تالار گفتمان مانشت
دانشگاه صنعتی شریف - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
دانشگاه صنعتی شریف - blackhalo1989 - 07 فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۵۷ ب.ظ

خوب پس نکته مثبت میگم:
استخر دانشگاه خیلییییییییییییییییییییی توپه. واسه دانشجوهای شریف فقط ۱۰۰۰ تومانه آزادش ۲۰۰۰۰ تومانه.

دانشگاه صنعتی شریف - انرژی مثبت - ۰۷ فروردین ۱۳۹۱ ۰۲:۵۳ ب.ظ

ازادش که ۱۵ تومن بود Smile میگن یکی از بهترین استخرای تهرانه Big GrinBig Grin
خب بقیه موارد: دوستان علاقه مند به فوتبال و برنامه نود هم می تونند اقای فردوسی پور رو ببینند Big Grin
فضای سبزشم که بد نیست Smile

تازه یه خورشت چمنای داره که نمی دونید Big GrinBig GrinBig Grin

RE: دانشگاه صنعتی شریف - blackhalo1989 - 07 فروردین ۱۳۹۱ ۰۳:۰۴ ب.ظ

(۰۷ فروردین ۱۳۹۱ ۰۲:۵۳ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  ازادش که ۱۵ تومن بود Smile میگن یکی از بهترین استخرای تهرانه Big GrinBig Grin
خب بقیه موارد: دوستان علاقه مند به فوتبال و برنامه نود هم می تونند اقای فردوسی پور رو ببینند Big Grin
فضای سبزشم که بد نیست Smile

تازه یه خورشت چمنای داره که نمی دونید Big GrinBig GrinBig Grin
من فقط شنیدم. خودم هنوز ندیدم.Big Grin

دانشگاه صنعتی شریف - nomad:D - 07 فروردین ۱۳۹۱ ۰۹:۱۶ ب.ظ

Sad( منم شریف می خواااااااااااااااااااااااام

RE: دانشگاه صنعتی شریف - farazin - 07 فروردین ۱۳۹۱ ۱۱:۲۹ ب.ظ

(۰۷ فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۵۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  خوب پس نکته مثبت میگم:
استخر دانشگاه خیلییییییییییییییییییییی توپه. واسه دانشجوهای شریف فقط ۱۰۰۰ تومانه آزادش ۲۰۰۰۰ تومانه.

آقا این و زودتر می گفتین واسمون انگیزه می شدBig Grin

RE: دانشگاه صنعتی شریف - blackhalo1989 - 08 فروردین ۱۳۹۱ ۱۲:۱۸ ق.ظ

(۰۷ فروردین ۱۳۹۱ ۱۱:۲۹ ب.ظ)farazin نوشته شده توسط:  
(07 فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۵۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  خوب پس نکته مثبت میگم:
حیف که گفتن از معایبش نگم وگرنه...

RE: دانشگاه صنعتی شریف - انرژی مثبت - ۰۸ فروردین ۱۳۹۱ ۱۲:۴۴ ق.ظ

(۰۸ فروردین ۱۳۹۱ ۱۲:۱۸ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  حیف که گفتن از معایبش نگم وگرنه...
الان که فکر کردم دیدم بد نیست معایبشم بگیدBig Grin حالا دیگه غلو نشه وگرنه بچه های اینجا هم ول می کنند میرندBig Grin

RE: دانشگاه صنعتی شریف - farazin - 08 فروردین ۱۳۹۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ

(۰۸ فروردین ۱۳۹۱ ۱۲:۱۸ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(07 فروردین ۱۳۹۱ ۱۱:۲۹ ب.ظ)farazin نوشته شده توسط:  
(07 فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۵۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  خوب پس نکته مثبت میگم:
حیف که گفتن از معایبش نگم وگرنه...
نه بگین یکم دلمون خنک شهWink

دانشگاه صنعتی شریف - blackhalo1989 - 08 فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۱۹ ق.ظ

یکی از دیوار های دانشگاه بالاش سیم خاردار داره!

دانشگاه صنعتی شریف - یاقوت سرخ - ۰۸ فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۴۸ ق.ظ

یکی دیگه از عیباشم نگهبانهای ورودی هستند که من در یک روز نیمه ابری باهاش دعوام شد.
عجله داشتم کلاسم شروع شده بود. از در ماشین رو پریدم تو دانشگاه، مرد بی رحم منو بیرون انداخت گفت از ورودی خانم ها برو!!!!!
Sad

دانشگاه صنعتی شریف - blackhalo1989 - 08 فروردین ۱۳۹۱ ۱۲:۰۰ ب.ظ

این نگهبان های ورودی که به خود دانشجو های شریف انقدر گیر میدن دیگه وای به حال بقیه!
من تا حالا چند بار باهاش جر و بحث کردم.

دانشگاه صنعتی شریف - nomad:D - 08 فروردین ۱۳۹۱ ۱۲:۴۷ ب.ظ

این حرفآ دیگه فایده نداره, من باید بیام شریف Big Grin

طبیعت زیبای دانشگاه در فصل بهار - انرژی مثبت - ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۳۰ ب.ظ

Smile الان دانشگاه خیلی خوشکله سرســـــــــبز
معمولا هر روزی که دانشگاه باشم نیم الی یه ساعت توی حیاط می شینم و از طبیعتش استفاده می کنم.

RE: طبیعت زیبای دانشگاه در فصل بهار - blackhalo1989 - 09 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۴۸ ب.ظ

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۳۰ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  Smile الان دانشگاه خیلی خوشکله سرســـــــــبز
معمولا هر روزی که دانشگاه باشم نیم الی یه ساعت توی حیاط می شینم و از طبیعتش استفاده می کنم.
ما که زیبایی ندیدیم اصلا! هرچی دیدم تمربن و امتحان و کوییز و اینا بوده!

RE: طبیعت زیبای دانشگاه در فصل بهار - انرژی مثبت - ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۵۰ ب.ظ

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۴۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(09 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۳۰ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  Smile الان دانشگاه خیلی خوشکله سرســـــــــبز
ما که زیبایی ندیدیم اصلا! هرچی دیدم تمربن و امتحان و کوییز و اینا بوده!
خب می تونید هر روز که میرید خونه حداقل یه نگاه بندازید به نظرم همه چی درس نیست. البته خوب چون شما سال اولی هستید یه کم درساتون بیشتره و سرتون شلوغ تر Shy هر چند که من پارسال هم زیاد تو بهار بعد کلاسها توی حیاط می نشستم.
خب من زیبایی های که دیدم رو گفتم شاید از نظر شما زیبا نباشه Blush نظر هر کس محترمه