تالار گفتمان مانشت
گروه ارشد ۱۳۹۲ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه ارشد ۱۳۹۲ - SaMiRa.e - 25 خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۵۲ ب.ظ

(۲۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۳۸ ب.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  ممنون
مصاحبه ها خیلی بهم کمک کردن خیلی گیج و سر در گم بودم الان دارم منابع رو جمع آوری می کنم تا اول تیر به امید خدا
شروع کنم. فقط نگرانیم از درس هایی هست که می دونم باید از صفر بخونم تا آخر تابستون هم تمام کنم

خواهش میکنم ، خوشحالم که تونستم یه کمک کوچیک بهت بکنم. Smile
نگران این موردم نباشید چون منم خودم شخصا دارم از صفر شروع میکنم حالا انشاالله میخونیم میریم جلو تا ببینیم چی پیش میاد . Tongue

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - شبگرد - ۲۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۱۳ ب.ظ

(۲۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۵۰ ب.ظ)mam نوشته شده توسط:  کتاب طراحی الگوریتم نیپولیتان رو هم می‌تونید بخوانید. روی نمونه‌ی سؤالات هم تمرکز کنید مشکلتون حل میشه انشالله

ممنون که جواب دادی

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - دانیال شیرافکن - ۲۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۵۱ ب.ظ

سلام دوستان حل تمرین کتاب زیر رو اگه دارین لطفا شیر کنین :
ساختمان داده ها به زبان C نوشته هوریتز - ساهنی - آندرسون - فرید

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - ghaderiyaser - 28 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۰۸ ب.ظ

(۲۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۵۱ ب.ظ)دانیال شیرافکن نوشته شده توسط:  سلام دوستان حل تمرین کتاب زیر رو اگه دارین لطفا شیر کنین :
ساختمان داده ها به زبان C نوشته هوریتز - ساهنی - آندرسون - فرید

شما سوالات CLRS رو بخونید. حل تمرینشم فراونه. --- چون طراحای کنکور نظر خاصی به این کتاب دارند.

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - Meysam1990 - 29 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۰۱ ق.ظ

سلام دوستان

من هم نزدیک به یک ماهه عضو انجمن شدم و خیلی خوشحالم در کنار دوستانی امیدوار و پر عزم و جزم هستم. من هم میخوام در ارشد ۹۲ در رشته آی تی شرکت کنم. رشته کارشناسی ام که هنوز تموم نشده و ایشالا سال بعد تموم میشه مدیریت بازرگانیه. به نظر دوستان من از عهده ی این تغییر رشته بر میام؟ با توجه به اینکه رشته کارشناسی ام نسبتاً تئوری است (نه کاملاً) و رشته ارشد که میخوام شرکت کنم یک رشته فنی مهندسی. استارت خوندن رو هم میخوام بعد از امتحانات پایان ترم بزنم ایشالا.

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - ghaderiyaser - 29 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ

(۲۹ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۰۱ ق.ظ)Meysam1990 نوشته شده توسط:  سلام دوستان

من هم نزدیک به یک ماهه عضو انجمن شدم و خیلی خوشحالم در کنار دوستانی امیدوار و پر عزم و جزم هستم. من هم میخوام در ارشد ۹۲ در رشته آی تی شرکت کنم. رشته کارشناسی ام که هنوز تموم نشده و ایشالا سال بعد تموم میشه مدیریت بازرگانیه. به نظر دوستان من از عهده ی این تغییر رشته بر میام؟ با توجه به اینکه رشته کارشناسی ام نسبتاً تئوری است (نه کاملاً) و رشته ارشد که میخوام شرکت کنم یک رشته فنی مهندسی. استارت خوندن رو هم میخوام بعد از امتحانات پایان ترم بزنم ایشالا.

شما به رشته کارشناسیتون علاقه ندارین؟ یا به آی تی علاقه زیاد دارید؟

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - Meysam1990 - 29 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۳ ق.ظ

(۲۹ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط:  
(29 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۰۱ ق.ظ)Meysam1990 نوشته شده توسط:  سلام دوستان

ممنون از پاسختون

واقعیتشو بخواید هر دوش. به رشته کارشناسیم علاقه خاصی ندارم و از سر نرفتن به سربازی به این رشته رفتم. در کنار این به آی تی علاقه دارم ضمن اینکه من دوره های برنامه نویسی گذروندم و هم اکنون هم در همین حیطه مشغول به کار هستم.

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - ghaderiyaser - 29 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۴ ق.ظ

(۲۹ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۳ ق.ظ)Meysam1990 نوشته شده توسط:  
(29 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط:  

ممنون از پاسختون

واقعیتشو بخواید هر دوش. به رشته کارشناسیم علاقه خاصی ندارم و از سر نرفتن به سربازی به این رشته رفتم. در کنار این به آی تی علاقه دارم ضمن اینکه من دوره های برنامه نویسی گذروندم و هم اکنون هم در همین حیطه مشغول به کار هستم.
بسیار عالی. برات آرزوی موفقیت دارم

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - Meysam1990 - 29 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۰ ق.ظ

(۲۹ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۴ ق.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط:  
(29 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۳ ق.ظ)Meysam1990 نوشته شده توسط:  
(29 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط:  

ممنون از پاسختون

بسیار عالی. برات آرزوی موفقیت دارم

ممنون از شما امیدوارم با کمک و راهنمایی های دوستان مانشتی از عهده اش بربیام

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - ayubes - 29 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۸ ق.ظ

من هم به جمع کنکور۹۲پیوستم برای رتبه ۲و۱ رفمی
پس به امید ارشد ۹۲

گروه ارشد ۱۳۹۲ - xabasian - 29 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۳۱ ب.ظ

ممنون از سایت مانشت و دوستانی که تجربیات خودشونو زکات میدن

دم همتون گرم

گروه ارشد ۱۳۹۲ - esisonic - 29 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۹ ب.ظ

بچه ها...
به امید یه رتبه ی خوب!!!
امسال میخواییم کنکور رو منفجر کنیم!!!

گروه ارشد ۱۳۹۲ - SaMiRa.e - 29 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۴ ب.ظ

(۲۹ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۹ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  بچه ها...
به امید یه رتبه ی خوب!!!

انشاالله ...... Smile
من یکی هنوز اراده قوی پیدا نکردم Confused

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - ghaderiyaser - 29 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۵۲ ب.ظ

(۲۹ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۴ ب.ظ)SaMiRa63 نوشته شده توسط:  
(29 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۹ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  بچه ها...
به امید یه رتبه ی خوب!!!

انشاالله ...... Smile
من یکی هنوز اراده قوی پیدا نکردم Confused
اراده از دیگران بوجود نمیاد. از درون می جوشد و ثمره آن موفقیت است.

گروه ارشد ۱۳۹۲ - esisonic - 30 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۱۲ ب.ظ

(۲۹ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۴ ب.ظ)SaMiRa63 نوشته شده توسط:  من یکی هنوز اراده قوی پیدا نکردم Confused
یه بار گفتم...بازم میگم...
بری تو خود دانشگاه شریف...یه نگاهی به دانشجو هاش بندازی...همچین اراده و انگیزه پیدا میکنی که روزی ۱۰ ساعت درس میخونی!!
کافیست یک بار امتحان کنید!!!