تالار گفتمان مانشت
گروه ارشد ۱۳۹۲ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - nomad:D - 26 فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۳۷ ب.ظ

(۲۶ فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۳۵ ب.ظ)nikou نوشته شده توسط:  
(26 فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۲۲ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  
(26 فروردین ۱۳۹۱ ۰۸:۵۳ ب.ظ)nomad:D نوشته شده توسط:  من پیشنهاد میکنم جزوه دکتر اجلالی رو بخونید چون حجمش کمتر از کتابه و اینکه همه مطالب مورد نیاز برای کنکور رو داره.
OK....من این جزوه رو از کجا باید تهیه کنم؟؟

دوستان قبلا زحمت جزوه و voice رو کشیدن.البته مطمئن نیستم منظور همینه یا نه؟
[تصویر:  showthread.php?tid=4061]

منظور همینه Big Grin

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - alireza.tabasi - 26 فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۴۹ ب.ظ

(۲۶ فروردین ۱۳۹۱ ۰۶:۱۸ ب.ظ)zahra67 نوشته شده توسط:  کتاب راهیان واقعا عالیه
من سر کنکور هیچ کدام از ۶ تا سوال نبود که بگم نکته اش را نمیدونستم یا تو کتاب ندیده بودم و خیلی سریع ۵ تا تست زدم بدون اینکه بخوام زیاد فکر کنم
البته من ۴ بار این کتاب بطور کامل خوندم
من قبل از خوندن این کتاب هیچی از هوش نمیدونستم اما با خوندنش سر کنکور برام راحتترین درس شد
کتاب من چاپ ۹۰
و مطالب اضافی شامل:
پرولوگ-نمایش دانش- برنامه ریزی- شبکه بیزین - شبکه عصبی - منطق فازی - پردازش تکاملی - سیستم خبره

ممنون از راهنماییتون ، امسال کتاب زبان اصلی خوده راسلو خریدم ویرایش سوم ، انشالله اگه برسم اینو میخونم تا تابستون ، بعدش برای مهر کتاب راهیان رو میخونم
(۲۶ فروردین ۱۳۹۱ ۰۶:۵۶ ب.ظ)reyhaneh64 نوشته شده توسط:  
(26 فروردین ۱۳۹۱ ۰۵:۴۴ ب.ظ)alireza.tabasi نوشته شده توسط:  سلام ، برای هوش کتاب راهیان رو معرفی کردید ، من یک سوال داشتم من چاپ ۸۵ راهیان رو دارم ولی اصلا کامل نیست ، میخواستم سوال کنم تو این چاپ جدید مباحث برنامه ریزی و احتمالات و عدم قطعیت و شبکه های بیزین رو که این یکی دو سال اخیر اومده پوشش داده ؟ در ضمن اگه دوست داشتین کتاب هوش نصیرو هم نگاه کنین بنظرم خیلی خوبه، ترجمه ی استاد فیلی از اساتید دانشگاه تهران ، به نظر من که خوب ترجمه کرده و فصول برنامه ریزی و احتمالات و عدم قطعیت رو هم پوشش داده

کتاب دکتر فیلیو خوندم از نظر من فصل عدم قطعیت و شبکه های بیزین جالب نبود اما بقیه فصول جامع بودن.

شما راهیان رو مطالعه کردین ؟ چون زهرا خانم تو چند پست قبل گفتن که کتاب کاملیه ، میخواستم بدونم کتاب تست هوش همون راهیان خوبه یا پوران ، چون برای منبع که من همون راسل زبان اصلی رو میخونم

گروه ارشد ۱۳۹۲ - nomad:D - 26 فروردین ۱۳۹۱ ۱۱:۲۷ ب.ظ

بچه ها! واسه زبان چی بخونم؟

گروه ارشد ۱۳۹۲ - esisonic - 26 فروردین ۱۳۹۱ ۱۱:۳۳ ب.ظ

آخر نفهمیدم چی بخونم...دارم خل میشـــــــــم ... [تصویر:  81792_1_1379093521.gif]...!!!
هر کی یه چیزی بهم میگه...
مانو ، پترسون ، جزوه ، راهیان ارشد................
...
کــــــــــمـــــــــــکـــــــــــــــــــ!!!

