تالار گفتمان مانشت
گروه ارشد ۱۳۹۲ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - siloi - 16 خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۲۸ ق.ظ

(۱۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۵۶ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها من یکی از افرادی ام که تصمیم جدی برای ارشد دارم ولی چون الان دارم امتحانای ترم اخر میدم از ۱۰ تیر شروع میکنم .

منم الان درگیر امتحانام.میخوام از۷ تیر شروع کنم Smile

گروه ارشد ۱۳۹۲ - Ely - 16 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۱ ق.ظ

سلام و خسته نباشید به دوستان گل؛ نیازبه راهنمایی در چندمورد دارم :
۱- من با درس زبان مشکل دارم , الان دارم Grammar in use را میخونم به همراه لغت,کتاب خیلی خوبیه ولی فکرمیکنم اگه کلاس زبان عمومی ارشد برم راحتتر پیش میرم . کسی هست که تا حالا زبان عمومی ارشد رفته باشه و راضی بوده باشه ؟ اگه رفته با چه استادی ؟ استاد رستمی نصیر خوبه ؟
۲- من پایه قوی در ساختمان داده و گسسته دارم . راستش حوصله خوندن مطالب تکراری و پراکنده داده را ندارم . به نظرتون ساختمان داده طورانی و پوران کافیه یا باید هورویتزرا هم خوند؟ در مورد گریمالدی چطور ؟ گسسته خیلی خوب بلدم نمیدونم خوندن گریمالدی (با توجه به اینکه علاقه مندم ) چقدر طول می کشه ؟ میترسم وقت کم بیارم .لطفا اگه کسی گریمالدی را خونده بگه چند روز و روزی چندساعت خونده ؟

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - samaneh@90 - 16 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۱۶ ب.ظ

(۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۰۷ ق.ظ)siloi نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
من ترم ۲ کارشناسی ناپیوسته ام.میخوام کنکور ۹۲ شرکت کنم.ی سری از کتابها و منابع رو تهیه کردم یعنی از این جهت مشکلی نیست.مشکلی ک هست اینه ک نمیدونم دروس این ترم رو بگذرونم و درس خوندن برای کنکور رو بعد از امتحانات این ترم شروع کنم یا همزمان و به صورت موازی هم دروس این ترم رو بخونم و هم برای کنکور؟
مشکل دیگه اینکه اگر قرار باشه شروع کنم نمیدونم از کجا و از چه درسی شروع کنم بهتره؟
اگر راهنماییم کنید ممنون میشم دوستان Blush

به نظر من الان شما درس های کارشناسی رو بخونین بهتره من خودم پارسال تابستون شروع کردم به درس ولی مهرماه سرم شدیدا شلوغ شد نتونستم ادامه بدم.SadSad

گروه ارشد ۱۳۹۲ - egm1176 - 16 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۵ ب.ظ

منم هستم!
پیش به سوی بی نهایت و فراتر از آن ! Smile

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - komkom - 16 خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۱۶ ب.ظ

سلام به همه ی دوستان خوبم
به نظرتون برا استارت از چه درسی شروع کنم؟

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - reyhaneh64 - 16 خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۳۹ ب.ظ

(۱۳ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  پیشنهاد : اگه مشغله کاری شما به نحوی است که تا نزدیکی های کنکور ادامه پیدا میکنه ، به دلیل کمبود وقت از خواندن گریمالدی خودداری کنید و یا در حد خواندن مباحث خاصی اکتفا کنید و بجاش روی لینز و CLRS وقت بزار

ممنون دوست عزیز
بله همینطوره
اما ۱ ماه آخرو میتونم برم مرخصی

لینزو قبلا ۲بار با حل تمریناش کامل خوندم، با نظریه کلا دیگه مشکلی ندارم Big Grin
اما clrs رو باید وقت بذارم.

گروه ارشد ۱۳۹۲ - SaMiRa.e - 16 خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۰۱ ب.ظ

(۱۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۱۶ ب.ظ)komkom نوشته شده توسط:  سلام به همه ی دوستان خوبم

شما ببین کدام درسهارو ضعیفی از همون شروع کن .
اینجورکه من دیدم بیشتر بچه ها با گسسته ومعماری شروع کردند.

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - دانیال شیرافکن - ۱۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۱۰ ب.ظ

(۱۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۵۶ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها من یکی از افرادی ام که تصمیم جدی برای ارشد دارم ولی چون الان دارم امتحانای ترم اخر میدم از ۱۰ تیر شروع میکنم .

