تالار گفتمان مانشت
گروه ارشد ۱۳۹۲ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - komkom - 17 خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۴۵ ب.ظ

ممنون از تمام دوستان به خاطر راهنمائیهاشون
پاینده باشید

گروه ارشد ۱۳۹۲ - esisonic - 17 خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۵۱ ب.ظ

بچه ها....
حتما ً سعی کنید چند تا درس رو باهم شروع کنید (حداقل ۳ تا)
اگه تک درس بخونید باعث میشه سر کنکور نتونید موقع تست زنی رو درسا سوییچ کنید...!!

گروه ارشد ۱۳۹۲ - nomad:D - 17 خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۱۷ ب.ظ

به قول خانم سمیرا آدم خسته میشه.
می خوام فصل فصل بخونم
یعنی یه فصل از یک درس رو کامل بخونم بعد برم یه فصل از یک درس دیگه رو بخونم.

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - SaMiRa.e - 17 خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۲۴ ب.ظ

بچه ها من دوباره میخوام نظر بدم Big Grin
nomad جان شما چرا یه درسو صبح و یه درس دیگه را بعدازظهرنمیخونی ؟
اینطوریم خیلی خوبه ها Tongue

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - nomad:D - 17 خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۳۰ ب.ظ

(۱۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۲۴ ب.ظ)SaMiRa63 نوشته شده توسط:  بچه ها من دوباره میخوام نظر بدم Big Grin
nomad جان شما چرا یه درسو صبح و یه درس دیگه را بعدازظهرنمیخونی ؟
اینطوریم خیلی خوبه ها Tongue

آخه اون موقع باید خیلی درس بخونم که حالشو ندارم.Big Grin
ولی دیگه باید کم کم درست حسابی شروع کنم.
البته باید بگم که من پارسال بیشتر درسها رو خوندم.
ولی یه قول شما باید یه درس صبح بخونم و یه درس بعد از ظهر.
شما مشاور خوبی هستید. باز ازتون راهنمایی میطلبم Smile

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - mammad_asir - 17 خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۳۵ ب.ظ

این سوالو هر جا زدم جواب ندادن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من پرسمن سالخورده ویرایش ۷ رو دارم و پوران . ۲ فصل از پرسمن رو خوندم ولی اصلا معلوم نیست چی به چیه!!.آیا همش رو باید بخونیم؟فکر کنم اگه ۵ ماه فقط همینو بخونم چیزی نفهمم!!
اگه بخوام پرسمن و پوران رو با هم بخونم چه فصل هایی از این دو با هم مچ هستند؟من که چیزی نفهمیدم.

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - Masoud05 - 17 خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۳۶ ب.ظ

(۱۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۵۱ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  بچه ها....
حتما ً سعی کنید چند تا درس رو باهم شروع کنید (حداقل ۳ تا)
اگه تک درس بخونید باعث میشه سر کنکور نتونید موقع تست زنی رو درسا سوییچ کنید...!!

کاملا موافقم .
منم همیشه درسا رو با هم میخوندم ، اینطوری چند تا مزیت داره :
۱- فکرتون رو چند موضوع که همه درسی و در یک راستا هست ، پخش میشه
۲- اگه ۱ درس رو بخونید بزارید کنار ، فراموشی سراغتون میاد اما اگه چند درس با هم پیش بره ، مدت زمان بیشتری با کتاب سر وکار دارید و این تداوم باعث نشست اطلاعات درون مغز میشه
۳- خواندن ۱ درس به تنهایی میتونه باعث خستگی ذهنی بشه مخصوصا اگه کتاب کنکوری باشه

در کل بنظرم موازی خوندن خیلی خوبه اما مواظب افراط و تفریط باشید ، مسلما خوندن همه دروس با هم مثل قضیه کوبیدگی در سیستم عامله و بیشتر وقتتون سر سوئیچ بین دروس و یادآوری مطالب گذشته میشه .

گروه ارشد ۱۳۹۲ - egm1176 - 17 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۰۵ ب.ظ

(۱۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۳۶ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  در کل بنظرم موازی خوندن خیلی خوبه اما مواظب افراط و تفریط باشید ، مسلما خوندن همه دروس با هم مثل قضیه کوبیدگی در سیستم عامله و بیشتر وقتتون سر سوئیچ بین دروس و یادآوری مطالب گذشته میشه .

هم رشته ها زبون هم رو می فهمند اینه ها !! Smile
قضیه کوبیدگی خیلی ملموس بود!

