تالار گفتمان مانشت
گروه ارشد ۱۳۹۲ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - white bird - 15 تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۱ ب.ظ

(۱۵ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۶ ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  
(15 تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۲۲ ق.ظ)دانیال شیرافکن نوشته شده توسط:  it's right
it is the second chance for me
خوش به حالتون ... قبلا ً کنکور دادید
من از اسفند پارسال دارم روزی ۲ تا ۴ ساعت میخونم...تازه نصف کتابا رو تموم کردم...!!!
میترسم وقت کم بیارم...
شما که خیلی خوب پیش رفتید امیدوار باشید
شما هم حتما جز تک رقمی ها خواهید شدRolleyes

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - fateme66 - 15 تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۰ ب.ظ

(۱۵ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۶ ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  
(15 تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۲۲ ق.ظ)دانیال شیرافکن نوشته شده توسط:  it's right
it is the second chance for me
خوش به حالتون ... قبلا ً کنکور دادید
من از اسفند پارسال دارم روزی ۲ تا ۴ ساعت میخونم...تازه نصف کتابا رو تموم کردم...!!!
میترسم وقت کم بیارم...
نگران نباشید هنوز وقت هست،مهم اینه که تمام تلاشتون رو به کار بگیرید.

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - دانیال شیرافکن - ۱۵ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۱۹ ب.ظ

دوستان عزیز
هر کسی برای ارشد شروع نکرده ، هنوز دیر نیست حداقل تا شهریور هم دیر نیست فقط هر چی به آخر تابستون نزدیکتر میشیم ، فشردگی مطالعاتی جهت شروع درس خوندن بیشتر میشه که خیلی تاثیر گذاره یعنی اگه کسی که مثلا اول تیر شروع کنه ، خیلی خیلی خیلی با کسی که شهریور شروع میکنه جلوتره نه اینکه فکر کنید فقط دو ماه جلو هستش هاااا بلکه خیلی بیشتر جلو میفته (از نظر فهم و درک درسی) ، آخه تابستون نمیدونم چی توش داره که هر کسی واسه کنکور استارت زده ، آخرش خیلی راضی بوده و نتیجه خوبی توی کنکور گرفته . من فکر میکنم بدلیل آزاد بودن ذهن و طولانی بودن روز و وقت بیشتر داشتنه .
یه توصیه هم به دوستایی که شروع کردن و هی میگن که من از فلان ماه شروع کردم و نصف کتابا رو تموم نکردم و میترسم رتبم خوب نشه و ... باید بگم که شما فقط به هدفت گوش کن نه به ترس های روبروت و چاله ها و دست انداز های درسی و زندگی خودت ، هر کسی مشکل داره من هم مشکل دارم اگه بگم گریتون می گیره ، ولی من تمامی این مشکلات رو حد اقل تا بهمن امسال در حالت stable قرار دادم و ۱۰۰ درصد تمرکزم رو گذاشتم روی کنکور ، نه اینکه از وظایفم تخطی کنم ، نه ، بلکه همه رو برنامه ریزی کردم که کمترین مشکلی تا بهمن بوجود بیاد . نمونش هم همین الان که دارم این متن رو مینویسم ، با روحیه بالا بعد از ۱۲ ساعت مطالعه امروز اومدم و دارم با شما درد دل میکنم . بخدا شعار نمیدم و یا اینکه خود نمایی نمیکنم ، فقط جایگاه خودمو دارم با مبارزه با زندگی بیشتر ثبات میدم و در کنارش از تجربیاتم با شما در میان میذارم .
دوستان عزیز از اینکه سرتون رو درد آوردم عذر خواهی میکنم.
با آرزوی سلامتی هر چه بیشتر برای شما و خانواده محترمتون .
نماز و قرآن به شما آرامش میده اگه واقعا درکش کنید .
امیدوارم که روحیتون بالا رفته باشه
به امید بهروزی .

گروه ارشد ۱۳۹۲ - engeneer_19 - 15 تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۷ ب.ظ

دقیقا من هنوز شروع نکردم چون امتحان پایان ترم ،ترم آخرمو دارم میدم از طرفی بعدش باید بشینم پروژه ام رو تکمیل کنم و تحویل بدم
احتمالا دیگه از اواسط مرداد شروع میکنم به امید خدا

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - دانیال شیرافکن - ۱۵ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۵ ب.ظ

(۱۵ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۷ ب.ظ)engeneer_19 نوشته شده توسط:  دقیقا من هنوز شروع نکردم چون امتحان پایان ترم ،ترم آخرمو دارم میدم از طرفی بعدش باید بشینم پروژه ام رو تکمیل کنم و تحویل بدم
احتمالا دیگه از اواسط مرداد شروع میکنم به امید خدا

خیلی عالیه
برنامه ریز مهمه
اونم یک برنامه ریزی با آگاهی و مدون
ایشا الله موفق بشی

گروه ارشد ۱۳۹۲ - engeneer_19 - 15 تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۷ ب.ظ