با آرزوی موفقیت برای شما
۱۰ تیر خوبه ، برنامه ریزی کن که امسال قبول شی ایشاالله

گروه ارشد ۱۳۹۲ - esisonic - 16 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۹ ب.ظ

(۱۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۰۱ ب.ظ)SaMiRa63 نوشته شده توسط:  شما ببین کدام درسهارو ضعیفی از همون شروع کن .
با اینکار خیلی مخالفم...
باید از آسون ترین درس شروع کرد ... همه با گسسته شروع میکنن چون پیش نیاز ۴ تا درس دیگه است...!!!
اگه با سخت ترین درس شروع کنید از درس خوندن زده می شید...!!!

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - Masoud05 - 16 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۳ ب.ظ

(۱۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۰۱ ب.ظ)SaMiRa63 نوشته شده توسط:  
(16 خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۱۶ ب.ظ)komkom نوشته شده توسط:  سلام به همه ی دوستان خوبم

شما ببین کدام درسهارو ضعیفی از همون شروع کن .

موافقم . سخت ترین ها رو زودتر شروع کنید ، اگه توی استارت اولیه مشکل دارید با یه درسی که بهش علاقه دارید شروع کنید و ۲ یا ۳ درس سخت رو باهاش همزمان جلو ببرید
من تجربیاتم رو تو لینک زیر نوشتم ، راجع به این موضوع هم بحث شده ، شاید بدردت بخوره :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(۱۶ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۹ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  
(16 خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۰۱ ب.ظ)SaMiRa63 نوشته شده توسط:  شما ببین کدام درسهارو ضعیفی از همون شروع کن .
با اینکار خیلی مخالفم...
باید از آسون ترین درس شروع کرد ... همه با گسسته شروع میکنن چون پیش نیاز ۴ تا درس دیگه است...!!!

رعایت پیشنیاز خوبه . گسسته هم درس مناسبیه اما اینکه پیشنیازها باید رعایت بشه یا نه بسته به سطح داوطلب داره ، اگه کطالبی از دروس یادتونه زیاد نمیخواد تو فکر پیشنیاز باشید . با شروع از درس ساده مخالفم .

گروه ارشد ۱۳۹۲ - SaMiRa.e - 17 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۴ ق.ظ

(۱۶ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۹ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  با اینکار خیلی مخالفم...

ببین یه نفر که هدفش قبولی هیچ وقت از درس زده نمیشه البته شاید یه مقدار احساس خستگی بکنه ولی دیگه رو قلتک افتاده .
تازه اگه آسونها بمونه برای آخر به نظر من خیال آدم راحتتره .
اینم که شما مخالفی نظرتون محترمه ، خوب هرکسی یه نظری داره دیگه . ( مصاحبه آقامسعود هم خیلی میتونه کمک کنه .)

گروه ارشد ۱۳۹۲ - nomad:D - 17 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۵ ق.ظ

دوستان!
من می خوام هر دفعه یه درس رو بخونم ,تموم کنم و بعد برم سر درس بعدی
نظرتون چیه؟

گروه ارشد ۱۳۹۲ - SaMiRa.e - 17 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۴۸ ق.ظ

(۱۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۵ ق.ظ)nomad:D نوشته شده توسط:  دوستان!
نظرتون چیه؟

به نظر من خسته کننده میشه ، تازه خیلی وقت گیره . ( ببخشید این نظر شخصی بودTongue )

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - nomad:D - 17 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۵۳ ق.ظ

(۱۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۴۸ ق.ظ)SaMiRa63 نوشته شده توسط:  
(17 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۵ ق.ظ)nomad:D نوشته شده توسط:  دوستان!
نظرتون چیه؟

به نظر من خسته کننده میشه ، تازه خیلی وقت گیره . ( ببخشید این نظر شخصی بودTongue )

راستش خیلی حال درس خوندن ندارم.
فقط برای اینکه فعلا شروع کنم تا بعد ببینم حس درس خوندنم میاد که بشینم درست و حسابی بخونم.

گروه ارشد ۱۳۹۲ - SaMiRa.e - 17 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۳ ب.ظ

(۱۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۵۳ ق.ظ)nomad:D نوشته شده توسط:  راستش خیلی حال درس خوندن ندارم.
فقط برای اینکه فعلا شروع کنم تا بعد ببینم حس درس خوندنم میاد که بشینم درست و حسابی بخونم.

منم اوایل اصلا حسم نبود درس بخونم ، وقتی یه چندتایی مرجع خریدم وحجمشونودیدم کلا خورد توذوقم Confused آخه راستش ترسیدم نتونم تمومشون کنم ولی یه مدت که فکرکردم دیدم من قبلا رمان میخوندم اونم چند جلدی ولی همه را یک هفته ای تموم میکردم ، چرااین کتابارانتونم بخونم .Angel
برای همین تصمیم گرفتم کتابهای مرجع راتااواسط شهریور مثل یه کتاب مهیج بخونم تادستم بیاد چی به چیه وبعد شروع کنم به خوندن به صورت خیلی جدی برای کنکور.
من اینطوری برای خودم حس وانگیزه ایجاد کردم . Tongue