تالار گفتمان مانشت
گروه ارشد ۱۳۹۲ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - hoseinielham - 22 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۳ ب.ظ

سلام مانشتی ها
من شروع کردم صدای کلاس نظریه زبانهای کارگهی رو گوش می کنم. اولا که کاملا دو دلم که این رو ادامه بدم یا برم سراغ سید جوادی؟ Confused ثانیا کسی می دونه استاد کارگهی از روی چه منابعی تست و تمرین حل می کنه؟Huh اول ویسش می گه ها اما من هرچی سعی می کنم متوجه نمی شم چی می گه.Shy

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - Mohammad-A - 22 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۱۴ ب.ظ

(۲۱ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۱۶ ب.ظ)younes نوشته شده توسط:  سلام بچه ها یه سوال داشتم ( میدونم بحث تو قسمت منابع شده اما میخوام یه نتیجه قطعی بگیرم که آیا ارزش وقت گذاشتن رو داره Or نه؟ Blush)

به نظر شما سیستم عامل دکتر زمانی فر (راهنمای Schaum در طراحی سیستم عاملها ) رو بخونم؟ خوبه؟ با توجه به اینکه سیستم عامل مقسمی رو تا آخر مدیریت حافظه خوندم.

ترجمه‌ی دکتر زمانی‌فر رو که من پیدا نکردم. اما دوستان گفتند که مشابه این کتاب رو آقای صفایی ترجمه کردند که اگر همون کتاب آقای زمانی‌فر باشه٬ کتاب قوی‌ای نمیتونه باشه. بیشتر برای کاردانی-کارشناسی می‌تونه مؤثر باشه. یکی دو تا از سوالات کنکورهای ارشد هم تو این کتاب پیدا شده اما نمیشه روش تکیه کرد.

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - zahra67 - 22 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۷ ب.ظ

من کتاب سیستم زمانی فر از خیابان سید علیخان اصفهان خریدم تو اصفهان راحتتر گیر می یاد
ناشرش دیباگران
۲۸۷ صفحه داره
قیمت ۲۶۰۰ تومن
پشت جلد کتاب هم نوشته فروش اینترنتی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این کتاب پر از تمرین و مثال حل شدست و بخاطر همین هم معروفه و متن خاصی نداره
یعنی باید یک کتاب بعنوان مرجع برای خودتون انتخاب کنی و مثال های این کتاب را هم در کنارش حل کنی خوبه

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - Ely - 22 خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۴۶ ب.ظ

(۲۲ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۳ ب.ظ)hoseinielham نوشته شده توسط:  سلام مانشتی ها
من شروع کردم صدای کلاس نظریه زبانهای کارگهی رو گوش می کنم. اولا که کاملا دو دلم که این رو ادامه بدم ...
لینز منبع اصلیه و جلسات اخر هم کمی از سیپسر کمک میگیره .

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - luna - 22 خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۰۲ ب.ظ

(۲۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۴۷ ب.ظ)ali reza نوشته شده توسط:  موندم این ریاضی رو چیکارشم کنم.... پایه ام ضعیفه!
هر چی بیشتر میرم جلو میخوام دو تاش رو حذف کنم نمیشه...
میبینم باید هر ۴ تاش رو بخونم... بد جور ازش میترسم!

ریاضی های مورد نظر ما که هیچ کدوم پایه خاصی نمی خواد! یکم ریاضی مهندسی که اونم چند تا مطلب رو بلد باشین بعدش همه چی یادتون میاد

(۲۲ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۳ ب.ظ)hoseinielham نوشته شده توسط:  ه کاملا دو دلم که این رو ادامه بدم یا برم سراغ سید جوادی

اگه میشینین و تمام تمرین ها رو واسش وقت میذارین و حل می کنین دکتر کارگهی خیلی خوبه! ولی اگه نه برین سراغ سید جوادی! به نظر من با جروه دکتر کارگهی و تمرین میشه راحت نظریه رو ۱۰۰ بزنین.

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - komkom - 24 خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۵۷ ق.ظ

دوستان سر فصل دروس برای کنکور ارشد رو از کجا می شه پیدا کرد؟

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - maryami - 24 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۳ ق.ظ

(۲۴ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۵۷ ق.ظ)komkom نوشته شده توسط:  دوستان سر فصل دروس برای کنکور ارشد رو از کجا می شه پیدا کرد؟

از این لینکها استفاده کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه ارشد ۱۳۹۲ - دانیال شیرافکن - ۲۴ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۴۵ ب.ظ

بیست و یک روز گذشت از شروع درس
مونده ۲۴۷ روز دیگه
خداییش روزی ۸- ۹ساعت جواب نمیده ، تا به خودت میای ، صبح میشه شب ، شب میشه صبح .
تا اینجا که کلی خوندم و خیلی خیلی راضی ام و مبحثی هم غیر شفاف نیست واسم ، خدا کنه تا آخر هم همینجوری باشه
بچه ها برام دعا کنید

