تالار گفتمان مانشت
گروه ارشد ۱۳۹۲ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه ارشد ۱۳۹۲ - siloi - 29 فروردین ۱۳۹۱ ۰۳:۳۲ ب.ظ

بچه ها
بنظرتون تو نمایشگاه کتاب کتابهای پارسه رو تکی میفروشن؟
ی سوال دیگه:
پک کامل کتابهای پوران پژوهش تو چه رنج قیمتی هست؟

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - پشتکار - ۲۹ فروردین ۱۳۹۱ ۰۳:۴۳ ب.ظ

(۲۸ فروردین ۱۳۹۱ ۰۲:۵۱ ب.ظ)یاقوت سرخ نوشته شده توسط:  من برنامه ریزیم رو اینجا میذارم ، بچه ها نظرشون رو بگن.Blush

از ۲۶/فروردین تا ۱/ تیر ( تولدم مبارک!Tongue )

============================================
از ساعت ۲۱ تا ۲۴

شنبه : سیستم عامل پارسه حقیقت
یک شنبه : نظریه پیتر لینز
دوشنبه: مدار مانو
سه شنبه: معماری مانو
چهار شنبه : ساختمان قدسی

===========================================
پنج شنبه و جمعه

از ساعت ۹ تا ۱۲ سیستم عامل و ساختمان
از ساعت ۱۴ تا ۱۷ معماری و نظریه
از ساعت ۲۰ تا ۲۱:۳۰ مدار

این برنامه اگه واقعا پی گیری بشه معجزه می کنه
موفق باشیدSmile

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - nomad:D - 30 فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۱۳ ب.ظ

(۲۹ فروردین ۱۳۹۱ ۱۱:۳۸ ق.ظ)Ely نوشته شده توسط:  
(28 فروردین ۱۳۹۱ ۰۹:۰۳ ب.ظ)nomad:D نوشته شده توسط:  برای زبان چییییییییییییییی بخووووووووووننننننننننننننننننننم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

گرامر را با Grammar in use شروع کن فعلا, به نظر من که خوبه و لغت هم که ماکزیمم ۵۰۴ و تافل را که شروع کنی ایشالله تا قبل کنکور تموم می کنی . ولی ماکزیمم را هر چه زودتر شروع کن چون تافلش یه خورده سخته .در مورد زبان تخصصی هم هنوز به نتیجه خاصی نرسیدم.Blush

مرسی از راهنماییت دوست عزیز.

گروه ارشد ۱۳۹۲ - Mahbanoo313 - 30 فروردین ۱۳۹۱ ۰۲:۲۶ ب.ظ

منم می خوام شروع کنم . رفتم یه دفتر برنامه ریزی گرفتم . یه وقت مشاوره تحصیلی هم گرفتم که ان شا الله شروع کنم . از اون جایی که سر کار میرم باید از الان شروع کنم تا وقت کم نیارم .
ممنون از حضور و همراهی همتون

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - شبگرد - ۳۱ فروردین ۱۳۹۱ ۰۵:۳۲ ب.ظ

(۲۸ فروردین ۱۳۹۱ ۰۸:۰۶ ب.ظ)شبگرد نوشته شده توسط:  بچه ها من برای کنکور ITمیخام بخونم میخاستم بدونم برای طراحی الگوریتم پوران+مقسمی کافیه یا clrs را هم باید بخونم؟

کسی جواب نمیده

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - logana - 31 فروردین ۱۳۹۱ ۰۵:۳۹ ب.ظ

با سلام
من ترم ۳ کامپیوتر کرایش نرم افزار هستم
برای ارشد میخوام it گرایش شبکه بخومنم
چندتا سوال داشتم
۱-اول این قضییه شناور بودن چیه یعنی چی ؟
۲-رشته it چندتا گرایش داره از جمله امنیت و شبکه و .... من میخوام شبکه قبول بشم برای قبولی چه چیزی ملاک قرار میگیره بر اساس رتبه است یا چیز دیگه ؟
۳-از دوستان اگر کسی منابع خوبی داره معرفی کنه نمایشگاه کتاب تهران چند هفته دیگه شروع میشه دوستان لطف کنند و همکاری کنند کتاب های مد نظرشون رو اعلام کنند تا به کتاب های خوب و مشترک برسیم
در ضمن نظرتون در مورد جزوات پارسه یا ماهان و .... چیه و در مورد انتشارات مدرسان شریف کتابهاش مناسب هستند یا نه ؟

