تالار گفتمان مانشت
گروه ارشد ۱۳۹۲ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه ارشد ۱۳۹۲ - M.H.P - 05 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۵۴ ب.ظ

(۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۴۳ ب.ظ)دانیال شیرافکن نوشته شده توسط:  راستی بچه ها ، آمار چی بخونیم که بتونیم بفهمیم جریان چیه و بتونیم تست بزنیم؟؟؟
خیلی گشتم کتاب خوبی پیدا کنم ولی فکر کنم چون خودم توی آمار خنگ تشریف دارم ، نتونستم منبع خوبی پیدا کنم.
چی پیشنهاد میکنین دوستان؟؟؟؟
همه میگن آمار طورانی -پارسه

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - yaser_ilam_com - 05 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۵۸ ب.ظ

(۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۹ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  [quote='دانیال شیرافکن' pid='92171' dateline='1337966038']
[quote='yaser_ilam_com' pid='91712' dateline='1337897560']
[quote='arshad91' pid='91708' dateline='1337896089']
برای آمار، آماره پارسه رو بخون. به صورت تکی هم تو موسسش میفروشن .فک کنم ۱۷ تومن باشه.البته من خودمم هنوز نخوندم.
نه این کتاب رو من موسسه نخریدم میدان انقلاب دوستم برام خرید ۷۵۰۰ ،یعنی این رو نیاز نیست از موسسه بخری برو میدان انقلاب هست

گروه ارشد ۱۳۹۲ - M.H.P - 05 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۰۶ ب.ظ

(۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۵۸ ب.ظ)yaser_ilam_com نوشته شده توسط:  نه این کتاب رو من موسسه نخریدم میدان انقلاب دوستم برام خرید ۷۵۰۰ ،یعنی این رو نیاز نیست از موسسه بخری برو میدان انقلاب هست
دست دوم؟یا نو؟
یعنی انقلاب ارزون تر؟

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - yaser_ilam_com - 05 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۶ ب.ظ

(۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۰۶ ب.ظ)M.H.P نوشته شده توسط:  
(05 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۵۸ ب.ظ)yaser_ilam_com نوشته شده توسط:  نه این کتاب رو من موسسه نخریدم میدان انقلاب دوستم برام خرید ۷۵۰۰ ،یعنی این رو نیاز نیست از موسسه بخری برو میدان انقلاب هست
دست دوم؟یا نو؟
یعنی انقلاب ارزون تر؟
ببین اونی که من خریدم مال آقای طورانی هستش انتشارات زیتون سبز یعنی استاد طورانی مجزا اینو چاپ کرده پاییز ۸۸ قیمت ۷۵۰۰

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - younes - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۵۲ ق.ظ

من کتاب آمار طورانی رو ، از بس که تعریفش رو شنیدم خریدم . دارم میخونم واقعا خیلی خوب گفته. حجمش زیاده اما اول کتاب نوشته سوالات مهندسی نرم افزار در چهار سال گذشته از ۵ سوال ، ۴ سوال مربوط به مباحث برآورد نقطه ای و آزمون فرض (یعنی فقط فصل ۵ کتاب) اومده و ۱ سوال از فصل های دیگه. عکس کتاب رو پیوست کردم.
مشخصات :
عنوان کتاب: آمار و احتمال مهندسی
مولف : محسن طورانی
ناشر: حرکت نو
ویرایش:۸۹
چاپ: چهارم
چاپ اول : ۱۳۸۶
طرح جلد : موسسه آموزش عالی آزاد پارسه
قیمت : ۱۶۰۰۰ تومان[attachment=4647]

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - fateme66 - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۵۴ ب.ظ

(۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۵۲ ق.ظ)younes نوشته شده توسط:  من کتاب آمار طورانی رو ، از بس که تعریفش رو شنیدم خریدم . دارم میخونم واقعا خیلی خوب گفته. حجمش زیاده اما اول کتاب نوشته سوالات مهندسی نرم افزار در چهار سال گذشته از ۵ سوال ، ۴ سوال مربوط به مباحث برآورد نقطه ای و آزمون فرض (یعنی فقط فصل ۵ کتاب) اومده و ۱ سوال از فصل های دیگه. عکس کتاب رو پیوست کردم.
مشخصات :
عنوان کتاب: آمار و احتمال مهندسی
مولف : محسن طورانی
به توزیع موضوعی که اول کتاب گفته توجه نکنید، دو سال میشه که برخلاف این حرف سوال میاد.

