تالار گفتمان مانشت
گروه ارشد ۱۳۹۲ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه ارشد ۱۳۹۲ - M.H.P - 26 فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۲۵ ب.ظ

سلام

یه راهنمایی میخام :

میخام برا ارشد از الان شروع کنم وای نمیدونم از چه درسی و چه جوری ؟

خواهش میکنم کمکم کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - zahra67 - 26 فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۴۴ ب.ظ

درسی که بیشتر دوست دارید و براتون راحتتره را اول شروع کنید
معمولا با مدار منطقی شروع میکنند
بهتر گسسته را هم زود شروع کنید چون پایه ای برای همه درسها حتی مدار منطقی

گروه ارشد ۱۳۹۲ - پشتکار - ۲۶ فروردین ۱۳۹۱ ۰۳:۵۸ ب.ظ

جزوات ارشد پارسه سال ۸۹ رو کسی از دوستان خواست بهش می دم.
قیمت: ۵۰۰۰۰ تومان

گروه ارشد ۱۳۹۲ - fatima1537 - 26 فروردین ۱۳۹۱ ۰۴:۱۰ ب.ظ

دوستان عزیز اگر ممکنه برای فروش جزوات و کتابها فقط در تالار "بازارچه"تاپیک بزنید یا اعلام کنید
ممنون

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - alireza.tabasi - 26 فروردین ۱۳۹۱ ۰۵:۴۴ ب.ظ

(۲۶ فروردین ۱۳۹۱ ۱۲:۱۱ ب.ظ)zahra67 نوشته شده توسط:  برای هوش فقط کتاب راهیان ارشد بخونید عالیه
محاسبات من پوران و راهیان بررسی کردم بنظرم فقط پوران کافیه
ریاضی مهندسی مدرسان شریف بهتر از پارسه است
برای معماری روی کتاب و حل تمرین مانو مسلط بودم جواب نداد پس حتما پترسن بخونید
مدار بنظرم پوران و راهیان با هم بخونید عالیه کاملا مسلط میشید
زبان ۵۰۴ کاملا حفظ بودم ولی از ۱۰ تا تست فقط ۱ تونستم بزنم پس شاید اگه لغات تافل حفظ کنید بهتر باشه

سلام ، برای هوش کتاب راهیان رو معرفی کردید ، من یک سوال داشتم من چاپ ۸۵ راهیان رو دارم ولی اصلا کامل نیست ، میخواستم سوال کنم تو این چاپ جدید مباحث برنامه ریزی و احتمالات و عدم قطعیت و شبکه های بیزین رو که این یکی دو سال اخیر اومده پوشش داده ؟ در ضمن اگه دوست داشتین کتاب هوش نصیرو هم نگاه کنین بنظرم خیلی خوبه، ترجمه ی استاد فیلی از اساتید دانشگاه تهران ، به نظر من که خوب ترجمه کرده و فصول برنامه ریزی و احتمالات و عدم قطعیت رو هم پوشش داده

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - zahra67 - 26 فروردین ۱۳۹۱ ۰۶:۱۸ ب.ظ

کتاب راهیان واقعا عالیه
من سر کنکور هیچ کدام از ۶ تا سوال نبود که بگم نکته اش را نمیدونستم یا تو کتاب ندیده بودم و خیلی سریع ۵ تا تست زدم بدون اینکه بخوام زیاد فکر کنم
البته من ۴ بار این کتاب بطور کامل خوندم
من قبل از خوندن این کتاب هیچی از هوش نمیدونستم اما با خوندنش سر کنکور برام راحتترین درس شد
کتاب من چاپ ۹۰
و مطالب اضافی شامل:
پرولوگ-نمایش دانش- برنامه ریزی- شبکه بیزین - شبکه عصبی - منطق فازی - پردازش تکاملی - سیستم خبره

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - reyhaneh64 - 26 فروردین ۱۳۹۱ ۰۶:۵۶ ب.ظ

(۲۶ فروردین ۱۳۹۱ ۰۵:۴۴ ب.ظ)alireza.tabasi نوشته شده توسط:  سلام ، برای هوش کتاب راهیان رو معرفی کردید ، من یک سوال داشتم من چاپ ۸۵ راهیان رو دارم ولی اصلا کامل نیست ، میخواستم سوال کنم تو این چاپ جدید مباحث برنامه ریزی و احتمالات و عدم قطعیت و شبکه های بیزین رو که این یکی دو سال اخیر اومده پوشش داده ؟ در ضمن اگه دوست داشتین کتاب هوش نصیرو هم نگاه کنین بنظرم خیلی خوبه، ترجمه ی استاد فیلی از اساتید دانشگاه تهران ، به نظر من که خوب ترجمه کرده و فصول برنامه ریزی و احتمالات و عدم قطعیت رو هم پوشش داده

کتاب دکتر فیلیو خوندم از نظر من فصل عدم قطعیت و شبکه های بیزین جالب نبود اما بقیه فصول جامع بودن.

