تالار گفتمان مانشت
گروه ارشد ۱۳۹۲ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه ارشد ۱۳۹۲ - azad_ahmadi - 08 خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۱۲ ب.ظ

سلام دوستان. منم امسال نتیجه ی مطلوبی نگرفتم. فارغ التحصیل مهر ۹۰ ام. اگه خدا بخواد، به یاری حق ۹۲ به هدفم می رسم. منم زبان رو شروع کردم. البته ۵۰۴ رو تموم کردم و دارم همراه مرورش، تافل رو هم می خونم. و قصد دارم تابستون رو درسایی که نخونده بودم برا ۹۱ بخونم.(ریاضیات و کامپایلر و ..). درسای سنگینتر رو گزاشتم برا اویل که اذیت نکنند بعد ها.
----------------
برای همه آرزوی موفقیت. بخونیم که بسیار زود تر از آنچه فکر می کنیم زمان می گذرد.

گروه ارشد ۱۳۹۲ - egm1176 - 08 خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۲۰ ب.ظ

سلام . من یه چیزایی شنیدم که مثل اینکه قراره ریاضی مهندسی و محاسبات از کنکور حذف بشه!!! اگه کسی از درستی یا نادرستی این مورد خبری داره بگه لطفا...

گروه ارشد ۱۳۹۲ - esisonic - 08 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۱ ب.ظ

(۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۲۰ ب.ظ)egm1176 نوشته شده توسط:  من یه چیزایی شنیدم که مثل اینکه قراره ریاضی مهندسی و محاسبات از کنکور حذف بشه!!!
یعنی خدا از دهنت بشنوه...کاش فقط ریاضی مهندسی حذف بشه...آخه محاسبات عددی خدایی درس خیلی شیرینیه!!

گروه ارشد ۱۳۹۲ - M.H.P - 08 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۳ ب.ظ

(۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۲۰ ب.ظ)egm1176 نوشته شده توسط:  من یه چیزایی شنیدم که مثل اینکه قراره ریاضی مهندسی و محاسبات از کنکور حذف بشه!!!

از گجا شنیدی؟معتبر بودنشو میگم

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - fateme66 - 09 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۰ ق.ظ

(۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۱ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  
(08 خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۲۰ ب.ظ)egm1176 نوشته شده توسط:  من یه چیزایی شنیدم که مثل اینکه قراره ریاضی مهندسی و محاسبات از کنکور حذف بشه!!!
یعنی خدا از دهنت بشنوه...کاش فقط ریاضی مهندسی حذف بشه...آخه محاسبات عددی خدایی درس خیلی شیرینیه!!
خدا نکنه ریاضی مهندسی حذف بشه،باز آمار حذف بشه یه چیزی.Big Grin

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - Ely - 09 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۸ ب.ظ

(۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۲۰ ب.ظ)egm1176 نوشته شده توسط:  سلام . من یه چیزایی شنیدم که مثل اینکه قراره ریاضی مهندسی و محاسبات از کنکور حذف بشه!!! اگه کسی از درستی یا نادرستی این مورد خبری داره بگه لطفا...
کاش زودتر معلوم بشه ..Sad

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - mammad_asir - 09 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۵ ب.ظ

(۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۰۷ ق.ظ)siloi نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
من ترم ۲ کارشناسی ناپیوسته ام.میخوام کنکور ۹۲ شرکت کنم.ی سری از کتابها و منابع رو تهیه کردم یعنی از این جهت مشکلی نیست.مشکلی ک هست اینه ک نمیدونم دروس این ترم رو بگذرونم و درس خوندن برای کنکور رو بعد از امتحانات این ترم شروع کنم یا همزمان و به صورت موازی هم دروس این ترم رو بخونم و هم برای کنکور؟
مشکل دیگه اینکه اگر قرار باشه شروع کنم نمیدونم از کجا و از چه درسی شروع کنم بهتره؟
اگر راهنماییم کنید ممنون میشم دوستان Blush
سلام من هم شرایط شما رو دارم و درسم تموم شد به نظر من بهتره یک ماه اول فقط بخونید و بدون برنامه ریزی تا دستتون بیاد بعد برنامه ریزی کنید
من که این کار رو میکنم

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - hamidkhl - 09 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۷ ب.ظ

(۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۲۰ ب.ظ)egm1176 نوشته شده توسط:  سلام . من یه چیزایی شنیدم که مثل اینکه قراره ریاضی مهندسی و محاسبات از کنکور حذف بشه!!! اگه کسی از درستی یا نادرستی این مورد خبری داره بگه لطفا...