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - blackhalo1989 - 26 فروردین ۱۳۹۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ

(۲۶ فروردین ۱۳۹۱ ۱۱:۳۳ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  آخر نفهمیدم چی بخونم...دارم خل میشـــــــــم ... [تصویر:  81805_1_1379093521.gif]...!!!
هر کی یه چیزی بهم میگه...
مانو ، پترسون ، جزوه ، راهیان ارشد................
...
کــــــــــمـــــــــــکـــــــــــــــــــ!!!
تو که انقدر خرخونی که. همشو بخونBig GrinTongue

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - zahra67 - 27 فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۱۹ ق.ظ

بچه ها اگه میبینید من انقدر روی بعضی کتابها تاکید میکنم بخاطر اینکه پارسال منم مشکل شما رو داشتم و حتی با مشورت با اونایی که قبول شدن نتونستم به جمع بندی برسم اما چون چند ماهی کار کرده بودم با پس اندازم هر کتابی که میگفتن خوبه خریدم و خودم بررسی کردم حالا دوباره و بطور کامل برای شما میگم شاید باعث بشه پول و وقت شما کمتر هدر بره

مدارمنطقی: راهیان + پوران ، پوران بعنوان منبع اصلی در نظر بگیرید و یکبار راهیان بخونید چون شدیدا به درک عمیق مطالب کمک میکنه توصیه من اینکه حتما راهیان را هم بخونید ولی اگه فقط ۱ کتاب میخواهید بخونید پوران انتخاب کنید

معماری: مانو + حل التمرین + پوران + مقسمی
پوران دقیقا مانو را خلاصه کرده حتی یک جمله خارج از اون را هم نداره
بهیچ عنوان کتاب مقسمی نخرید چون خواسته چندتا کتاب خلاصه کنه مطالب آسون همه را آورده و تستها رو هم غلط حل کرده
مانو امسال برایه کنکور اصلا جواب نمیداد پس به فکر منابع دیگری باشید

نظریه :لینز + حل تمرین + پوران + مدرسان که چاپ قدیم بود و تست زیاد داشت
بنظرم همشون یه جورایی لازمن - مدرسان تست زیاد داره
اگه روی نظریه تسلط ندارید یا این درس پاس نکردین با خوندن کتاب لینز نمیتونید مطالب درک کنید دنبال یه جزوه خوب باشید بعد از خوندن اون برید سراغ کتاب لینز

ساختمان : پوران + جزوه پارسه + مقسمی + clrs + هورویتز
کسایی که تو دانشگاه clrs و هورویتز نخوندن فکر کنم خواندن این کتابها وقت خیلی خیلی زیادی ازشون بگیره و معلوم نیست که چقدر بدردشون بخوره
مقسمی وقت هدر کردنه اصلا لازم نیست البته شاید تستاش خوب باشه ولی بهیچ عنوان روی متن کتاب وقت نذارید
جزوه پارسه درحد یک نگاه سریع بد نیست
کتاب پوران و حل تمرین clrs حتما بخونید
پوران برپایه clrs و کتاب هورویتز نوشته شده، من هرجایی کتاب پوران گفته بود برای مطالعه بیشتر به هورویتز مراجعه شود مراجعه میکردم clrs کتاب ترجمه جعفرنژاد داشتم اما چون چیزی از کتاب نمیفهمیدم فقط به حل تمرینش بسنده کردم
(اینارو گفتم که اگه کتابی خوندین و دیدید زیاد متوجه نمیشید بدونید بقیه هم شرایط شما رو داشتن و ناامید نشید)