تشکر فراوان بابت همکاری شما عزیزان

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - nikou - 31 فروردین ۱۳۹۱ ۰۵:۴۲ ب.ظ

(۳۱ فروردین ۱۳۹۱ ۰۵:۳۲ ب.ظ)شبگرد نوشته شده توسط:  
(28 فروردین ۱۳۹۱ ۰۸:۰۶ ب.ظ)شبگرد نوشته شده توسط:  بچه ها من برای کنکور ITمیخام بخونم میخاستم بدونم برای طراحی الگوریتم پوران+مقسمی کافیه یا clrs را هم باید بخونم؟

کسی جواب نمیده

clrs بخونید خیلی بهتره.حالا که از الان شروع کردید چرا یه مرجع نخونید.آخه ممکنه از مبحثی سوال بیاد که کتابای کنکوری خوب پوشش نداشته باشند
(۳۱ فروردین ۱۳۹۱ ۰۵:۳۹ ب.ظ)logana نوشته شده توسط:  با سلام
من ترم ۳ کامپیوتر کرایش نرم افزار هستم
برای ارشد میخوام it گرایش شبکه بخومنم
چندتا سوال داشتم
۱-اول این قضییه شناور بودن چیه یعنی چی ؟
۲-رشته it چندتا گرایش داره از جمله امنیت و شبکه و .... من میخوام شبکه قبول بشم برای قبولی چه چیزی ملاک قرار میگیره بر اساس رتبه است یا چیز دیگه ؟
۳-از دوستان اگر کسی منابع خوبی داره معرفی کنه نمایشگاه کتاب تهران چند هفته دیگه شروع میشه دوستان لطف کنند و همکاری کنند کتاب های مد نظرشون رو اعلام کنند تا به کتاب های خوب و مشترک برسیم
در ضمن نظرتون در مورد جزوات پارسه یا ماهان و .... چیه و در مورد انتشارات مدرسان شریف کتابهاش مناسب هستند یا نه ؟

تشکر فراوان بابت همکاری شما عزیزان
سلام
۱-شناور بودن یعنی شما می تونید این رو با یک رشته اصلی انتخاب کنید.یعنی به جای انتخاب یک رشته، دو رشته رو انتخاب می کنید اول رشته اصلی که مثلا نرم افزار بعدش انتخاب دومتون یک رشته شناور مثل it.البته اگه اول it رو انتخاب کنید امکان انتخاب نرم افزار رو دیگه ندارید
۲-شبکه-امنیت-تجارت الکترونیک-مهندسی فناوری اطلاعات
۳-توی این تایپیک و تایپیکهای دیگه راهنمایی هایی شده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

در مورد موسسات هم پک کاملشون خوب نیست اما ممکنه بعضی کتاباشون خوب باشند مثل سیستم و شبکه پارسه

موفق باشید

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - siloi - 31 فروردین ۱۳۹۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ

(۲۹ فروردین ۱۳۹۱ ۰۳:۳۲ ب.ظ)siloi نوشته شده توسط:  بچه ها
ی سوال دیگه:

بچه ها مزنه بدید Big Grin
کسی نیست؟!؟؟

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - Masoud05 - 31 فروردین ۱۳۹۱ ۰۷:۲۹ ب.ظ

(۳۱ فروردین ۱۳۹۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ)siloi نوشته شده توسط:  
(29 فروردین ۱۳۹۱ ۰۳:۳۲ ب.ظ)siloi نوشته شده توسط:  بچه ها
ی سوال دیگه:

بچه ها مزنه بدید Big Grin
کسی نیست؟!؟؟

خوب برید تو سایتش قیمت همه کتاب هاش رو زده . رنجش قیمتش حدود ۵۵۰۰ هست البته محاسبات ارزونه تره .

گروه ارشد ۱۳۹۲ - fatima1537 - 31 فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۲۳ ب.ظ

(۳۱ فروردین ۱۳۹۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ)siloi نوشته شده توسط:  پک کامل کتابهای پوران پژوهش تو چه رنج قیمتی هست؟
پوران تکی میفروشه . کتابهاش هم همهجور قیمت دارند.از ۱۴۰۰۰ تومن تا ۵۰۰۰ تومن.بسته به نیازتون بخرید.

