تالار گفتمان مانشت
گروه ارشد ۱۳۹۲ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - SaMiRa.e - 23 فروردین ۱۳۹۱ ۰۵:۵۲ ب.ظ

دوستان عزیزی که تجربه دارند :
بنده تو درسا زیاد قوی نیستم به نظرتون اول مرجع دروس را کامل بخونم ( مثلا از الان تا آخر تابستون مرجع تمام دروس رو تموم کنم) بعد از مهر کتابهای پوران یا پارسه رامطالعه بفرمایم .... Smile

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - nikou - 23 فروردین ۱۳۹۱ ۰۶:۰۰ ب.ظ

(۲۳ فروردین ۱۳۹۱ ۰۵:۵۲ ب.ظ)SaMiRa63 نوشته شده توسط:  دوستان عزیزی که تجربه دارند :
بنده تو درسا زیاد قوی نیستم به نظرتون اول مرجع دروس را کامل بخونم ( مثلا از الان تا آخر تابستون مرجع تمام دروس رو تموم کنم) بعد از مهر کتابهای پوران یا پارسه رامطالعه بفرمایم .... Smile

درسایی که نیاز داری رو مرجع بخون در کنارش همون فصل مرجع رو میتونی کتاب کنکوری هم بخونی که دستت بیاد چه مبحث هایی رو باید بیشتر وقت بذاری و تست چه جوری میاد
نظر من اینه که موازی با هم ادامه بده.وقتی مرجع بخونی کتاب کنکوری واست حالت دوره و خلاصه رو پیدا می کنه

گروه ارشد ۱۳۹۲ - SaMiRa.e - 24 فروردین ۱۳۹۱ ۱۲:۱۲ ق.ظ

(۲۳ فروردین ۱۳۹۱ ۰۶:۰۰ ب.ظ)nikou نوشته شده توسط:  درسایی که نیاز داری رو مرجع بخون در کنارش همون فصل مرجع رو میتونی کتاب کنکوری هم بخونی که دستت بیاد چه مبحث هایی رو باید بیشتر وقت بذاری و تست چه جوری میاد
نظر من اینه که موازی با هم ادامه بده.وقتی مرجع بخونی کتاب کنکوری واست حالت دوره و خلاصه رو پیدا می کنه

ممنون گلم ......... Tongue

گروه ارشد ۱۳۹۲ - esisonic - 24 فروردین ۱۳۹۱ ۰۶:۱۲ ب.ظ

هوراااا...بلاخره مدار منطقی رو تموم کردم ....
معماری رو از "پترسون" بخونم بهتره یا "مانو"؟؟؟ ( فرض کنید خیلی ضعیفم)

گروه ارشد ۱۳۹۲ - SaMiRa.e - 24 فروردین ۱۳۹۱ ۰۷:۳۸ ب.ظ

(۲۴ فروردین ۱۳۹۱ ۰۶:۱۲ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  هوراااا...بلاخره مدار منطقی رو تموم کردم ....

ایول بابا پشتکار واراده .... Big Grin
چقدروقت گذاشتیدروی مدار؟؟

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - yaser_ilam_com - 24 فروردین ۱۳۹۱ ۰۷:۴۱ ب.ظ

(۲۴ فروردین ۱۳۹۱ ۰۶:۱۲ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  هوراااا...بلاخره مدار منطقی رو تموم کردم ....
من مانو رو خوندم . زیاد برام جالب نبود .اما کتاب پوران پژوهش استاد یوسفی خیلی بدردم خورد که البته بر پایه مانو نوشته شده .
پیشنهاد من اینه که پترسون رو بخون کنارش کتاب پوران یوسفی .

(۲۴ فروردین ۱۳۹۱ ۰۷:۳۸ ب.ظ)SaMiRa63 نوشته شده توسط:  
(24 فروردین ۱۳۹۱ ۰۶:۱۲ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  هوراااا...بلاخره مدار منطقی رو تموم کردم ....