گروه ارشد ۱۳۹۲ - esisonic - 07 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۲۳ ق.ظ

منم همونیو که آقای Younes دارن رو گرفتم...الآن صفحه ی ۲۲۰ ام...واقعا ً خوب توضیح داده...فقط یخورده خیلی زیاده...Big Grin

گروه ارشد ۱۳۹۲ - sa16ra - 07 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۷ ق.ظ

سلام به همه ی دوستان
امسال من هم اومدم جزء مانشتی ها!تجربه کنکور ۹۱ داشتم خوب ندادم اما حداقل الان میدونم کجا هستم و از کجا شروع کنم. هممون ۸ ماه مفید وقت داریم,پس میتونیم
من که از ۱۰ خرداد شروع میکنم و تصمیم دارم با ۵ تا درسی که ضعیفم استارت بزنم
ریاضی مهندسی
مدارالکتریکی
نظریه
آمار
سیستم عامل
اگه بتونم اینها رو تابستون تموم کنم که عالی میشه...برای زبان هم که هم کلاس میرم هم هر روز تقریبی ۱ ساعت میخونم
پس>>>>>>>>>>>>>.حرکت.........................

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - دانیال شیرافکن - ۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۲ ب.ظ

(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۷ ق.ظ)sa16ra نوشته شده توسط:  سلام به همه ی دوستان
امسال من هم اومدم جزء مانشتی ها!تجربه کنکور ۹۱ داشتم خوب ندادم اما حداقل الان میدونم کجا هستم و از کجا شروع کنم. هممون ۸ ماه مفید وقت داریم,پس میتونیم
ریاضی مهندسی
مدارالکتریکی
نظریه
آمار
سیستم عامل
اگه بتونم اینها رو تابستون تموم کنم که عالی میشه...برای زبان هم که هم کلاس میرم هم هر روز تقریبی ۱ ساعت میخونم

به نظر من دور ریاضی مهندسی رو یک خط قرمز بکش چون خیلی سخته و وقت گیر و اگه شروع کنی ممکنه که از کنکور و درس خوندن زده بشی ، پیشنهاد میکنم بجای ریاضی مهندسی ، آمار و محاسبات و گسسته رو خوب بخونی چون که احتمال درصد زدشون از ریاضی مهندسی خیلی بهتره و دروس شیرینی هم هستن .
نظریه با کتاب مقسمی شروع کن
آمار با مدرسان شروع کن و در ادامه از جزوه پارسه کمک بگیر
سیستم هامل هم با مقسمی شروع کن و همزمان پوران رو هم مطالعه کن و در آخر هم حتما جزوه پارسه رو بخون
من ۵ خرداد شروع کردم و مفید ۸ ماه دیگه وقت دارم و امسال هم رتبم حدود ۱۰۰۰ شد .
امیدوارم که ارشد ۹۲ تک رقمی بشی .

گروه ارشد ۱۳۹۲ - hamidkhl - 07 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۶ ب.ظ

منم برای کنکور ۹۲ خواهم خواند!

