ب.ظ

(۲۳ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۰ ب.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  بچه ها یه سوال
به نظرتون این که من دروس مهندسی نرم افزار رو بخونم + مدار الکتریکی و شبکه برای اینکه IT هم امتحان بدم کار اشتباهیه؟ آحه من واقعا هر دوتاشو دوست دارم!

آخ ! حرف دل منو زدین ! من عاشق مدارم تا اونجایی که مدارها رو حل که میکنم سریع با نرم افزارهای شبیه ساز تستش میکنم ! تا دلتنون بخواد عاشقم ! ابعاد عاشقی من در مدار : دوجلد کتاب جبه دار با راهنماهایش + دو جلد کتاب پوران پژوهش + کتاب هیت با راهنمایش + کتاب تست کاردانی به کارشناسی + کتاب پیام نورم + کتاب های الکترونیکیم
از عاشقی مدار بگذریم ، میرسیم به عاشقی در شبکه ! ابعاد شبکه بماند ولی توصیه من چیه ؟ توصیه من اینه : فقط برای نرم افزار بخونید ! من عاشق مدارم و مدار رو میپرسم و حتی خصوصی درس میدهم ولی ولی ولی به خودم گفتم که : "مدار رو واسه علاقه خودت بخون و پیشرفت کن ولی نرم افزار رو تمرکز کن"
تمرکز و تمرین در هرچیز باعث پیشرفت میشه ، پس از پراکندگی پرهیز کن که مثل پریدن از یک شاخه به یک شاخه است.

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - SarahRad - 23 تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ

(۲۳ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۴ ب.ظ)naderx نوشته شده توسط:  آخ ! حرف دل منو زدین ! من عاشق مدارم تا اونجایی که مدارها رو حل که میکنم سریع با نرم افزارهای شبیه ساز تستش میکنم ! تا دلتنون بخواد عاشقم ! ابعاد عاشقی من در مدار : دوجلد کتاب جبه دار با راهنماهایش + دو جلد کتاب پوران پژوهش + کتاب هیت با راهنمایش + کتاب تست کاردانی به کارشناسی + کتاب پیام نورم + کتاب های الکترونیکیم
از عاشقی مدار بگذریم ، میرسیم به عاشقی در شبکه ! ابعاد شبکه بماند ولی توصیه من چیه ؟ توصیه من اینه : فقط برای نرم افزار بخونید ! من عاشق مدارم و مدار رو میپرسم و حتی خصوصی درس میدهم ولی ولی ولی به خودم گفتم که : "مدار رو واسه علاقه خودت بخون و پیشرفت کن ولی نرم افزار رو تمرکز کن"
تمرکز و تمرین در هرچیز باعث پیشرفت میشه ، پس از پراکندگی پرهیز کن که مثل پریدن از یک شاخه به یک شاخه است.
راستش حیطه کاری من هم همون نرم افزار هست .برنامه نویسی می کنم اما خیلی دلم هم میخواد که خودم رو تو IT هم محک بزنم!
ممنونم از راهنماییتون! عمیقا الان به فکر رفتم. برنامه ریزی واسه هردوش یکم سخت میشه!

گروه ارشد ۱۳۹۲ - ali reza - 25 تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۷ ق.ظ

لطفا بچه های تهران بگن...
کتابای پارسه بصورت دست دو تو خیابون انقلاب پیدا میشه؟

گروه ارشد ۱۳۹۲ - esisonic - 25 تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۲ ق.ظ

(۲۵ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۷ ق.ظ)ali reza نوشته شده توسط:  لطفا بچه های تهران بگن...
کتابای پارسه بصورت دست دو تو خیابون انقلاب پیدا میشه؟
خیلی باید بگردی...مخصوصا ً آمار طورانی