مدار منطقی درس راحتیه البته واسه من اینجور بود وقت هم زیاد نمی خواد .
کتاب پوران یوسفی خیلی عالیه . البته به نظر من در مورد بعضی قسمتاش مثل مدارات میلی / مور مطالبش کمه .
حتما این کتاب رو کامل کار کنید و با دقت ،از دروس امتیازآور ارشد محسوب میشه .

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - nomad:D - 24 فروردین ۱۳۹۱ ۰۹:۴۲ ب.ظ

(۲۴ فروردین ۱۳۹۱ ۰۷:۴۱ ب.ظ)yaser_ilam_com نوشته شده توسط:  
(24 فروردین ۱۳۹۱ ۰۶:۱۲ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  هوراااا...بلاخره مدار منطقی رو تموم کردم ....
من مانو رو خوندم . زیاد برام جالب نبود .اما کتاب پوران پژوهش استاد یوسفی خیلی بدردم خورد که البته بر پایه مانو نوشته شده .

(۲۴ فروردین ۱۳۹۱ ۰۷:۳۸ ب.ظ)SaMiRa63 نوشته شده توسط:  

مدار منطقی درس راحتیه البته واسه من اینجور بود وقت هم زیاد نمی خواد .
کتاب پوران یوسفی خیلی عالیه . البته به نظر من در مورد بعضی قسمتاش مثل مدارات میلی / مور مطالبش کمه .
حتما این کتاب رو کامل کار کنید و با دقت ،از دروس امتیازآور ارشد محسوب میشه .

باید جوری منطقی بخونید که مطمئن باشید که همه سوالهاشو جواب میدید.
در مورد معماری من میگم بین مانو و پترسون, پترسون
ولی کتاب قطوریه.

گروه ارشد ۱۳۹۲ - esisonic - 25 فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۵۹ ق.ظ

(۲۴ فروردین ۱۳۹۱ ۰۷:۴۱ ب.ظ)yaser_ilam_com نوشته شده توسط:  من مانو رو خوندم . زیاد برام جالب نبود .اما کتاب پوران پژوهش استاد یوسفی خیلی بدردم خورد که البته بر پایه مانو نوشته شده .
خیلی ممنون ...(مثل آقای شصت چی بخونید)
(۲۴ فروردین ۱۳۹۱ ۰۷:۳۸ ب.ظ)SaMiRa63 نوشته شده توسط:  ایول بابا پشتکار واراده .... Big Grin
هفت فصل اول مانو...از وسط های اسفند تا دیشب...روزی یه ساعت...Big Grin
ناگفته نماند...من مدارم منطقیم قویه ( تو ۳ مقطع با نمره خوب پاس کردم )...واسه همین بعضی از جاهاشو سریع تر می خوندم
دلیل خوندنم هم فقط این بود که مطمئن بشم چیزی رو از قلم نینداختم...!!!
(۲۴ فروردین ۱۳۹۱ ۰۹:۴۲ ب.ظ)nomad:D نوشته شده توسط:  در مورد معماری من میگم بین مانو و پترسون, پترسون
ولی کتاب قطوریه.
قطوریش مهم نیست ... اینکه آدم مطمئن میشه حداقل یه سوأل رو درست میزنه مهمه Big Grin

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - nomad:D - 25 فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۰۲ ب.ظ

قطوریش مهم نیست ... اینکه آدم مطمئن میشه حداقل یه سوأل رو درست میزنه مهمه Big Grin
[/quote]

اگر خوب بخونید بیشتر از یک سوال رو میتونید جواب بدید. ولی نمیشه گفت همه سوالهای معماری رو میتونید جواب بدید.

