تالار گفتمان مانشت
گروه ارشد ۱۳۹۲ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - شیواخانم - ۱۲ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۱۶ ب.ظ

[b]من از ۱۶ خرداد شروع میکنم.صفر صفرم.چون رشته ی من ICT هست و فقط از شبکه میدونم ومخابرات.امیدوارم دوستای خوب که کمکم کنن پیداکنم.[/b]

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - دانیال شیرافکن - ۱۲ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ

(۱۱ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۵۰ ب.ظ)Victorious نوشته شده توسط:  من هم شروع کردم یک بار اسفند شروع کردم بعد از چند هفته رها کردم رفتم دنبال کارهای دیگه
دوباره از خرداد شروع کردم من چند روز خیلی خوب پیش می رم بعد چند روز اصالا نمی خونم دوباره چند روز ...
با اینکه هدف، حوصله ... همه چیزم دارم ولی نمی دونم این حال و روز درس خوندن من بعدا اذیتم می کنه یا نه

اول هدف تعیین کن ، بعدش برای رسیدن بهش تلاش کن ، نه تلاش ۲۰ یا ۳۰ درصدی ، بلکه تلاش ۱۰۰ درصدی و با انگیزه
از امروز دوباره شروع کن و هرگز متوقف نشو و اگه روحیت کم شد بیا همین جا خودمون درستت می کنیم
تو باید رتبه تک رقمی بیاری

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - younes - 12 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۰۹ ب.ظ

(۱۲ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ)دانیال شیرافکن نوشته شده توسط:  اگه روحیت کم شد بیا همین جا خودمون درستت می کنیم
تو باید رتبه تک رقمی بیاری

خیلی با حال بود .Big Grin تعمیرگاه راه انداختی آقا دانیال؟ دست ما رو هم بگیر Heart

گروه ارشد ۱۳۹۲ - samaneh_aftab - 13 خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۴۴ ق.ظ

ممنون بچه ها که بهم روحیه دادین. از این به بعد بیشتر میخونم

گروه ارشد ۱۳۹۲ - esisonic - 13 خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۴۵ ب.ظ

منم از اول اسفند که شروع کردم میانگین روزام بیشتر از ۳ ساعت نمیشه (بعضی روزا ۱ ساعت...بعضی روزا ۵ ساعت)
البته بیشتر هم کشش ندارم...!
ولی بعد امتحانا از خجالتش در میام Big Grin

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - SaMiRa.e - 13 خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۲۹ ب.ظ

به نظر من آدم ۲ الی ۳ ساعت بخونه ولی مفید باشه . ( جمله فیلسوفانه بودا ) Cool
من شده یه ۴ ۵ ساعتی میام پای کتابا ولی همش فکرم جای دیگه ایه Tongue

گروه ارشد ۱۳۹۲ - esisonic - 13 خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۰۶ ب.ظ

(۱۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۲۹ ب.ظ)SaMiRa63 نوشته شده توسط:  به نظر من آدم ۲ الی ۳ ساعت بخونه ولی مفید باشه . ( جمله فیلسوفانه بودا ) Cool
من شده یه ۴ ۵ ساعتی میام پای کتابا ولی همش فکرم جای دیگه ایه Tongue
منم ۲،۳ ساعت مفید رو حساب میکنم...
یه کورنومتر دارم...وقتی میخوام شروع کنم به خوندن فعالش میکنم...وقتی فکرم میره جای دیگه غیر فعاله...
به ساعت نگاه میکنم میبینم ۳ ساعت گذشته...به کورنومتر نگاه میکنم میبینم ۱ ساعت رفته...!!! Big Grin

گروه ارشد ۱۳۹۲ - asp_vb - 13 خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۲۸ ب.ظ

برای همتون آرزوی موفقیت دارم

یادتون باشه باید به اندازه ی آرزوتون تلاش کنید و وسطش کم نیارید

مطمئن باشید

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - دانیال شیرافکن - ۱۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۲۶ ب.ظ

دوستان به این صفحه هم یه سری بزنید
من خودم تاپیکشو راه اندازی کردم
امیدوارم که همه با هم به نتیجه برسیم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این صفحه را به دوستان خود هم بگویید.

