تالار گفتمان مانشت
گروه ارشد ۱۳۹۲ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - nikou - 15 فروردین ۱۳۹۱ ۰۹:۲۰ ق.ظ

(۱۴ فروردین ۱۳۹۱ ۰۷:۵۳ ب.ظ)شبگرد نوشته شده توسط:  
(14 فروردین ۱۳۹۱ ۰۷:۳۳ ب.ظ)nikou نوشته شده توسط:  
(14 فروردین ۱۳۹۱ ۰۷:۲۱ ب.ظ)شبگرد نوشته شده توسط:  بچه ها من هوش مصنوعی نخوندم کتاب هوش مصنوعی ترجمه سعید راحتی برای شروع چطوره؟
منم با همین ترجمه شروع کردم و البته در کنارش پوران رو هم می خوندم!یچی شبیه خوندن خلاصه بعد درس!خوب بود

برای شبکه تننباوم بهتره یا گارسیا
تننباوم مرجع دانشگاهم بود ولی گارسیا رو نخوندم که بتونم نظر بدم تعریفش رو فقط شنیدم.من خودم استالینگ و جزوه پارسه رو خوندم.
این پست میتونه بهتر کمکتون کنه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه ارشد ۱۳۹۲ - بهارک_۱ - ۱۵ فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۱۴ ق.ظ

سلام، من هم این هفته می خوام شروع کنم..برای نرم افزار..من هم شاغلم اما آهسته و پیوسته می خونم Tongue..امیدوارم استارت خوبی داشته یاشیم. Big Grin

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - e_saeid - 15 فروردین ۱۳۹۱ ۱۱:۳۷ ب.ظ

دوستان منم پایم .
چند روزیه میخوام جدی شروع کنم.
-------------------------------------
ان شاالله هممون با هم همکلاسی میشیم تو شریف. Big Grin

گروه ارشد ۱۳۹۲ - esisonic - 16 فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۳۷ ق.ظ

(۱۵ فروردین ۱۳۹۱ ۱۱:۳۷ ب.ظ)e_saeid نوشته شده توسط:  ان شاالله هممون با هم همکلاسی میشیم تو شریف. Big Grin
خدا از دهنت بشنوه...!!

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - e_saeid - 16 فروردین ۱۳۹۱ ۰۲:۵۲ ق.ظ

(۱۶ فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۳۷ ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  
(15 فروردین ۱۳۹۱ ۱۱:۳۷ ب.ظ)e_saeid نوشته شده توسط:  ان شاالله هممون با هم همکلاسی میشیم تو شریف. Big Grin
خدا از دهنت بشنوه...!!

ای خدا یعنی میشه که بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - SaMiRa.e - 16 فروردین ۱۳۹۱ ۰۸:۱۳ ق.ظ

کسی میدونه ضریب کدوم درسا برای رشته فناوری بیشتره ؟
یعنی اگه وقت کم داشته باشیم و فقط برسیم چند درس رو بامرجع بخونیم عزیزان چه پیشنهادی میدین ؟ Angel

گروه ارشد ۱۳۹۲ - mahdisameny - 16 فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۰۰ ق.ظ

ای با با کنکور می شه چی

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - nikou - 16 فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۲۲ ق.ظ

(۱۶ فروردین ۱۳۹۱ ۰۸:۱۳ ق.ظ)SaMiRa63 نوشته شده توسط:  کسی میدونه ضریب کدوم درسا برای رشته فناوری بیشتره ؟
یعنی اگه وقت کم داشته باشیم و فقط برسیم چند درس رو بامرجع بخونیم عزیزان چه پیشنهادی میدین ؟ Angel

ضریب دروس مشترک ۴ و بقیه ۱
دروس مشترک:گسسته-ساختمان داده-طراحی الگوریتم-مهندسی نرم افزار-شبکه
روی دروس مشترک بیشتر وقت بذارین