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - engeneer_19 - 18 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۳ ق.ظ

سلام
من تازه این ترم درس تمام شد و میخوام از تابستون بعد امتحانای ترمم شروع کنم برای کنکور ارشد بخونم
رشته ام فناوری اطلاعات ه
یک سری جزوه از همین سایت دانلود کردم برای خوندن و یک سری کتابم خریده بودم از قبل
بنظرتون می ارزه کلاسی مثل کلاس دکتر حقیقت رو از شهرستان بیام تهران براش؟ یا همین جزوه که گذاشتید بخونم و همراه کتاب کافیه؟
یک سوال دیگه پارسه خوبه هزینه کنم برای کتابها و آزمونهاش؟

گروه ارشد ۱۳۹۲ - luna - 18 خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۴۰ ب.ظ

(۱۸ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۳ ق.ظ)engeneer_19 نوشته شده توسط:  یک سری جزوه از همین سایت دانلود کردم برای خوندن و یک سری کتابم خریده بودم از قبل
بنظرتون می ارزه کلاسی مثل کلاس دکتر حقیقت رو از شهرستان بیام تهران براش؟ یا همین جزوه که گذاشتید بخونم و همراه کتاب کافیه؟
یک سوال دیگه پارسه خوبه هزینه کنم برای کتابها و آزمونهاش؟

برای این سوالایی که پرسیدین بحث زیاد شده در تالار و نظرات افراد مختلف هم متفاوت بوده. فکر می کنم که هر کسی به خودش بستگی داره. این که چه مدل آدمیه. چه اطلاعاتی از درس داره و ...! مطمئنا دکتر حقیقت در این درس استاد خوبی هستند ولی اینکه می ارزه شما بیاین تهران یا نه رو خودتون باید تشخیص بدین. پارسه هم باز خیلی زیاد در موردش بحث شده برای بعضیا خیلی خوب بوده و برای بعضیا خیلی بد. بهتره خودتون نظر موافق ها و مخالف ها رو بخونید و تصمیم بگیرین.

(۱۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۳۵ ب.ظ)mammad_asir نوشته شده توسط:  من پرسمن سالخورده ویرایش ۷ رو دارم و پوران . ۲ فصل از پرسمن رو خوندم ولی اصلا معلوم نیست چی به چیه!!.آیا همش رو باید بخونیم؟فکر کنم اگه ۵ ماه فقط همینو بخونم چیزی نفهمم!!

اگه زبانتون خوبه انگلیسی پرسمن رو بخونین. فهمش راحت تره.

(۱۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۱۶ ب.ظ)komkom نوشته شده توسط:  سلام به همه ی دوستان خوبم
به نظرتون برا استارت از چه درسی شروع کنم؟

اول با درسی که دوست دارین و براتون ساده تره شروع کنید که بیفتین رو دور! بعد از اون شروع کنید درسایی که مهم تر هستند رو بخونید. درسای مهمی که توش ضعف دارین. سعی کنید در تابستون یه دور خوب اونا رو تموم کرده باشین.
البته این حرفا نسبیه و بازم بستگی به خودتون و روحیتون داره.

گروه ارشد ۱۳۹۲ - دانیال شیرافکن - ۱۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۵۲ ب.ظ

کسی میدونه الگوریتم CLRS چه فصلایی رو برای ارشد مطالعه کنیم؟

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - ماه بانو - ۱۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۲۹ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تو این تاپیک کتاب clrs رو قرار دادند و توی فایلش قسمت comment راهنمای مطالعه فصلاش هست
این قسمت comment همون فایل هست جداگانه آپلود کردم .
[attachment=4991]

گروه ارشد ۱۳۹۲ - ali reza - 21 خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۴۷ ب.ظ

موندم این ریاضی رو چیکارشم کنم.... پایه ام ضعیفه!
هر چی بیشتر میرم جلو میخوام دو تاش رو حذف کنم نمیشه...
میبینم باید هر ۴ تاش رو بخونم... بد جور ازش میترسم!

گروه ارشد ۱۳۹۲ - younes - 21 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۱۶ ب.ظ

سلام بچه ها یه سوال داشتم ( میدونم بحث تو قسمت منابع شده اما میخوام یه نتیجه قطعی بگیرم که آیا ارزش وقت گذاشتن رو داره Or نه؟ Blush)

به نظر شما سیستم عامل دکتر زمانی فر (راهنمای Schaum در طراحی سیستم عاملها ) رو بخونم؟ خوبه؟ با توجه به اینکه سیستم عامل مقسمی رو تا آخر مدیریت حافظه خوندم.

گروه ارشد ۱۳۹۲ - esisonic - 22 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۱۴ ق.ظ

(۲۱ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۱۶ ب.ظ)younes نوشته شده توسط:  به نظر شما سیستم عامل دکتر زمانی فر (راهنمای Schaum در طراحی سیستم عاملها ) رو بخونم؟ خوبه؟ با توجه به اینکه سیستم عامل مقسمی رو تا آخر مدیریت حافظه خوندم.
همون مقسمی از همه باحال تره...اون رو تمومش کن و بعدش یه عالمه تست بزن....!