لطفاً حتماً منبع این شنیدتونو بگید! چون ممکنه در تصمیم گیری بعضی ها تاثیر داشته باشه!

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - mammad_asir - 09 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۱۱ ب.ظ

(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۳ ب.ظ)دانیال شیرافکن نوشته شده توسط:  من که فقط ریاضی مهندسی و کامپایلر نمیخونم ولی بقیه رو خیلی خیلی با تسلط خواهم خواند و وقتمو روی این دوتا درسی که اصلا نمی فهمم نمیزارم . برای شما هم آرزوی موفقیت دارم
کامپایلر به این راحتی!!!!!!!!!!!!آخه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - siloi - 09 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۲۹ ب.ظ

(۰۹ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۵ ب.ظ)mammad_asir نوشته شده توسط:  
(08 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۰۷ ق.ظ)siloi نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
من ترم ۲ کارشناسی ناپیوسته ام.میخوام کنکور ۹۲ شرکت کنم.ی سری از کتابها و منابع رو تهیه کردم یعنی از این جهت مشکلی نیست.مشکلی ک هست اینه ک نمیدونم دروس این ترم رو بگذرونم و درس خوندن برای کنکور رو بعد از امتحانات این ترم شروع کنم یا همزمان و به صورت موازی هم دروس این ترم رو بخونم و هم برای کنکور؟
مشکل دیگه اینکه اگر قرار باشه شروع کنم نمیدونم از کجا و از چه درسی شروع کنم بهتره؟
اگر راهنماییم کنید ممنون میشم دوستان Blush
سلام من هم شرایط شما رو دارم و درسم تموم شد به نظر من بهتره یک ماه اول فقط بخونید و بدون برنامه ریزی تا دستتون بیاد بعد برنامه ریزی کنید
من که این کار رو میکنم
ممنون از راهنمایی تون Smile

گروه ارشد ۱۳۹۲ - esisonic - 09 خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۲۱ ب.ظ

ریاضی مهندسی که خیلی سخته...چرا میگین حذف نشه؟؟؟

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - دانیال شیرافکن - ۰۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۵۸ ب.ظ

(۰۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۱۱ ب.ظ)mammad_asir نوشته شده توسط:  
(07 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۳ ب.ظ)دانیال شیرافکن نوشته شده توسط:  من که فقط ریاضی مهندسی و کامپایلر نمیخونم ولی بقیه رو خیلی خیلی با تسلط خواهم خواند و وقتمو روی این دوتا درسی که اصلا نمی فهمم نمیزارم . برای شما هم آرزوی موفقیت دارم
کامپایلر به این راحتی!!!!!!!!!!!!آخه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فکر کنم تمرکز ندارم روی کامپایلر

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - fateme66 - 09 خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۲۷ ب.ظ

(۰۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۲۱ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  ریاضی مهندسی که خیلی سخته...چرا میگین حذف نشه؟؟؟
برای من برعکسه،ریاضی مهندسی رو تقریبا خوب خوندم و مسلطم اما در مورد آمار اینطور نیستم.

گروه ارشد ۱۳۹۲ - samaneh_aftab - 10 خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۱۳ ب.ظ

منم هستم
با شرایط و وقت بسیار کم
(تو این تاپیک توضیح دادم:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
)

به منم روحیه بدید

فعلا دارم روزی ۲ ساعت درس میخونم(بهم نخندیناااااااااا همینم خیلی زیاده Big Grin ) و با این درسا شروع کردم:
گسسته ، ساختمان داده، نظریه ، زبان

به نظرتون فعلا" خوبه؟

گروه ارشد ۱۳۹۲ - SaMiRa.e - 10 خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۵۵ ب.ظ

(۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۱۳ ب.ظ)samaneh_aftab نوشته شده توسط:  منم هستم
با شرایط و وقت بسیار کم
(تو این تاپیک توضیح دادم:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
)

به منم روحیه بدید

فعلا دارم روزی ۲ ساعت درس میخونم(بهم نخندیناااااااااا همینم خیلی زیاده Big Grin ) و با این درسا شروع کردم:
گسسته ، ساختمان داده، نظریه ، زبان

به نظرتون فعلا" خوبه؟

خیلی هم خوب داری جلو میری ،من خودم وقت آزاد زیاد دارم ولی همین ۲ ساعت میخونم ( الان روحیه دادم بهتون که یکی از رقیباتون اصلا درسخون نیست Big Grin )
درس هایی را هم که برای شروع انتخاب کردی خوبه ، ولی یه پیشنهاد زبان و هرشب نیم ساعت وقت بذار بخون خیلی کمکت میکنه .