من آدمی هستم که تا تو جو درس خوندن نباشم درس نمیخونم
یعنی تو خونه نمیتونم زیاد درس بخونم
تصیم دارم برم کتابخونه درس بخونم
برای امتحانات این ترمم مثلا امروز رفتم درس خوندم کتابخونه از ۱۰ صبح تا ۴ یکسره داشتم میخوندم واقعا تو محیطی باشی که همه درس میخونن خیلی کمک میکنه
خیلی دوس دارم با کسی همراه باشم که باهاش بخونم اما ندارم کسی رو

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - دانیال شیرافکن - ۱۵ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۹ ب.ظ

[تصویر:  45812136330410547693.jpg]

(۱۵ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۷ ب.ظ)engeneer_19 نوشته شده توسط:  میخوندم واقعا تو محیطی باشی که همه درس میخونن خیلی کمک میکنه
خیلی دوس دارم با کسی همراه باشم که باهاش بخونم اما ندارم کسی رو

مانشت بهترین دوست هستش
میتونی با مانشت این جو رو بوجود بیاری

گروه ارشد ۱۳۹۲ - engeneer_19 - 15 تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۵ ب.ظ

درسته اما حضور فیزیکی خیلی بهتره
به هرحال اینجا که خیلی کمکه مطمئناً بخاطر راهنایی ها ،حرف بچه ها،کتابها و جزوه ها

گروه ارشد ۱۳۹۲ - esisonic - 16 تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۴۰ ب.ظ

ما همه با هم هستیم...
از چی باید بترسیم؟؟؟
درس میخونیم فراوون
کنکور میشه چه آسون Big Grin

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - sohrablou - 16 تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۵۹ ب.ظ

سال پیش و سال های گذشته خیلی از رتبه های برتر از بچه های مانشت بودن! Shy
تلاشتون رو کنید ...سال بعد رتبه های خوب برای شماست... Blush

گروه ارشد ۱۳۹۲ - nana0 - 16 تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ

سلام خسته نباشششششششششششششششششششششششششششین
من کتاب نظریه ی صراف زاده رو دارم مال سال ۷۸
به نظرتون لازمه جدیدشو بخرم؟؟/
حل تمرین واسه لینز چی خوبه؟

گروه ارشد ۱۳۹۲ - eagle - 16 تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۸ ب.ظ

یکی میگفت : طرف آروم پیش میره ... ولی رو قدم هایی که برمیداره سر نمیخوره

ایشالا همه موفق بشیم ...

و اما من : خوشبختانه امسال سال بنده اس نه از باب تخیل و امید واهی و اعتماد به نفس کاذب ..بلکه از روشن بودن مسیر که برنامه ریزی شده و البته خیلی منطقی و نه احساساتی دارم مطالعه میکنم ...
خیلی جالبه که همه هیجان دارن و البته خیلی خوبه...

ایشالا اگه زنده باشم ... سال آینده دانشجوی شریف خواهم بود ....ایشالا از همین جا هم هم دانشگاهی خواهم داشت

گروه ارشد ۱۳۹۲ - sa16ra - 16 تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۹ ب.ظ

سلام به همه ی دوستهای گل مانشتی
یه خسته نباشید اساسی یه همه ی اونهایی که یکه تاز دارن میرن جلو....
عارضم که همین الان تونستم پرونده ی مدار منطقی رو ببندم....تا ۱ یا ۲ روز اینده سیستم عامل هم تموم میشه ...آخ که جونمو گرفتن این ۲ تا ...اما آخرش فتح شدن
بچه ها یه سری فایل صوتی کلاسهای دکتر حقیقت هست که به نظرم خیلی خوب اومد.. بهش گوش کنید خالی از لطف نیست... یاد میده نکته ها کجان
دیگه اینکه تا الان هر کی استارت رو نزده زود باشه شروع کنه که این جاده ی زمان منتظر من و شما نمی مونه

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - white bird - 16 تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۱۸ ب.ظ

(۱۶ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۹ ب.ظ)sa16ra نوشته شده توسط:  سلام به همه ی دوستهای گل مانشتی
یه خسته نباشید اساسی یه همه ی اونهایی که یکه تاز دارن میرن جلو....
عارضم که همین الان تونستم پرونده ی مدار منطقی رو ببندم....تا ۱ یا ۲ روز اینده سیستم عامل هم تموم میشه ...آخ که جونمو گرفتن این ۲ تا ...اما آخرش فتح شدن
بچه ها یه سری فایل صوتی کلاسهای دکتر حقیقت هست که به نظرم خیلی خوب اومد.. بهش گوش کنید خالی از لطف نیست... یاد میده نکته ها کجان
دیگه اینکه تا الان هر کی استارت رو نزده زود باشه شروع کنه که این جاده ی زمان منتظر من و شما نمی مونه
میشه لینک ویس های دکتر حقیقت بدید

گروه ارشد ۱۳۹۲ - sa16ra - 16 تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۱۹ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.