هوش : راهیان + پوران
پوران تو متن کتاب چیزی بیشتر از راهیان نداره هر دو کتاب بر پایه راسلن و تفاوتای اصلیشون در اینکه
راهیان متن و شکل روانتری داره ، همه تستها رو هرچقدر ساده باشه راه حلش را کامل توضیح میده و فکر کنم یه سری نکته اضافه تر هم داشته باشه، به هیچ عنوان لازم نیست هر۲تا کتاب بخرید راهیان کامله

محاسبات : راهیان + پوران
این ۲ کتاب در متن تفاوتی ندارن هر دو مطالب یکسانی پوشش دادن فقط راهیان چندتا تست بیشتر داره
به هیچ عنوان لازم نیست هر۲تا کتاب بخرید
من از کتاب پوران بیشتر خوشم اومد
شما هر کدوم که دوست دارید بخرید

گسسته: مقسمی + قلی زاده + پوران
مقسمی خیلی آسونه و پوران هم، همه مطالب قلی زاده را پوشش داده
پس از بین این ۳ کتاب فقط پوران بگیرید باور کنید که قلی زاده و مقسمی اصلا لازم نیستن

بچه ها این نظر منه و کتابایه دیگر رو بررسی نکردم که چیزی بگم
شاید بعضی ها با نظر من موافق نباشن اما من دوست داشتم چیزایی که میدونستم بگم تا شاید سردرگمی شما برای انتخاب منبع از پارسال من کمتر بشه

خوشحال میشم اگه بازم کمکی از دستم بربیاد انجام بدم

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - reyhaneh64 - 27 فروردین ۱۳۹۱ ۰۶:۴۱ ب.ظ

(۲۶ فروردین ۱۳۹۱ ۰۸:۲۳ ب.ظ)yaser_ilam_com نوشته شده توسط:  میگن کتاب راهیان ارشد روی کتاب پترسون نوشته شده البته من نخوندم تا بخوام دقیق نظر بدم

متن قوی نداره
اما تمام مفاهیمو پوشش داده
تستا هم یه در میون غلط هستن.
اما تستای قبل از ۸۰ رو هم داره.

گروه ارشد ۱۳۹۲ - Hamed92 - 27 فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ

با سلام !

من امروز پارسه مشهد بودم؛ گفت تا ۲۳ اردیبهشت اگه ثبت نام کنید قیمت ۴۹۰ تومنه.(۴۴۰ آزمون،فقط ۵۰ تومن واسه کل کتابا !)

اما از اون تاریخ به بعد با قیمت سال ۹۱ محاسبه میشه = ۷۰۰ تومن!

۵ آزمون مجازی (۳ تا تابستون،۲تا پاییز) + آزمون های عادی ۲۵ درصدی و ۲تا جامع.

من آزمون برام خیلی ضروریه ... همین پارسه ثبت نام کنم ؟

(ضمنا کلاس های کنکور هم به صورت ویدئو کنفرانس با همون اساتید تهران و قیمت خیلی کمتر دارن)

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - f.a - 28 فروردین ۱۳۹۱ ۱۲:۱۹ ق.ظ

(۲۷ فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ)Hamed92 نوشته شده توسط:  با سلام !

من امروز پارسه مشهد بودم؛ گفت تا ۲۳ اردیبهشت اگه ثبت نام کنید قیمت ۴۹۰ تومنه.(۴۴۰ آزمون،فقط ۵۰ تومن واسه کل کتابا !)

اما از اون تاریخ به بعد با قیمت سال ۹۱ محاسبه میشه = ۷۰۰ تومن!

۵ آزمون مجازی (۳ تا تابستون،۲تا پاییز) + آزمون های عادی ۲۵ درصدی و ۲تا جامع.

