تالار گفتمان مانشت
گروه ارشد ۱۳۹۲ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه ارشد ۱۳۹۲ - batul - 16 تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۵ ب.ظ

سلام بچه های عزیز
من تازه برا خوندن شروع کردم ولی تنهام کسی نیست که مشکلامو ازش بپرسم !!!!!!
و نیز تازه هم عضو مانشت شدم .
آیا اینجا امکان رفع اشکال هم هست یا نه ؟
و راهنمایی میخاستم برا خوندن زبان !!!!!!!!
من هر۲ زبان رو فقط کتابای پارسه خریدم بنظرتون همینو بخونم خوبه ؟

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - azad_ahmadi - 16 تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۵ ب.ظ

(۱۶ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۵ ب.ظ)batul نوشته شده توسط:  سلام بچه های عزیز
من تازه برا خوندن شروع کردم ولی تنهام کسی نیست که مشکلامو ازش بپرسم !!!!!!
و نیز تازه هم عضو مانشت شدم .
آیا اینجا امکان رفع اشکال هم هست یا نه ؟
و راهنمایی میخاستم برا خوندن زبان !!!!!!!!
من هر۲ زبان رو فقط کتابای پارسه خریدم بنظرتون همینو بخونم خوبه ؟

سلام از ماست دوست عزیز.
اولا خوش اومدید به مانشت.
اینجا متعلق به خودته. هرکسی که بتونه در حد خودش بهت در هر زمینه ای کمک می کنه.
در هر بخش می تونی سوالاتتو بپرسی و جوابشو از دوستان دریافت کنی.
برای زبان بسیاری کتاب ۵۰۴ همراه با تافل رو پیشنهاد می کنند. البته کتاب پارسه هم بسیار پرکاربرد و پراستفاده است.
موفق باشید.
--------------------------------------
چقدر مدیرانه جواب دادم، چرا پیشنهاد مدیریت به من نمی دین! Tongue

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - reyhaneh64 - 17 تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۷ ق.ظ

پارسال الگوریتم رو حذف کرده بودم امسال که دارم میخونمش، واقعا کند پیش میرم، شایدم وسواس دارم به خرج میدم.
فرضا بخش الگوریتم های حریصانه، درخت پوشای کمینه تحلیل ساختمان داده هایی که کروسکالو پریم باهاش پیاده سازی شده بود فرضا پریم هم با ماتریس مجاورت هم با binary min heap و هم fibonacci heap پیاده سازی شده، و تحلیلای خاص خودشو داره شدیدا وقتمو گرفت تا بالاخره خوب فهمیدمشون البته یه سری اشکالات جزئی تو بخش تحلیل ساختمان داده های مجزا تو تحلیل کروسکال دارم که ان شاالله تو رفع اشکال درسی میپرسم
کتابا با هم تطابق ندارن
نیپولیتان با clrs فرق داره و همینطور پوران
HuhHuh
در آخر ترجیح دارم سی ال آر رو مبنا قرار بدم و روی نکات پوران فوکوس نداشته باشم.
دوستانی که این مباحثو خوندن شرایطشون مثل منه؟ یا من تو این درس کندم؟

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - Shokoufe.S - 17 تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۳۱ ب.ظ

واسه زبان اکثرا همونجوری که آقای آزاد گفتن ۵۰۴ و لغات تافل رو پیشنهاد میدن. ولی رتبه یک علوم کامپیوتر تو مصاحبه اش گفته که از فلش کارتا استفاده نکنید!!!!!!!!!!!!
کسی دلیلشو میدونه؟

گروه ارشد ۱۳۹۲ - nana0 - 17 تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۳۳ ب.ظ

سلام
واسه نظریه پارسه بگیرم خوبه؟پارسه تک فروشی داره نظریه رو؟

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - SarahRad - 17 تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۸ ب.ظ

(۱۷ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۳۳ ب.ظ)nana0 نوشته شده توسط:  سلام

فکر می کنم برای نظریه کتاب لینز و جزوه دکتر کارگهی بهتر باشه

بچه ها من دارم از کارم استعفا می دم برای اینکه بتونم درس بخونم گسسته و منطقی هم شروع کردم هفته اول تیر اما خیلی داره کش میاد و با گسسته هم راحت کنار نمیام!!! یه جورایی دارم می ترسم چون تو خوندنش بی حوصله شدم! همش هم به خودم می گم من که دارم کارم هم ول می کنم اگر نخونم که خیلی ضرر می کنم!!!!! چرا اینقدر زود اینجوری شدم؟؟؟؟؟

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - Shokoufe.S - 17 تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۴ ب.ظ

(۱۷ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۸ ب.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  بچه ها من دارم از کارم استعفا می دم برای اینکه بتونم درس بخونم گسسته و منطقی هم شروع کردم هفته اول تیر اما خیلی داره کش میاد و با گسسته هم راحت کنار نمیام!!! یه جورایی دارم می ترسم چون تو خوندنش بی حوصله شدم! همش هم به خودم می گم من که دارم کارم هم ول می کنم اگر نخونم که خیلی ضرر می کنم!!!!! چرا اینقدر زود اینجوری شدم؟؟؟؟؟
نگران نباش همین که داری بخاطر کنکور از کارت استعفا میدی نشونه اینه که واقعا با تمام نیرو میخوای بری به جنگ با کنکور و انشاا... پیروزی و رتبه۲۰Wink
منم گاهی دیگه اعصابم خورد میشه ولی مهم ادامه راهه و داشتن امید.

