تالار گفتمان مانشت
نرم افزاری برای رسم نمودار بجز اکسل - نسخه‌ی قابل چاپ

نرم افزاری برای رسم نمودار بجز اکسل - uniquegirl - 29 آذر ۱۳۹۰ ۰۷:۱۹ ب.ظ

سلام دوستان
من یه کار مقاله‌ی علمی پژوهشی برای اولین بار انجام دادم و بعد از مطالعه و...، براش یه پرسش نامه تدوین کردم.
بخش علمی مقاله کامله و برای بخش پژوهشی، باید تحلیل این پرسش نامه‌ها رو قرار بدم. با استادم هم هماهنگم...
این پرسش نامه رو بین ۱۵۰ نفر از بچه های دانشکده پخش کردم و حالا رسیدم به بخش اصلی... تحلیل داده ها... اما نمیدونم چطور باید داده‌ها رو تحلیل کنم.Huh
اولش فکر می کردم چند تا نمودار توی اکسل و ... کارم رو راه میندازه، اما بچه‌ها گفتن باید با نرم افزار های خاصی این کار رو انجام بدم...Sad
شما چیزی میدونید؟ شما یه پرسش نامه رو چطور تحلیل میکنید؟Huh
تازه وقت زیادی هم ندارم...Confused نهایتاً یه هفته...Undecided ممنون میشم کمکم کنید...Angel

پ.ن:
عنوان تحقیق:
"مطالعه‌ی رفتارهای اطلاع یابی دانشجویان رشته کامپیوتر در محیط وب به منظور ارائه راهکار جهت ارتقای مهارت های جستجوی آنها"

RE: اگه شما بودید چیکار میکردید؟ - uniquegirl - 30 آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۱۹ ب.ظ

(۳۰ آذر ۱۳۹۰ ۱۰:۰۷ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  فکر کنم SPSS یا SASکارتون رو راه بندازه.

ممنون
اما من تا حالا با این نرم افزارا کار نکردم. البته الان آموزششو دانلود کردم.
میرسم یه هفته ای نتیجه بگیرم؟
یعنی اکسل خیلی با اونا فرق داره؟ اگه نداره که با همون اکسل کار کنم... آخه اکسل رو کاملا مسلطم و اینطوری کمتر وقتم گرفته میشه.
نمیدونمHuh

اگه شما بودید چیکار میکردید؟ - luna - 30 آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۲۸ ب.ظ

منم فکر می کنم SPSS کار کنید خوب باشه. فکر کنم اگه کسی رو بشناسید که آمار یا صنایع خونده باشه اونا بتونن بیشتر بهتون کمک کنن.