گروه ارشد ۱۳۹۲ - esisonic - 25 فروردین ۱۳۹۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ

(۲۵ فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۰۲ ب.ظ)nomad:D نوشته شده توسط:  اگر خوب بخونید بیشتر از یک سوال رو میتونید جواب بدید. ولی نمیشه گفت همه سوالهای معماری رو میتونید جواب بدید.
من منفی نزنم...یکی ، دوتا سوأل درست از سرم هم زیاده Big Grin
...
یه چیزی میگم تورو خدا کسی منفی نده....تو کنکور کاردانی به کارشناسی آزاد سال ۸۹ درصد معارف من شد ۱۵- ...
...
حالا فهمیدین چرا از اسفند پارسال دارم میخونم؟؟؟
راستی...یه سوأل دیگه...واسه معماری کل پترسون رو بخونم یا فقط بعضی فصل ها رو؟؟؟(پایه ی درسیم ضعیفه)

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - nomad:D - 25 فروردین ۱۳۹۱ ۱۱:۱۸ ب.ظ

(۲۵ فروردین ۱۳۹۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  
(25 فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۰۲ ب.ظ)nomad:D نوشته شده توسط:  اگر خوب بخونید بیشتر از یک سوال رو میتونید جواب بدید. ولی نمیشه گفت همه سوالهای معماری رو میتونید جواب بدید.
من منفی نزنم...یکی ، دوتا سوأل درست از سرم هم زیاده Big Grin
...
یه چیزی میگم تورو خدا کسی منفی نده....تو کنکور کاردانی به کارشناسی آزاد سال ۸۹ درصد معارف من شد ۱۵- ...
...
حالا فهمیدین چرا از اسفند پارسال دارم میخونم؟؟؟
راستی...یه سوأل دیگه...واسه معماری کل پترسون رو بخونم یا فقط بعضی فصل ها رو؟؟؟(پایه ی درسیم ضعیفه)

کاره بسیاری خوبی کردی که زود شروع کردی. چون من تجربه اشو دارم که با ۷ماه جواب نمیده.

گروه ارشد ۱۳۹۲ - *angle* - 26 فروردین ۱۳۹۱ ۱۲:۰۱ ق.ظ

دوستان منم با وجود اینکه از فارغ التحصیلیم چندسالی گذشته باید هر چه زودتر شروع کنم چون از درس دور بودم وامسال سر کار نمی رم که خوب بخونم و خیلی کندم هر چه زودتر شروع کنیم بهتر

گروه ارشد ۱۳۹۲ - ashtari66 - 26 فروردین ۱۳۹۱ ۰۹:۰۴ ق.ظ

سلام . اگه جزوه یا منبع خوبی سراغ دارید اعلام کنید تا همه استفاده کنیم

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - nomad:D - 26 فروردین ۱۳۹۱ ۱۲:۱۰ ب.ظ

(۲۵ فروردین ۱۳۹۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  [quote='nomad:D' pid='81518' dateline='1334305947']

من پترسون رو کامل نخوندم. ولی اگر هیچی بلد نیستی فکر می کنم باید همه شو بخونی.
من پیشنهاد میکنم جزوه دکتر اجلالی رو هم بخونید چون حجمش کمتر از کتابه و اینکه همه مطالب مورد نیاز برای کنکور رو داره.
در مورد کتاب کنکور هم میتونم کتاب پوران رو فقط برای تست زدن پیشنهاد کنم
البته باید بگم که بعضی از سوالها رو غلط توضیح داده.

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - zahra67 - 26 فروردین ۱۳۹۱ ۱۲:۱۱ ب.ظ

برای هوش فقط کتاب راهیان ارشد بخونید عالیه
محاسبات من پوران و راهیان بررسی کردم بنظرم فقط پوران کافیه
ریاضی مهندسی مدرسان شریف بهتر از پارسه است
برای معماری روی کتاب و حل تمرین مانو مسلط بودم جواب نداد پس حتما پترسن بخونید
مدار بنظرم پوران و راهیان با هم بخونید عالیه کاملا مسلط میشید
زبان ۵۰۴ کاملا حفظ بودم ولی از ۱۰ تا تست فقط ۱ تونستم بزنم پس شاید اگه لغات تافل حفظ کنید بهتر باشه