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - white bird - 18 تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۲ ق.ظ

(۱۷ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۴ ب.ظ)Shokoufe.S نوشته شده توسط:  
(17 تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۸ ب.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  بچه ها من دارم از کارم استعفا می دم برای اینکه بتونم درس بخونم گسسته و منطقی هم شروع کردم هفته اول تیر اما خیلی داره کش میاد و با گسسته هم راحت کنار نمیام!!! یه جورایی دارم می ترسم چون تو خوندنش بی حوصله شدم! همش هم به خودم می گم من که دارم کارم هم ول می کنم اگر نخونم که خیلی ضرر می کنم!!!!! چرا اینقدر زود اینجوری شدم؟؟؟؟؟
نگران نباش همین که داری بخاطر کنکور از کارت استعفا میدی نشونه اینه که واقعا با تمام نیرو میخوای بری به جنگ با کنکور و انشاا... پیروزی و رتبه۲۰Wink
منم گاهی دیگه اعصابم خورد میشه ولی مهم ادامه راهه و داشتن امید.
اره واقعا ادامه ی راه خیلی مهمه من از اول تیر با درس ساختمان شروع کردم دیدم خیلی ضعیفم رفتم سراغ سیستم عامل
ولی این قدر کار پیش اومد که اصلا نشد بخونم فقط این روزا هر طور شده روزی ۱ ساعت زبان میخونم
من باید بزودی واقعا شروع کنم

گروه ارشد ۱۳۹۲ - ghaderiyaser - 18 تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۷ ق.ظ

قرار نیست همه درسهارو خوب بخونید. سرمایه گذاری کنید رو درسهایی که قوی هستید و بقیه رو هم در حد معقول بزنید.

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - vida2012 - 18 تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۲ ب.ظ

سلام منم شروع کردم فقط یکم کند پیش میرم .ایشاله که همگی موفق بشید.

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - maryam.raz - 19 تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۱۳ ب.ظ

(۱۷ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۸ ب.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  
(17 تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۳۳ ب.ظ)nana0 نوشته شده توسط:  سلام

فکر می کنم برای نظریه کتاب لینز و جزوه دکتر کارگهی بهتر باشه

بچه ها من دارم از کارم استعفا می دم برای اینکه بتونم درس بخونم گسسته و منطقی هم شروع کردم هفته اول تیر اما خیلی داره کش میاد و با گسسته هم راحت کنار نمیام!!! یه جورایی دارم می ترسم چون تو خوندنش بی حوصله شدم! همش هم به خودم می گم من که دارم کارم هم ول می کنم اگر نخونم که خیلی ضرر می کنم!!!!! چرا اینقدر زود اینجوری شدم؟؟؟؟؟
منم دارم گسسته میخونم ولی بهتره پشت سر هم گسسته نخونی اینجوری زده میشی.من ۲روز گسسته خوندم چون عقب بودم ولی حس کردم داره خسته کننده میشه واسم، واسه همین روال قبلی رو پیش گرفتم صبح گسسته عصر نظریه!

گروه ارشد ۱۳۹۲ - younes - 19 تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۰۲ ب.ظ

ببیند دوستان من هم دارم میخونم . اما گاهی اوقات یه چیزایی پیش میاد یه مشکلایی پیش میاد که میخاد آدمو از درس خوندن ناامید کنه اما راهی رو که ما در پیش گرفتیم اینا همش عادیه ، یعنی اگه این دلایل و این سختی ها نمیبود بعد قبول شدن ارشد هم واسه همه خیلی آسون میشد اما ما نباید کم بیاریم. من خودم همین امروز یه پیشنهاد کاری خیلی خوب رو فقط بخاطر ارشد رد کردم.خوب پیش میاد آدم از یه درس خسته میشه اما اگه تو برناممون تنوع درسی باشه بعد خسته نمیشیم مثلا یه درس سخت با یه درس تقریبا آسون مثل منطقی رو با هم بخونیم بهتره . خلاصه هر وقت یه ذره ناامید میشم به هدف والام فکر میکنم و دوباره با پشتکار بیشتر تلاش میکنم. ببینید اگه ما (منظورم همه ی ماهایی که تو مانشت با هم دوستیم و هدفمون قبولی همه مون است) رتبه خوب نیاریم و قبول نشیم کی قبول میشه ؟ هیشکیExclamation فقط ما. به قول ویلیام شکسپیر : تردیدها به ما خیانت میکنند و ما را از تلاش برحذر میدارند و از پیروزیهایی که به احتمال زیاد نصیبمان میشود محروم میسازند. پس تردید نکنیم.
ببخشید اگه سرتون رو به درد آوردم.

گروه ارشد ۱۳۹۲ - SarahRad - 19 تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۴۴ ب.ظ

بچه ها از همتون به خاطر اینکه به من روحیه می دید واقعا ممنونم!! وقتی راهنمایی ها و توصیه هاتون رو می خونم همه انرژی های منفی از ذهنم بیرون میره!

گروه ارشد ۱۳۹۲ - pooya - 19 تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۵۷ ب.ظ

از شنبه ۲۴ تیر می خام استارتو بزنم بعد از ظهرها اکثرا نصیرم و صبحام میخوام بخونم دیگه ببینیم خدا چی می خواد ایشالا که همه تهران سراسری قبولیم

گروه ارشد ۱۳۹۲ - eagle - 19 تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۲ ب.ظ

نگران نیاشید
زمان زیاده

ارشد کامپبوتر مسابقه اتوموبیلرانی نیست ... شما باید مطالب رو درک کنی
که واسه درک مطالعه، زمان هست