تالار گفتمان مانشت
میخوام دانشگاه آزاد قبول بشم - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
RE: میخوام دانشگاه آزاد قبول بشم - maryami - 24 دى ۱۳۹۰ ۱۰:۲۷ ب.ظ

(۲۴ دى ۱۳۹۰ ۰۹:۵۱ ب.ظ)Majid gh نوشته شده توسط:  بابا دانشگاه آزاد مگه درس سخت هم داره که این بنده خدارو میترسونین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Big GrinBig Grin

کلا شما تستای سال های گذشته اعم از دولتی و آزاد رو یادبگیر فول میدم قبول قبولی من این رو از خیلی از دانشگاه آزادی‌ها شنیدم البته اینم بگم باید کمی تا قسمتی درسارو هم بلد باشی ولی کلا دانشگاه آزاد درس سخت نداره
من یکی از دوستام چندتا از درسارو نزد قبول شد ازاد مشهد

فکر نکنم اینجوریام باشه. البته من تا به حال شرکت نکردم اما مثلا هوش مصنوعی وقتی ظرفیت پذیرش آزاد تو ایران فقط ۴۵ نفره (۳ تا دانشگاه، هرکدوم ۱۵ نفر) فکر نمی کنم قبول شدنش آسون باشه. منم که می خوام فقط مشهد قبول شم.

من از سختی یا آسونی قبولی بقیه رشته و گرایشها خبر ندارم اما شنیدم بعضیا می گن شرط قبولی تو آزاد فقط رفتن سر جلسه اس، در حالی که می شناسم کسایی رو که تو دانشگاههای خوبی بودن و وضع درسیشونم بد نبوده اما کم خوندن آزاد و قبول نشدن.

به هر حال رقابته دیگه و هرسال هم بستگی به تعداد شرکت کننده‌ها هم داره اما خودم نمی خوام فکر کنم الکیه کم بخونم، بعد ببینم قبول نشدم.

RE: میخوام دانشگاه آزاد قبول بشم - Sunshine Off - 24 دى ۱۳۹۰ ۱۰:۵۲ ب.ظ

(۲۴ دى ۱۳۹۰ ۰۹:۵۱ ب.ظ)Majid gh نوشته شده توسط:  بابا دانشگاه آزاد مگه درس سخت هم داره که این بنده خدارو میترسونین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Big GrinBig Grin

کلا شما تستای سال های گذشته اعم از دولتی و آزاد رو یادبگیر فول میدم قبول قبولی من این رو از خیلی از دانشگاه آزادی‌ها شنیدم البته اینم بگم باید کمی تا قسمتی درسارو هم بلد باشی ولی کلا دانشگاه آزاد درس سخت نداره
من یکی از دوستام چندتا از درسارو نزد قبول شد ازاد مشهد
فکرنکنم اینطوریا که شمابگیدباشه.قبول دارم که سطح سوالاتش درحدسراسری نیست اما باید بدونید که همه دروس راباید بالای ۵۰ زدودرواقع نباید سوال راغلط بزنیدتابتوانید قبول شویدمیتونید برید کارنامه بچه های آزادراببینید.درسوالات آزادتکرارومشابه سوالات سالهای گذشته زیاد هست اما به نظرم قبول شدنش آنقدر که شما میگید راحت هم نیست من دوستانی داشتم درسراسری رتبه زیر۹۰۰ آوردنداما درآزاد اصلا قبول هم نشدند.

میخوام دانشگاه آزاد قبول بشم - rahil_free - 25 دى ۱۳۹۰ ۰۲:۳۵ ب.ظ

سلام
منم میخوام آزاد قبول شم
رشتم علوم کامپیوتر پیام نور بوده
امسال مهندسی نرم افزار رو میزنم یا مشهد یا بیرجند
ولی فکرنمیکنم به اون آسونی که دوستمون گفت باشه

میخوام دانشگاه آزاد قبول بشم - banou - 25 دى ۱۳۹۰ ۰۴:۳۴ ب.ظ

تو آزمون ارشد آزاد سئوالات ممکنه سخت نباشه اما شرکت کننده‌ها زیاده واسه همین یه تست کلی ارزش پیدا می کنه.

میخوام دانشگاه آزاد قبول بشم - mehranbak - 13 اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۰۲ ب.ظ

سلام مجید جان این دوست شما مشهد قبول شده می تونی کارنامشو برام میل کنی؟ ممنون میشم
sc.bakhshi@yahoo

میخوام دانشگاه آزاد قبول بشم - arixooo - 14 اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۲۴ ق.ظ

من فکر می کنم یه خورده اطلاعات باید کسب کنید...چنتا کارنامه قبولی پیدا کنید...سوال های اون سال رو چک کنید ببینید باید چقدر توی این چند وقت باقیمانده دانش کسب کنید...بعد بشینید و بصورت جدی درس بخونید...به طوری که مو لا درز قبول شدنتون نره....من خودم واسه سراسری همین کارو کردم و فکر کنم قبول میشم...ایشالا شما هم میشید