یه ماهی هست سربازیم تموم شده کنکور امسال هم نخونده بودم و قاعدتاً نتیجه مطلوب نگرفتم

چنتا مشکل دارم: یکی اینکه باید برم سر کار و وقت کم دارم پس زود شروع می کنم، دوم اینکه یه مدتی از درس ها دور بودم

ولی انگیزه ی بالایی دارم (هر چند ۳بار تو کنکور شکست خوردم! Big Grin)

با ریاضی و زبان و چنتا درس مشترک که مورد علاقم هستن شروع می کنم و با دیتا بیس

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - sa16ra - 07 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۵ ب.ظ

(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۲ ب.ظ)دانیال شیرافکن نوشته شده توسط:  
(07 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۷ ق.ظ)sa16ra نوشته شده توسط:  سلام به همه ی دوستان
ریاضی مهندسی
مدارالکتریکی
نظریه
آمار
سیستم عامل

به نظر من دور ریاضی مهندسی رو یک خط قرمز بکش چون خیلی سخته و وقت گیر و اگه شروع کنی ممکنه که از کنکور و درس خوندن زده بشی ، پیشنهاد میکنم بجای ریاضی مهندسی ، آمار و محاسبات و گسسته رو خوب بخونی چون که احتمال درصد زدشون از ریاضی مهندسی خیلی بهتره و دروس شیرینی هم هستن .
نظریه با کتاب مقسمی شروع کن
آمار با مدرسان شروع کن و در ادامه از جزوه پارسه کمک بگیر
سیستم هامل هم با مقسمی شروع کن و همزمان پوران رو هم مطالعه کن و در آخر هم حتما جزوه پارسه رو بخون
من ۵ خرداد شروع کردم و مفید ۸ ماه دیگه وقت دارم و امسال هم رتبم حدود ۱۰۰۰ شد .
امیدوارم که ارشد ۹۲ تک رقمی بشی .
از راهنماییتون ممنون اما کمی گیجم کردید اگه قراره به دانشگاههای تهران فکرکنیم نباید دور درسی رو خط بکشیم..ریاضی مهندسی سخته اما میشه فصلهایی که احتمال سوال ازشون بیشتره باید حتما خونده بشه مثل سری فوریه..
من آمار رو تصمیم دارم با پارسه سروع کنم به نظرم خیلی خوب مساأل رو باز کرده و کامل هست
در مورد نظریه با مقسمی موافقم
همه نتیجه ی تلاششون رو میبینند امیدوارم بتونیم جز بهترین ها باشیم

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - دانیال شیرافکن - ۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۳ ب.ظ

من که فقط ریاضی مهندسی و کامپایلر نمیخونم ولی بقیه رو خیلی خیلی با تسلط خواهم خواند و وقتمو روی این دوتا درسی که اصلا نمی فهمم نمیزارم . برای شما هم آرزوی موفقیت دارم

گروه ارشد ۱۳۹۲ - esisonic - 07 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۸ ب.ظ

(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۵ ب.ظ)sa16ra نوشته شده توسط:  از راهنماییتون ممنون اما کمی گیجم کردید اگه قراره به دانشگاههای تهران فکرکنیم نباید دور درسی رو خط بکشیم
چرا میتونی...
کافیه با درسای دیگه جبرانش کنی!!
یه نگاه به رتبه های ۱ بنداز...طرف ریاضی رو صفر زده ... بقیه رو فیکس ۶۰ زده...شده رتبه ۱ معماری

گروه ارشد ۱۳۹۲ - دانیال شیرافکن - ۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۵۷ ب.ظ

من که میگم برنامه ریزی خیلی مهمه
فقط یک هفته رفتم دنبال کتاب ها ی خوب گشتم و جمع آوریشون کردم
بعدش ۵ روز نشستم برنامه ریزی کردم (یه برنامه ریزی من درآوردی خیلی توپ)
بعدش هم شروع کردم

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - sa16ra - 07 خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۰۷ ب.ظ

(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۵۷ ب.ظ)دانیال شیرافکن نوشته شده توسط:  من که میگم برنامه ریزی خیلی مهمه
فقط یک هفته رفتم دنبال کتاب ها ی خوب گشتم و جمع آوریشون کردم
بعدش ۵ روز نشستم برنامه ریزی کردم (یه برنامه ریزی من درآوردی خیلی توپ)
بعدش هم شروع کردم

شما تمام درس ها رو با هم میخونید؟ یا یه سری رو میخونید میذارید کنار بعدا میرید سراغ سری بعد