گروه ارشد ۱۳۹۲ - esisonic - 31 فروردین ۱۳۹۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ

راستی...چرا دیگه پارسه گیر نمیاد؟؟؟

منابع کارشناسی ارشد - logana - 01 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۵۲ ق.ظ

از مدیران محترم فروم خواهش میکنم در صورت امکان و با کمک کاربران عزیز یک لیست از بهترین کتاب های مرجع برای رشته ی IT و مهندسی نرم افزار قرار بدید توی اکثر فروم ها منابع این دو رشته در هم ریخته است و برای پیدا کردنش باید کلی صفحه مطالعه کنید
مدیران محترم لطفا یک تاپیک جدا با عنوان منابع کارشناسی ارشد این دو رشته قرار بدید
با تشکر

گروه ارشد ۱۳۹۲ - SaMiRa.e - 01 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۳۱ ق.ظ

(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۵۲ ق.ظ)logana نوشته شده توسط:  از مدیران محترم فروم خواهش میکنم در صورت امکان و با کمک کاربران عزیز یک لیست از بهترین کتاب های مرجع برای رشته ی IT و مهندسی نرم افزار قرار بدید توی اکثر فروم ها منابع این دو رشته در هم ریخته است و برای پیدا کردنش باید کلی صفحه مطالعه کنید
مدیران محترم لطفا یک تاپیک جدا با عنوان منابع کارشناسی ارشد این دو رشته قرار بدید
با تشکر

اتفاقا یک همچین تاپیکی هست ، به نظرمن اگه تمام پستا را بخونید بهتره چون هرعزیزی یه پیشنهادداده که با خوندنش وجمع بندی خودتون از اونها میتونیدبهترین منابع روانتخاب کنید ، البته این نظرخودم بود چون منم همین کارو انجام دادم وتقریبا فهمیدم کدوم منابع بهتره..

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - شبگرد - ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۳:۴۰ ب.ظ

(۳۱ فروردین ۱۳۹۱ ۰۵:۳۲ ب.ظ)شبگرد نوشته شده توسط:  
(28 فروردین ۱۳۹۱ ۰۸:۰۶ ب.ظ)شبگرد نوشته شده توسط:  بچه ها من برای کنکور ITمیخام بخونم میخاستم بدونم برای طراحی الگوریتم پوران+مقسمی کافیه یا clrs را هم باید بخونم؟

کسی جواب نمیده

ممنون nikou که جواب دادی

گروه ارشد ۱۳۹۲ - fatima1537 - 01 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۵:۵۲ ب.ظ

(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۵۲ ق.ظ)logana نوشته شده توسط:  از مدیران محترم فروم خواهش میکنم در صورت امکان و با کمک کاربران عزیز یک لیست از بهترین کتاب های مرجع برای رشته ی IT و مهندسی نرم افزار قرار بدید توی اکثر فروم ها منابع این دو رشته در هم ریخته است و برای پیدا کردنش باید کلی صفحه مطالعه کنید
با تشکر
بعضی منابع خوب کاملا مشخص هستند و جای مناقشه نیست.بعضی ها هم چند تا معرفی شده و بستگی به این داره که سطح شما چطور باشه یا اصلا با کدوم کتاب راحت تر باشید
در مصاحبه ها بچه ها منابع خیلی خوبی معرفی کردند و اکثرا نقاط قوت و ضعف منابع رو گفتند
تاپیکهایی هم که روی یک منبع خاص بحث شده زیاده و هرکسی نظری داده.معمولا افرادی که منبع انتخاب کردند هین کار رو میکنند
اینکه من یا مدیری بخواهیم این کار رو کنیم فکر میکنم باز هم مشکلی رو حل نمیکنه(حداقل نظر شخصی خودم که همینه)چون من هم منابعم را از همین تالار و با توجه به نقاط قوت و ضعف خودم انتخاب کردم . از انتخاب بعضی ها پشیمونم.بعضی ها رو که اصلا به دست نیاوردم(مثل سیستم عامل پارسه)بقیه هم خوب بودند.
انتخاب منبع یه کار لحظه ای نیست
به نظر من اگر هم الان کلی پول تو دستتون باشه یک دفعه همه منابع رو تهیه نکنید(مگر پارسه بخواد پک کامل بفروشه!) بسته به نیازتون و با جمع آوری اطلاعات ، با شروع پروسه خوندن یک درس اون منبع را تهیه کنید