تالار گفتمان مانشت
یه مطلب مهم در مورد ارشد ۹۱ زمان رشته شناور - نسخه‌ی قابل چاپ

یه مطلب مهم در مورد ارشد ۹۱ زمان رشته شناور - aatwo - 26 آبان ۱۳۹۰ ۰۳:۴۳ ب.ظ

سلام دوستان کی میدونه رشته های شناور امسال آزمونش چه زمانیهHuh
واسه این میگم اگه زمان آزمونش امسال بعد از رشته اصلی باشه و مثل ساله گذشته صبح قبله رشته اصلی نباشه خیلی‌ها شرکت میکننSmile

RE: یه مطلب مهم در مورد ارشد ۹۱ زمان رشته شناور - yarandish - 26 آبان ۱۳۹۰ ۰۴:۴۶ ب.ظ

(۲۶ آبان ۱۳۹۰ ۰۳:۴۳ ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  سلام دوستان کی میدونه رشته های شناور امسال آزمونش چه زمانیهHuh
واسه این میگم اگه زمان آزمونش امسال بعد از رشته اصلی باشه و مثل ساله گذشته صبح قبله رشته اصلی نباشه خیلی‌ها شرکت میکننSmile

خب شرکت کنن ،اصلا یکی از دلایلی که شرکت کنندگان رشته های شناور از اصلی بیشتره همینه ،ولی اکثرا سیاهیی لشکرن.

یه مطلب مهم در مورد ارشد ۹۱ زمان رشته شناور - aatwo - 26 آبان ۱۳۹۰ ۰۹:۰۷ ب.ظ

کسی راجع به زمان آزمون شناور نمیدونه؟

RE: یه مطلب مهم در مورد ارشد ۹۱ زمان رشته شناور - MSZ - 26 آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۲۳ ب.ظ

(۲۶ آبان ۱۳۹۰ ۰۹:۰۷ ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  کسی راجع به زمان آزمون شناور نمیدونه؟

کنکور آی تی: صبح پنجشنبه - ساعت ۸
کنکور کامپیوتر: مرحله اول ---> ظهر پنج شنبه ساعت ۱۴
مرحله دوم ---> صبح جمعه ساعت ۸

یه مطلب مهم در مورد ارشد ۹۱ زمان رشته شناور - انرژی مثبت - ۲۶ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۴۲ ب.ظ

وقتی ای تی که شناوره صبح ۵ شنبه است پس بقیه شناورا هم همون روز هستن مثل سالهای قبله

RE: یه مطلب مهم در مورد ارشد ۹۱ زمان رشته شناور - aatwo - 27 آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۴۴ ق.ظ

(۲۶ آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۲۳ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  
(26 آبان ۱۳۹۰ ۰۹:۰۷ ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  کسی راجع به زمان آزمون شناور نمیدونه؟

اینا رو برای امسال کجا اعلام کردن؟

RE: یه مطلب مهم در مورد ارشد ۹۱ زمان رشته شناور - sadaft - 27 آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۴۴ ق.ظ

(۲۶ آبان ۱۳۹۰ ۰۴:۴۶ ب.ظ)yarandish نوشته شده توسط:  
(26 آبان ۱۳۹۰ ۰۳:۴۳ ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  سلام دوستان کی میدونه رشته های شناور امسال آزمونش چه زمانیهHuh

خب شرکت کنن ،اصلا یکی از دلایلی که شرکت کنندگان رشته های شناور از اصلی بیشتره همینه ،ولی اکثرا سیاهیی لشکرن.

منم موافقم که اکثرا سیاهی لشگر میان شناور ولی بعضیا هم رشته اصلیشونه شناور

RE: یه مطلب مهم در مورد ارشد ۹۱ زمان رشته شناور - aatwo - 28 آبان ۱۳۹۰ ۰۹:۵۳ ق.ظ

(۲۷ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۴۴ ق.ظ)sadaft نوشته شده توسط:  
(26 آبان ۱۳۹۰ ۰۴:۴۶ ب.ظ)yarandish نوشته شده توسط:  
(26 آبان ۱۳۹۰ ۰۳:۴۳ ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  سلام دوستان کی میدونه رشته های شناور امسال آزمونش چه زمانیهHuh

منم موافقم که اکثرا سیاهی لشگر میان شناور ولی بعضیا هم رشته اصلیشونه شناور

چه جالب من چی گفتمExclamation
من زمانش رو پرسیدمTongue

یه مطلب مهم در مورد ارشد ۹۱ زمان رشته شناور - shm184 - 09 اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۱۵ ب.ظ

سلام شناور دیگه چیه؟Confused
من میخوام کنکور شرکت کنم سال دیگه اما با این اصطلاحات آشنا نیستمWink
میشه یکی توضیح بده که چه فرقی با اصلی میکنه؟

RE: یه مطلب مهم در مورد ارشد ۹۱ زمان رشته شناور - sinohe - 09 اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۳۶ ب.ظ

(۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۱۵ ب.ظ)shm184 نوشته شده توسط:  سلام شناور دیگه چیه؟Confused
من میخوام کنکور شرکت کنم سال دیگه اما با این اصطلاحات آشنا نیستمWink
میشه یکی توضیح بده که چه فرقی با اصلی میکنه؟

رشته هایی مثل علوم کامپیوتر و ای تی شناورند یعنی علاوه بر رشته اصلی میتونی کنکوره یکی از اونها رو هم شرکت کنی. در حالی که شرکت کردن تو کنکور ۲تا رشته اصلی ممکن نیست.
مهندسی کامپیوتر یه رشته اصلیه.
(۲۶ آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۲۳ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  
(26 آبان ۱۳۹۰ ۰۹:۰۷ ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  کسی راجع به زمان آزمون شناور نمیدونه؟

یعنی فقط امسال یه مرحله ای بود به همین زودی هم پشیمون شدن؟
فکر نمی کنم حالا حالا ها اعلام کنن که قراره چطوری باشه!

یه مطلب مهم در مورد ارشد ۹۱ زمان رشته شناور - shm184 - 09 اسفند ۱۳۹۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ

سلام مرسی که جواب دادی
پس من میتونم دو تا آزمونو فناوری اطلاعات بدم چون رشته شناوره؟

RE: یه مطلب مهم در مورد ارشد ۹۱ زمان رشته شناور - Sunshine Off - 09 اسفند ۱۳۹۰ ۰۴:۵۲ ب.ظ

(۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ)shm184 نوشته شده توسط:  سلام مرسی که جواب دادی
پس من میتونم دو تا آزمونو فناوری اطلاعات بدم چون رشته شناوره؟

دوست گرامی دردفترچه هررشته ای که شناورباشه یک ستاره داره که اگه میخوای رشته اصلی وشناورباهم انتخاب کنی باید اول اصلیه را بزنی وبعدشناور را.موفق باشی.