من آزمون برام خیلی ضروریه ... همین پارسه ثبت نام کنم ؟

(ضمنا کلاس های کنکور هم به صورت ویدئو کنفرانس با همون اساتید تهران و قیمت خیلی کمتر دارن)
من قبل از عید رفته بودم پارسه(تهران) ... البته اینا هر لحظه حرفشونو عوض می کنن...
گفت آزمون می شه=۴۴۰+ ۱۵۰ اگه الان ثبا نام کنی واسه سال دیگم
می شه ۱۵۰+۴۹۰ .................
کتابا رو خیلی خوب بهتون می دن ....سیستم و مهندسی و آمار که ارزششو داره

گروه ارشد ۱۳۹۲ - Hamed92 - 28 فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۲۸ ق.ظ

(۲۸ فروردین ۱۳۹۱ ۱۲:۱۹ ق.ظ)f.a نوشته شده توسط:  من قبل از عید رفته بودم پارسه(تهران) ... البته اینا هر لحظه حرفشونو عوض می کنن...
گفت آزمون می شه=۴۴۰+ ۱۵۰ اگه الان ثبا نام کنی واسه سال دیگم
می شه ۱۵۰+۴۹۰ .................
کتابا رو خیلی خوب بهتون می دن ....سیستم و مهندسی و آمار که ارزششو داره

دوستم بهش گفت ما کتابها رو از دوستامون میگیریم،اون هم جواب داد ما هم میدونیم شما این کارو میکنید واسه همین ارزون کردیم که به جاش از خودمون بخرین !

من آمارشو خریدم ۱۶ تومن؛بعد گفت اگه آزمون ثبت نام کنید این ۱۶ تومن از پول کل کسر میشه !(۱۶-۴۹۰)

خلاصه شرمندمون کرد حسابی !

احتمال ۹۰درصد تا ۲۳اردیبهشت ثبت نام میکنم

گروه ارشد ۱۳۹۲ - یاقوت سرخ - ۲۸ فروردین ۱۳۹۱ ۰۲:۵۱ ب.ظ

من برنامه ریزیم رو اینجا میذارم ، بچه ها نظرشون رو بگن.Blush

از ۲۶/فروردین تا ۱/ تیر ( تولدم مبارک!Tongue )

============================================
از ساعت ۲۱ تا ۲۴

شنبه : سیستم عامل پارسه حقیقت
یک شنبه : نظریه پیتر لینز
دوشنبه: مدار مانو
سه شنبه: معماری مانو
چهار شنبه : ساختمان قدسی

===========================================
پنج شنبه و جمعه

از ساعت ۹ تا ۱۲ سیستم عامل و ساختمان
از ساعت ۱۴ تا ۱۷ معماری و نظریه
از ساعت ۲۰ تا ۲۱:۳۰ مدار

گروه ارشد ۱۳۹۲ - Ely - 28 فروردین ۱۳۹۱ ۰۷:۵۲ ب.ظ

من می خواستم برای کنکور پارسال بخونم , ولی حتی نتونستم برم سرجلسه ...
ایشالا منم شروع میکنم احتمالا با نظریه و گسسته یا ریاضی مهندسی .
پیش به سوی موفقیت .

گروه ارشد ۱۳۹۲ - شبگرد - ۲۸ فروردین ۱۳۹۱ ۰۸:۰۶ ب.ظ

بچه ها من برای کنکور ITمیخام بخونم میخاستم بدونم برای طراحی الگوریتم پوران+مقسمی کافیه یا clrs را هم باید بخونم؟

گروه ارشد ۱۳۹۲ - nomad:D - 28 فروردین ۱۳۹۱ ۰۹:۰۳ ب.ظ

برای زبان چییییییییییییییی بخووووووووووننننننننننننننننننننم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - Ely - 29 فروردین ۱۳۹۱ ۱۱:۳۸ ق.ظ

(۲۸ فروردین ۱۳۹۱ ۰۹:۰۳ ب.ظ)nomad:D نوشته شده توسط:  برای زبان چییییییییییییییی بخووووووووووننننننننننننننننننننم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

گرامر را با Grammar in use شروع کن فعلا, به نظر من که خوبه و لغت هم که ماکزیمم ۵۰۴ و تافل را که شروع کنی ایشالله تا قبل کنکور تموم می کنی . ولی ماکزیمم را هر چه زودتر شروع کن چون تافلش یه خورده سخته .در مورد زبان تخصصی هم هنوز به نتیجه خاصی نرسیدم.Blush