گروه ارشد ۱۳۹۲ - esisonic - 26 فروردین ۱۳۹۱ ۰۸:۱۵ ب.ظ

وااااااااای...چقدر پترسون زیاده....!!!!!!
کسی یه کتاب "درس و تست" سراغ نداره که تمام مفاهیم رو پوشش داده باشه؟؟؟

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - yaser_ilam_com - 26 فروردین ۱۳۹۱ ۰۸:۲۳ ب.ظ

(۲۶ فروردین ۱۳۹۱ ۰۸:۱۵ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  وااااااااای...چقدر پترسون زیاده....!!!!!!
میگن کتاب راهیان ارشد روی کتاب پترسون نوشته شده البته من نخوندم تا بخوام دقیق نظر بدم

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - nomad:D - 26 فروردین ۱۳۹۱ ۰۸:۵۳ ب.ظ

(۲۶ فروردین ۱۳۹۱ ۰۸:۱۵ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  وااااااااای...چقدر پترسون زیاده....!!!!!!

من بالا براتون نوشته بودم, ولی خوب دوباره میگمSmile :
من پیشنهاد میکنم جزوه دکتر اجلالی رو بخونید چون حجمش کمتر از کتابه و اینکه همه مطالب مورد نیاز برای کنکور رو داره.
در مورد کتاب کنکور هم میتونم کتاب پوران رو فقط برای تست زدن پیشنهاد کنم(چون من متن کتاب و نخوندم)
البته باید بگم که بعضی از سوالها رو غلط توضیح داده.

گروه ارشد ۱۳۹۲ - Hamed92 - 26 فروردین ۱۳۹۱ ۰۹:۰۱ ب.ظ

ببخشید برای خرید آمار پارسه من چه کاری باید بکنم ؟؟ ظاهرا جداگانه فروخته نمیشه ؟

باید دنبال دست دوم باشم ؟

(ضمنا من نظریه رو شروع کردم از جزوه کارگهی فعلا که راضیم :-)؛جلد ۱ clrs انتشارات نص رو هم امروز خریدم ۱۲۰۰۰ تومن)

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - nomad:D - 26 فروردین ۱۳۹۱ ۰۹:۰۹ ب.ظ

(۲۶ فروردین ۱۳۹۱ ۰۹:۰۱ ب.ظ)Hamed92 نوشته شده توسط:  ببخشید برای خرید آمار پارسه من چه کاری باید بکنم ؟؟ ظاهرا جداگانه فروخته نمیشه ؟

باید دنبال دست دوم باشم ؟

(ضمنا من نظریه رو شروع کردم از جزوه کارگهی فعلا که راضیم :-)؛جلد ۱ clrs انتشارات نص رو هم امروز خریدم ۱۲۰۰۰ تومن)

من کتاب آمار رو از پارسه خریدم.مطمئنی که نمیفروشن؟ یه تماس باهاشون بگیر بپرس.
جزوه دکتر کارگهی هم جزوه خوب و کاملیه.
موفق باشید.

گروه ارشد ۱۳۹۲ - esisonic - 26 فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۲۲ ب.ظ

(۲۶ فروردین ۱۳۹۱ ۰۸:۵۳ ب.ظ)nomad:D نوشته شده توسط:  من پیشنهاد میکنم جزوه دکتر اجلالی رو بخونید چون حجمش کمتر از کتابه و اینکه همه مطالب مورد نیاز برای کنکور رو داره.
OK....من این جزوه رو از کجا باید تهیه کنم؟؟

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - nomad:D - 26 فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۳۱ ب.ظ

(۲۶ فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۲۲ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  
(26 فروردین ۱۳۹۱ ۰۸:۵۳ ب.ظ)nomad:D نوشته شده توسط:  من پیشنهاد میکنم جزوه دکتر اجلالی رو بخونید چون حجمش کمتر از کتابه و اینکه همه مطالب مورد نیاز برای کنکور رو داره.

توی مانشت بچه ها جزوه و وویس کلاسهای ایشون رو گذاشتن.

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - nikou - 26 فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۳۵ ب.ظ

(۲۶ فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۲۲ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  
(26 فروردین ۱۳۹۱ ۰۸:۵۳ ب.ظ)nomad:D نوشته شده توسط:  من پیشنهاد میکنم جزوه دکتر اجلالی رو بخونید چون حجمش کمتر از کتابه و اینکه همه مطالب مورد نیاز برای کنکور رو داره.

دوستان قبلا زحمت جزوه و voice رو کشیدن.البته مطمئن نیستم منظور همینه یا نه؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.