تالار گفتمان مانشت
گروه ارشد ۱۳۹۲ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - ghaderiyaser - 01 تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۳ ب.ظ

(۰۱ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۳ ب.ظ)mam نوشته شده توسط:  یعنی با تسلط به لغت‌های ۵۰۴ و تافل میشه امید به پاسخ به ۱۰ تست اول داشت؟
بستگی داره چطور بدن. ولی باید ردینگهارو هم جواب بدین تا درصدتون خوب بشه

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - Shokoufe.S - 02 تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۷ ق.ظ

من سال پیش اصلا زبان نخوندم ولی تونستم ۳۵درصد بزنم اونم فقط واسه لغتهایی بود که بلد بودم. امسال میخوام بخونم و درصدمو بالای ۵۰ بزنم.ولی خیلیا معتقدن که بهتره زبانو حذف کردو وقتشو به درسای دیگه داد. حالا من گیج شدم که چکار کنم؟Huh

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - ghaderiyaser - 02 تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۱ ق.ظ

(۰۲ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۷ ق.ظ)Shokoufe.S نوشته شده توسط:  من سال پیش اصلا زبان نخوندم ولی تونستم ۳۵درصد بزنم اونم فقط واسه لغتهایی بود که بلد بودم. امسال میخوام بخونم و درصدمو بالای ۵۰ بزنم.ولی خیلیا معتقدن که بهتره زبانو حذف کردو وقتشو به درسای دیگه داد. حالا من گیج شدم که چکار کنم؟Huh
اون خیلیارو بفرستین من جوابشونو میدم. شما زبان بخونید مطمئن باشید که پشیمون نمیشید. تو تراز تاثیر زیادی داره

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - SaMiRa.e - 02 تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۳ ق.ظ

حذف ؟؟ نه اصلا لازم به این کار نیست ، شما اگه هرشب روزی نیم ساعت هم زبان بخونی فکرکنم تا بهمن میشه کلی پیشرفت کرد. Smile

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - Shokoufe.S - 02 تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۸ ق.ظ

به نظرتون کتابی واسه گرامر هم تهیه کنم یا خوندن لغت تنها کافیه؟

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - ghaderiyaser - 02 تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۷ ق.ظ

(۰۲ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۸ ق.ظ)Shokoufe.S نوشته شده توسط:  به نظرتون کتابی واسه گرامر هم تهیه کنم یا خوندن لغت تنها کافیه؟
لغت+متن(* abstract مقالات انگلیسی)

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - Shokoufe.S - 02 تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۴۰ ق.ظ

لغت+متن(* abstract مقالات انگلیسی)

مرسی Blush

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - fateme66 - 02 تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۲ ب.ظ

(۰۲ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۷ ق.ظ)Shokoufe.S نوشته شده توسط:  من سال پیش اصلا زبان نخوندم ولی تونستم ۳۵درصد بزنم اونم فقط واسه لغتهایی بود که بلد بودم. امسال میخوام بخونم و درصدمو بالای ۵۰ بزنم.ولی خیلیا معتقدن که بهتره زبانو حذف کردو وقتشو به درسای دیگه داد. حالا من گیج شدم که چکار کنم؟Huh
من سال پیش این اشتباه رو کردم،الان پشیمونم،هیچ درسی رو کامل حذف نکنید،الان که وقت هست بخونید،اگه سال دیگه هم زبان راحت باشه کم زدن یا نزدنش به ضررت میشه.

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - s_om - 02 تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۵ ب.ظ

سلام به همگی
من سال قبل این موقع ها عزمم جذب کردم امااگه واقعا میخوایددرس بخونید سعی کنید توی تابستون فقط ۵ تا۶ بار منابع اصلی تونوبخونیدبادقت بعدازمهر فقط روی نکاتتون که نوشته اید + کتابای تستون باشید+ ازمونایی که شرکت کرده اید
راستی یادتون نره از الان خوندن خستگی میاره بخصوص ماه اخر یعنی بهمن امااسترس اگه داشته باشید اونم ازبین بره

یادتون نره برام دعاکنید

گروه ارشد ۱۳۹۲ - SarahRad - 02 تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۰ ب.ظ

سلام بچه ها
من امروز با فصل اول منطقی پوران شروع کردم ، خوب پیش رفت ، سعی کردم بخونم فقط! تست هاشو همین جوری که نگاه کردم، سوالای مربوط به احتمال خطا برام خیلی گنگ بود . به نظرتون برای دور های بعد که یکم تو ریاضیات راه افتادم بهتر می شم؟

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - ghaderiyaser - 02 تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۲ ب.ظ

(۰۲ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۰ ب.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
من امروز با فصل اول منطقی پوران شروع کردم ، خوب پیش رفت ، سعی کردم بخونم فقط! تست هاشو همین جوری که نگاه کردم، سوالای مربوط به احتمال خطا برام خیلی گنگ بود . به نظرتون برای دور های بعد که یکم تو ریاضیات راه افتادم بهتر می شم؟
بله بعد از خوندن آمار و احتمال

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - Shokoufe.S - 02 تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۷ ب.ظ

(۰۲ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۰ ب.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  سلام بچه ها

قسمت تشخیص خطا منم یکم گیج کردHuh مانو خیلی مختصر تشخیص خطا رو گفته

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - SarahRad - 02 تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۱۲ ب.ظ

(۰۲ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۷ ب.ظ)Shokoufe.S نوشته شده توسط:  قسمت تشخیص خطا منم یکم گیج کردHuh مانو خیلی مختصر تشخیص خطا رو گفته

من با خود تشخیص خطا مشکل نداشتم فکر می کنم خود مبحث رو خوب متوجه شدم اما به نمونه سوال هایی که احتمال داشت رسیدم
گیج شدم

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - Shokoufe.S - 02 تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۴۰ ب.ظ

(۰۲ تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۱۲ ب.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  
(02 تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۷ ب.ظ)Shokoufe.S نوشته شده توسط:  قسمت تشخیص خطا منم یکم گیج کردHuh مانو خیلی مختصر تشخیص خطا رو گفته

من با خود تشخیص خطا مشکل نداشتم فکر می کنم خود مبحث رو خوب متوجه شدم اما به نمونه سوال هایی که احتمال داشت رسیدم
گیج شدم

منم دقیقا با فرمولهایی که داده و نحوه حلشون یکم مشکل پیدا کردم فکر کنم با خوندن آمار حل بشه. چون من اصلا چیزی از آمار یادم نمیاد و گرنه خود تشخیص خطا که چیزی نیست.

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - SarahRad - 02 تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۲۰ ب.ظ

(۰۲ تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۴۰ ب.ظ)Shokoufe.S نوشته شده توسط:  منم دقیقا با فرمولهایی که داده و نحوه حلشون یکم مشکل پیدا کردم فکر کنم با خوندن آمار حل بشه. چون من اصلا چیزی از آمار یادم نمیاد و گرنه خود تشخیص خطا که چیزی نیست.

موافقم! پس بهتره الکی به خودمون استرس وارد نکنیم Big Grin