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - SaMiRa.e - 16 فروردین ۱۳۹۱ ۱۱:۲۰ ق.ظ

ممنون از جوابت ...Smile

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - komkom - 16 فروردین ۱۳۹۱ ۱۲:۰۳ ب.ظ

دوستان به نظرتون برا ارشد آی تی بخوام شروع کنم به خوندن از چه درسایی شروع کنم؟

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - nikou - 16 فروردین ۱۳۹۱ ۱۲:۱۹ ب.ظ

(۱۶ فروردین ۱۳۹۱ ۱۲:۰۳ ب.ظ)komkom نوشته شده توسط:  دوستان به نظرتون برا ارشد آی تی بخوام شروع کنم به خوندن از چه درسایی شروع کنم؟
به نظر من برای شروع برای اینکه خوب پیش بری از درسی که دوست داری شروع کن بعد که رو دور خوندن افتادی درسایی که مشکل داری رو حتما تابستون بخون که پاییز واست درسای سبک بمونهShy
روی دروس مشترک وقت بیشتری بذار

گروه ارشد ۱۳۹۲ - esisonic - 16 فروردین ۱۳۹۱ ۱۲:۲۸ ب.ظ

(۱۶ فروردین ۱۳۹۱ ۰۲:۵۲ ق.ظ)e_saeid نوشته شده توسط:  ای خدا یعنی میشه که بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شدنش که میشه...ولی به خودمون بستگی داره!!!

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - Masoud05 - 16 فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۰۳ ب.ظ

(۱۶ فروردین ۱۳۹۱ ۱۲:۱۹ ب.ظ)nikou نوشته شده توسط:  
(16 فروردین ۱۳۹۱ ۱۲:۰۳ ب.ظ)komkom نوشته شده توسط:  دوستان به نظرتون برا ارشد آی تی بخوام شروع کنم به خوندن از چه درسایی شروع کنم؟
به نظر من برای شروع برای اینکه خوب پیش بری از درسی که دوست داری شروع کن بعد که رو دور خوندن افتادی درسایی که مشکل داری رو حتما تابستون بخون که پاییز واست درسای سبک بمونهShy
روی دروس مشترک وقت بیشتری بذار

بله ، پیشنهاد خوبیه اما حواست باشه افراط نکنی و خیلی خودت رو خسته نکنی . باید طوری باشه که ماه آخر انرژی داشته باشه . پیشنهاد میکنم طوری بخون که وقت کنی نیمه دوم دی یا اول بهمن یه مسافرت کوچولو بری .

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - reyhaneh64 - 16 فروردین ۱۳۹۱ ۰۳:۵۷ ب.ظ

(۰۲ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۳۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(02 اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۲۹ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  سلام بر همه ی پشت کنکوری های عزیز...

امسال منم هستم...
از اول آذر شروع کردم...تا امروز دوره ی کل درس ها تموم شد...
از فردا هم مفهومی خوندن رو شروع میکنم...
با این همه کتاب نمیدونم تا اواخر تابستون میتونم تموم کنم یا نه...!!!

در هرصورت بیایین همگی بریم به جنگ کنکور و این غول یه چشم رو شکست بدیم
(الآن روحیه دادم :دی )
کنکور ارزش این همه وقت تلف کردنو نداره ها!
بستگی به هدف داره و اینکه چی آدمو راضی میکنه.

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - fateme66 - 16 فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ

(۱۴ فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۰۴ ق.ظ)nikou نوشته شده توسط:  از بچه ها کسی نظری واسه آزمون ها نداره؟کدوم موسسه بهتره به نظرتون؟

من آزمون های پارسه رو شرکت کردم همون طور که دوستمون گفتن اصلا سیستم مشاوره خوبی نداره، آزمونهاش هم استاندارد نیست.
در مورد اکسین هم (به گفته یکی از دوستام که رتبه خوبی میاورد تو آزمونای این موسسه) شنیدم که سطح سوالا نسبت به کنکور پایین تر و راحت تره.