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - Masoud05 - 13 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ

(۱۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۳۵ ب.ظ)reyhaneh64 نوشته شده توسط:  با سلام حضور مانشتیای عزیزم
من متاسفانه و یا خوشبختانه مجدد میخونم
و با روزی ۲ ساعت( به دلیل مشغله کاری ) شروع کردم با گریمالدی.
برای همه شما آرزوی موفقیت میکنم.

پیشنهاد : اگه مشغله کاری شما به نحوی است که تا نزدیکی های کنکور ادامه پیدا میکنه ، به دلیل کمبود وقت از خواندن گریمالدی خودداری کنید و یا در حد خواندن مباحث خاصی اکتفا کنید و بجاش روی لینز و CLRS وقت بزار

گروه ارشد ۱۳۹۲ - skygirl_00 - 14 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۰۸ ب.ظ

من ۳ هفته پیش تمام منابع رو تهیه کردم . هدف و انگیزم دارم اما هی این ور اونور می کنم تا سر این کتابا نرم اگم میشینم نهایتا ۲۰ مین بعد پا میشم تا نیم ساعت بعد میام سراغش. ۳ هفته کارم اینه. لااقل روزای اولم نیس ک بگم ایراد نداره ۳ هفته شده و من هرشب در حسرت روزی ک گذشت. نصف وقتم واس حسرت خوردن و پشیمونی میره باور کنین

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - دانیال شیرافکن - ۱۴ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۳۱ ب.ظ

(۱۴ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۰۸ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  من ۳ هفته پیش تمام منابع رو تهیه کردم . هدف و انگیزم دارم اما هی این ور اونور می کنم تا سر این کتابا نرم اگم میشینم نهایتا ۲۰ مین بعد پا میشم تا نیم ساعت بعد میام سراغش. ۳ هفته کارم اینه. لااقل روزای اولم نیس ک بگم ایراد نداره ۳ هفته شده و من هرشب در حسرت روزی ک گذشت. نصف وقتم واس حسرت خوردن و پشیمونی میره باور کنین

اگه واقعا انگیزه و هدف داشته باشی ، میشینی میخونی
یا اینکه متوجه نیستی داره دیر میشه یا اینکه سرت جایی گرمه که برات دلبستگی ایجاد کرده
پشیمونی دقیقا نقطه مقابل خوشحالی هست اگه یه روز شروع کنی و یه مبحثی رو واقعا بفهمی ، انقدر خوشحالی که فردای اون روز ناخودآگاه به طرف درس کشیده میشی
فعلا با روزی ۲ تا ۳ ساعت مفید شروع کن . ایشاالله نتیجه میگیری
اگه هم مشکل درسی داشتی بیا توی تاپیک زیر شاید بچه ها کمک کردن و مشکل رو حل کردن

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه ارشد ۱۳۹۲ - esisonic - 15 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۷ ق.ظ

بچه های مانشتی...

میدونین فرق درس خونا با اونایی که درس نمیخونن چیه؟؟؟

خیلی سادس...
اونا عادت دارن دارن بشینن رو کتاب و کامل یکی ، دو ساعت متمرکز بشن رو درس...
ولی اون یکی ها این عادت رو ندارن...تا میان یه مبحث رو بخونن خسته میشن...این باعث میشه نتونن رو درس متمرکز شن
...
پس بیایین عادت کنیم درس بخونیم و تا مبحث رو نگرفتیم از رو کتاب بلند نشیم

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - دانیال شیرافکن - ۱۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۳۳ ب.ظ

بچه ها :
میدونستید که اگه یک مثلت متساوی الاضلاع با ضلع ۲ داشته باشیم میتونیم اون مثلث رو به ۴ تا مثلث متساوی الاضلاع با ضلع ۱ تبدیل کنیم ؟
نکته ای از گسسته

گروه ارشد ۱۳۹۲ - samaneh@90 - 15 خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۵۶ ب.ظ

سلام بچه ها من یکی از افرادی ام که تصمیم جدی برای ارشد دارم ولی چون الان دارم امتحانای ترم اخر میدم از ۱۰ تیر شروع میکنم .