امروز درس زبان ، کتاب ۵۰۴ لغت ، درس ۲۰ رو هم رد کردم و یاد گرفتم
همه ۲۰ درس رو آرد کردم (خدا رو شکر)

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - naderx - 24 خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۱۲ ب.ظ

(۲۴ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۴۵ ب.ظ)دانیال شیرافکن نوشته شده توسط:  بیست و یک روز گذشت از شروع درس
مونده ۲۴۷ روز دیگه
خداییش روزی ۸- ۹ساعت جواب نمیده ، تا به خودت میای ، صبح میشه شب ، شب میشه صبح .
تا اینجا که کلی خوندم و خیلی خیلی راضی ام و مبحثی هم غیر شفاف نیست واسم ، خدا کنه تا آخر هم همینجوری باشه
بچه ها برام دعا کنید

سلام
دوست عزیز برات آرزوی موفقیت میکنم
(اسم و فامیل شما واقعآ زیباست، ما مخلصیم)

گروه ارشد ۱۳۹۲ - SaMiRa.e - 24 خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۱۴ ب.ظ

(۲۴ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۴۵ ب.ظ)دانیال شیرافکن نوشته شده توسط:  خداییش روزی ۸- ۹ساعت جواب نمیده ، تا به خودت میای ، صبح میشه شب ، شب میشه صبح .
بچه ها برام دعا کنید

آفرین به همت وپشتکار شما . Smile
ماکه همچنان اندرخم یک کوچه ایم Tongue

گروه ارشد ۱۳۹۲ - SarahRad - 24 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۷ ب.ظ

سلام به همگی

من تازه عضو مانشت شدم ، حسابی عزمم رو جزم کردم که امسال قبول بشم ، البته هنوز شروع نکردم تا آخر تابستون هم یک روز در میان می رم سر کار!!! خیلی نگرانم ! از استارت زدن و برنامه ریزی اشتباه شدیدا می ترسم چون واسه کنکور کارشناسی اصلا تجربه خوبی نداشتم هرچند که تو دانشگاه خوب بودم.

امیدوارم همه موفق باشیم

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - naderx - 24 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۴۳ ب.ظ

(۲۴ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۷ ب.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  سلام به همگی

من تازه عضو مانشت شدم ، حسابی عزمم رو جزم کردم که امسال قبول بشم ، البته هنوز شروع نکردم تا آخر تابستون هم یک روز در میان می رم سر کار!!! خیلی نگرانم ! از استارت زدن و برنامه ریزی اشتباه شدیدا می ترسم چون واسه کنکور کارشناسی اصلا تجربه خوبی نداشتم هرچند که تو دانشگاه خوب بودم.

امیدوارم همه موفق باشیم

سلام
نترسین ، تازه شما یک هفته در میان میرین سر کار ، من هر روز سر کارم !
شعار من اینه : خواستن با دانستن توانستن است.
موفق باشین (بچه های مانشت کمکتون میکنن)

گروه ارشد ۱۳۹۲ - SaMiRa.e - 24 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۴۶ ب.ظ

(۲۴ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۷ ب.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  .
.
! خیلی نگرانم ! از استارت زدن و برنامه ریزی اشتباه شدیدا می ترسم چون واسه کنکور کارشناسی اصلا تجربه خوبی نداشتم هرچند که تو دانشگاه خوب بودم.

امیدوارم همه موفق باشیم

انشالله که قبول میشید ، برای برنامه ریزی هم میتونید مصاحبه ها را بخونید وازشون ایده بگیرید . Smile

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - SarahRad - 25 خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۳۸ ب.ظ

(۲۴ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۴۶ ب.ظ)SaMiRa63 نوشته شده توسط:  
(24 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۷ ب.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  .
.
! خیلی نگرانم ! از استارت زدن و برنامه ریزی اشتباه شدیدا می ترسم چون واسه کنکور کارشناسی اصلا تجربه خوبی نداشتم هرچند که تو دانشگاه خوب بودم.

امیدوارم همه موفق باشیم

انشالله که قبول میشید ، برای برنامه ریزی هم میتونید مصاحبه ها را بخونید وازشون ایده بگیرید . Smile

ممنون
مصاحبه ها خیلی بهم کمک کردن خیلی گیج و سر در گم بودم الان دارم منابع رو جمع آوری می کنم تا اول تیر به امید خدا
شروع کنم. فقط نگرانیم از درس هایی هست که می دونم باید از صفر بخونم تا آخر تابستون هم تمام کنم

گروه ارشد ۱۳۹۲ - شبگرد - ۲۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۱۸ ب.ظ

من مطالعه طراحی الگوریتم را با کتاب پوران پژوهش شروع کردم ولی از فصل اولش هیچی نفهمیدم یعنی زیر صفرم همیشه هم از این فصل سوال میاد چه منابعی بخونم تا این فصل را یاد بگیرم توی فصل اول ساختمان داده هم این مشکل را دارم بچه ها راهنمایی میکنید که چطوری این فصل را بخونم